0

Po prostu szukam coś czego jeszcze nie widziałem :D
W razie czego w ostatnim czasie oglądałem też Naznaczonego, Taśmy Watykanu i kilka innych, których tytuły mi umknęły :)

0

Też widziałem :):D

0

Oglądałem, Annabelle też :P

0

Sinister oglądałem. Babadook się ściąga :)

0

Oglądałem już ten film :)

3

Poproszę o kilka tytułów naprawdę dobrych horrorów. :)

0

Taka odpowiedź chyba też była w słynnym skeczu o jajku na czczo :)

0

A ja nie jem jaj, bo nie lubię :D

1

Ja w zeszłym roku miałem podobnie. Spotkałem kilku takich typów, którzy zaczepiali jakąś dziewczynę, która sama stała. Na chwilę musiałem odejść od swoje (siku goniło :)) a oni do niej podeszli i się naprzykrzali. Gdy zobaczyli, że wracam to sobie poszli. Wielcy bohaterzy.

0

Na cda.pl można oglądać a z darkwarez.pl ściągać.

0

Obejrzałem wszystkie filmy z tej rozmowy i kilka innych tytułów. Polecisz coś jeszcze? :P

0

Ja mam kolorową.
Edit. To znaczy na komputerze w Mozilli mam kolorową, a na telefonie na Chromie czarno-białą.

2

Od samego rana rozwaliłeś system :)

1

Jak odblowałem to na rzadko który room mogłem wbić, jak również bardzo mało osób mogło na mojego serva wejść. W końcu dałem sobie spokój i ponownie zablokowałem. Szkoda nerwów :)

1

Ja bym sobie i pograł tylko, że mam nowy internet i router i mam porty poblokowane :)

0

Wyświetlacz tylko z dotykiem można wymienić. Ile kosztuje to nie wiem, ale wymienić możesz sobie sam, chyba że się boisz, że coś uszkodzisz to w komisie pewnie ze sto złotych sobie policzą za robotę.

0

Gdzie?

0

Ilu sztywnych zabiłeś? ;)

2

A ja dzisiejszy The Walking Dead, ale i tak obejrzę go jutro, bo dziś trzeba do roboty iść:)

0

Pogotowie ją zabrało,więc raczej dostała w głowę a nie w rękę.

1

Co do tamtej dziewczyny na trybunach, która dostała od Messiego to od razu było widać, że coś z nią nie tak, a komentator się śmiał. Pozostaje jej tylko zdrowia życzyć :)

0

Bordeaux - Bastia

0

Bez tego na końcu. Proszę.

0

Kolejorz. Czy wygrywasz czy nie to i tak kocham Cię! W moim sercu jest Lech! I na dobre i na złe!

0

Jak mi się marzy obrona Ligii Mistrzów. Wolałbym, żeby Barca nie wygrała La Ligii, ale żeby obroniła tytuł najlepszego klubu w Europie. Jeśli zaś udałoby się jej obronić tryplet to możnaby to porównać z orgazmem ;)

0

Zważywszy ile drużyn było do wylosowania to było to bardzo prawdopodobne. Tak samo Barca mogła trafić, na któryś z tych klubów, ale los zadecydował inaczej.

0

Za duży czas na losowanie sobie ustalili :)

0

Kasę na koszulki uzbieramy, ale podróż i nocleg we własnym zakresie :D

6

W polskiej ekstraklasie też każdy z każdym może przegrać. Czy to czyni naszą ligę ciekawą? Nie sądzie.

1

Takie emocje, że w trakcie meczu będę w pracy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?