tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale będzie hejt. Matko boska :)
0
@Survier czwarte miejsce w drugiej grupie
0
@El Plutoninho zawsze z Polakami grają mecz życia :) proszę cię
0
O złoto kur forma będzie. Dwóch kolesi nas trzyma by 3-0 z najsłabsza Francja nie było.
0
15:6 w bloku na korzyść Francji. Dzięki temu Francuzi utrzymują się w grze w tym meczu. I są bliscy wygranej w czwartym secie.
Statystyka koszmar
0
@clyde to nie wrażenie, a do tego nie ma bloku.
0
@aligator dawaj jakie. Z chęcią usłyszę i się douczę.
2
Jak to jest ta forma olimpijska to ja jestem astronauta.
5
To jest ta różnica, oni jak mają potrójny to obijają, a my z całej pizd.
0
Ale my frajerzymy, blok zero
4
@sergio5 oszczep, młot, żeglarstwo, sztafety,
1
Środka dziś nie mamy, ani blok ani atak. Oby się rozkręcili
1
Co ten Kochanowski. 3 Pilka za wysoko, jakie przebitki.
0
Brawo, jest pierwszy, ale będzie w ch. Ciężko
0
No i była siebie przewaga. 5 pkt z rzędu
0
Ojjjj. Nie oddawajcie wygranego seta
5
Szacun dla Anity, dwa lata prawie wycięte przez kontuzje , a się przygotowała. Mega szacun
0
@mekston już? :) 211 sportowców.
2
@XXYYZ ale wiesz ze on tyle marketingowo generuje?
4
@Dojaar no ale news dotyczy ile Leo będzie zarabiał, a nie klub płacił. Jest to zrobione specjalnie by pokazać skalę i rozpocząć dyskusje jaki to Leo zły
0
@aligator no to sobie przypomnij te czasy
3
@Dojaar brutto 40, netto 20. W Hiszpanii masz 50% podatku
0
@equwesta kontrakt 5 lat. 20 netto.
0
@aligator żyłeś w czasach przed UE?
56
Czyli 20mln za sezon. Ale lepiej napisać 200 lepiej brzmi, brutto. I teraz czas start z fala krytyki
0
@JohnnyBarca wyższy próg. Czyli interpretacji jeszcze więcej. Czym jest ciągnięcie za koszulkę, musi być jak Chellini czy wersja medium?
0
@Comentateiro wyedukowani naukowcy, w Gdyni i Poznaniu obejrzyj zachowanie tych kulturalnych ludzi
5
@aligator wstrzymuje bo Polska na ich w dupie, oraz Tsue, prawo unijne. Idziemy do uni tylko po kaske nic więcej.
0
@Norkusik niech Włodarczyk chociaż wygra.
0
@zadafcb w dwa wyścigi wszystko pierdziela.