0

7-1 w gemach od 3-0. Rozumiem przegrać, ale tu walki nawet nie ma.

0

Z 3-0 na 4-6. Szkoda

0

@amanter A ilu z nich zmarło albo jest w szpitalu? W kraju prawie w całości zaszczepionym zdziwieni że odsetek zaszvzepionych jest wyższy :)

3

@zadafcb podstawa jest coś odrobić. Trzymam kciuki

0

@GoLem no i gdzie tu kłamstwo?

0

@GoLem pokaz mi gdzie kłamie.

0

@Mareeek2050 mogę Ci dać dwie stówki :)

2

@barcelonaLM czyli albo wspierasz pojebow z Pisu, albo siana nie dostaniesz. Przejmowali, Sejm, prezydenta, sądy, trybunał, teraz chcą media i samorządy. A Polska się patrzy i na to pozwala

3

@GoLem a w Polsce nawet przypadku sraczki nie było, a dawek już 40baniek podali. Hmmm

7

@Szpenser ale atomówka chyba lepiej niż nasz węgiel?

1

@Gaucho no kupił, wielkie halo, wszyscy tak robią

1

@Barca1992 przejdzie, jak w Sejmie nie przejdzie, to trybunałem to zrobią. Ludzie oddali im pełna władze i się ich nie pozbędziemy

0

@barcelonaLM Akurat okoliczności świata sprzyjają. Ludzie na chatach.

0

@tristan87 zostały orzeszki i red bul

10

@Chakalaka mam nadzieję że się go pozbędziemy. Nic do niego nie mam, ale to nie ten level

0

@LuisSalvano uważam że każdy sportowiec musi mieć ambicje. Trochę chłopak siedzi na wygodnym. Grać nie będzie moim zdaniem, są poprostu lepsi od niego w kadrze

0

@19cukier48 gdyby ciebie matka na gruźlicę nie zaszczepiła to by ciebie tu nie było.

4

@tobiasson92 tu akurat słabe. Bo za zabranie prawka po alkoholu to powinny być kary z 20k.

7

@tobiasson92 bardzo dobrze. Skończy się kozaczenie.

0

@Tasde Debilem sam jesteś. Dalej czytać brak sensu jak nie potrafisz dyskutować na jakimkolwiek poziomie

0

@michal26 chyba przedsiębiorca, u nich liczy się przedsiębiorca i niech to on decyduje jak zarabiać na rynku. Takie czasy przed UE, masz firmę jesteś gość, nie masz to jesteś robol i jak szef ma to da

1

@Nano22 odpowiedzialność społeczna. Proszę cię. Poczytaj kilku userow na tej stronie. Każdy, nawet najmniejszy Bąk po szczepieniu ci wrzuca by próbować udowodnić jak to covid to wymysl farmacji, zysku, a tak na prawdę to zwykła grypa. Z jednym się zgodzę, nie chcesz nie szczep się, nie powinni być ludzie zmuszani, ale nie rozumiem po co cały czas nakręcac spirale by inni się nie szczepili.

0

@Tasde ta, zero podatków, zero opłat, wszystko zarobisz twoje. Normalnie Monako.

0

@dniel czas raz a porządnie dowalić kierowcom. 17 lat mam prawko, sam nie raz wyłapałem, ale 300 zł kompletnie nie wpływa na ograniczenie prędkości. O kierowcach bmw nie wspominając

9

@LuisSalvano a kurorty wypchane po uszy ludźmi. Stadion, świeże powietrze = 0. Debilizm, nawet zaszczepionych mogli by chociaż wpuścić by klub coś zarobił.

0

@Norkusik może nie główny, ale pesymista jestem, patrzę na statystyki, formę itp i z tego nasuwają się takie a nie inne wnioski. I jak na razie ciężko być optymistą i raczej się nie myle
@zadafcb dzieki za wyjaśnienie

0

@zadafcb to czemu są rezerwowi?

0

@dzefrej234 no właśnie nie.

0

Nie nastawiajcie się na miks. Z reserwowymi się męczą, co dopiero w kolejnej rundzie. Oby wygrali i do przodu

0

Ma ktoś jakiś link, albo vpn by oglądać Olimpiadę z zagranicy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?