3

@AntekGriezmann przecież dopiero co mówił że on nic nie wie, a gdyby coś było to by wiedzial. Dobra taktykę obrali nasi na AM. Myśleli że za friko sobie wezmą Gryzonia i jeszcze pensje dopłacimy.

2

@tadzik447 gdyby ktoś z twoich bliskich stracił życie, inaczej byś pisał

0

@Barcafan2020 nie drzyj japy.

0

@Ronnie1992 ale on ma zarabiać 25 baniek a nie 100. To primo, i te 25 baniek może zarabiać u nas albo gdzie indziej. Zostawmy Sergi Roberto, Alby i cała pakę z piękna pensja i walczmy o Puchar króla.

0

@oskar_wojak szybkie dementi

4

Niedzielski dla "Faktu": Nie szczepisz się? Szef będzie mógł cię przesunąć

Dobrze ze nie posunąć. :)

0

@FCBMati10 ja pamiętam Umtitiego w top formie. Zajebisty obrońca, jest w takim wieku że i może wrócić do topu ale i może być tak, że szybko wyłapie kontuzje

0

@Grubson06 jestem ciekaw jego formy. W reprze i City nie grał po kontuzji, oby się odbudował i z dwa sezony pograł. W formie to świetna 9-tka

4

@Janiama Wimbledon wyszedł bokiem, gra wszystko, a i pogoda go pewnie zajechała. W normalnych warunkach Niemiec by szybko się pakował. Ja się cieszę bo Novaka nie lubię ale to wielki tenisista

0

@masterandservant skopiowałem, więc chyba tak.

0

@dogie1337 nie przesądzam jak zagłosuję. Skoro ustawa zła, gangsterska to nad czym się zastanawia? Jak myślisz?

0

To będzie chyba największą niespodzianka. Novak Dla mnie to był pewniak z tą forma.

3

@dogie1337 nie podoba ale zagłosuję? Nastraja wam na czubek głowy a i tak nie zrozumiecie.

2

@Kgorecki2500 ciekawe gdzie są jego fanboje. Mówiłem że się sprzedadzą. Nagle gdy PIS nie ma większości w Sejmie, Konfederacja zastanawia się by ustawę przepchać.

5

#TakJest | Bosak o ustawie anty-TVN: Mi się na ustawa nie podoba, to taka gangsterka polityczna, ale nie przesądzam, jak zagłosuję.

Zenujace.

0

@JohnnyBarca to samo miałem napisać

0

@Odcinkowy ja tekstowo niestety

1

@mekston true teraz czytam o żeglarzach. Siatka za wcześnie by powiedzieć jaka to forma. Ćwierćfinał zweryfikuje. Ale teraz czytam że plażowi walczą.

0

@Rewolucja123 plotkarze żyją z plotek.

0

Dziś widzę cudowny dzień.
Lekkoatletyka - 5 startowało, odpadło 4
Judo - odpadl
Strzelanie - 25 miejsce :)

Jest optymistycznie i dobrze na pływalni - awans do finału, Kawęcki 6, - szacun dla pływaków są dobrze przygotowani, biją swoje rekordy, forma na Olimpiadę a nie przygoda w Tokio.

6

@Rewolucja123 nie muszą wystawiać by zawodnik tam był. Widocznie nie ma oferty za niego. Posiedzi na trybunach i za darmo odejdzie.

0

@barcelonaLM nie tylko przedsiębiorcy, etatowcy z wyższym wynagrodzeniem też. Widać że za Konfederacja jesteś, bo ich też tylko przedsiębiorcy interesują

5

@JANEK777 zarejestrowane. Idź zarejestruj u nas kradzież, odechce Ci się zgłaszać, a Policja wszystko zrobi by ciebie spławić

0

@pepo_barcarzadzi przygoda zycia i przyjeżdżasz styrany jak pies po Wimbledonie. Aha,

1

@Triv44 to nie marnujmy kasy. Wysyłamy 200 sportowców, to w ch. Kosztuje. Czytam dziś, Polski Golfista 50 - ty. Na co my go wysyłamy, przecież to wakacje, a nie rywalizacja. Jestem pod wrażeniem tych co biją swoje rekordy życiowe, kraju, walczą, przygotowują się pod Olimpiadę, a jest duże grono sportowców którzy nie wiem jak i po co przyjechali

0

@osa91 nie jest uwzględniony próg podatkowy, a tym bardziej że zmiana jest i podwyższają próg. @michal26 ja mówię o etacie

0

https://sportowefakty.wp.pl/tenis/952066/tokio-2020-spiecie-po-meczu-igi-swiatek-i-lukasza-kubota-tenisisci-w-kontrze

My za duże oczekiwania mamy od Polskich sportowców. Tłumaczenie że Hurkacz dopiero z Wimbledonu przyleciał. Hm, to po co przyleciał skoro z góry wiedzą że nic nie ugrają? . Inni tenisiści też byli na Wimbledonie. Olimpiada jest raz na 4 lata, Wimbledon raz w roku, może warto było się inaczej przygotować pod Olimpiadę skoro nas reprezentują.

0

@barcelonaLM te kalkulatory to o kant dupy. Liczą podatek 19%. A wiadomo że próg to 85tys i podatek 32%

0

@avanes raczej na standardzie.

0

7-1 w gemach od 3-0. Rozumiem przegrać, ale tu walki nawet nie ma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?