tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Gwyn nie wszyscy, przestańcie wrzucać wszystkich do jednego wora.
1
@msmsms no Ronaldzik ich zmotywował :)
3
@VbamboeB a powiesz mi jaki my mieliśmy plan na ten mecz? Jakieś założenia taktyczne?
0
@Hubertusk przypomnij mi kto go cały czas do składu powołuje.
2
Wynik bez znaczenia i tak szans nie było. Ale pokazuje że zmiana bosa będzie. Nie wierzę by Laporta dał mu drugi sezon.
5
Koeman musi zostać wyjebany za tytuł dla RM. Oni mieli 100 kontuzji a i tak majstra będą mieć. A my jesteśmy kosmicznie nudni.
25
Pimienta postawił na sprawdzonych piłkarzy, a ci zawiedli. Skąd ja to znam
0
@marcin000019 to byl żenujący poziom.
2
Oglądałem Barcę B, poziom to nasza pierwsza liga. Dramatycznie się to oglądało.
5
Julia wklejanie info z The Sun to wklejanie pudelka. Naprawdę chcecie obniżać wasz poziom takimi newsami?
0
Ma ktoś link do Świątek
7
My frajerstwo mamy we krwi jak widać.
5
To że walczymy, walczyliśmy o majstra to efekt słabości ligi a nie moc zespołu. Ronald ma bardzo słabe wyniki i to jest fakt.
0
@YeastMoss Amerykę odkryli :)
5
@Kgorecki2500 dodaj wszystkie dodatki. A najważniejsze, stanowiska w spółkach państwowych dla famili
0
@adasko1998 miałeś ten stan przed wejściem do UE. Sam ocen, nie wiem ile miałeś lat.
0
@ObiektywnyKibic121 Już jest nawet z Leo. Bez skrzydeł i intensywności w tych czasach nic nie wygrasz
1
@pele1282 byłem za białym kurde wpierdziel
1
@ObiektywnyKibic121 myślę że biłby się o LE
0
@Nano22 przypominam że głosowali za projektem nie za pisem. Od razu uprzedzam Lewica i Konfa to dla mnie jeden pies.
0
@DonMatteo901 to program Konfederacji, co ma napisać?
0
@adasko1998 I odwrotnie, pracuje w segmencie b2b, staż 18 lat, etat.
0
@Mns21 wprowadza, zabiorą reszcie.
0
@michal26 hahaha, chętnie zwiększyłaby pensje. Yhy ta. Tylko pogadajmy o proporcjach. Bo jedni chętnie zwiększa, drudzy, czekaj jak to się mówiła w czasach bez pensji minimalnych, UE itp, dałbym ale nie mam i jep nowe auto
0
@Koors PiS to zrobił.
0
@Kamilos84 rolnika, co to da.
6
@Transu96 bieda się bawi, średni i bogaci płacą.
0
@michal26 a 20mln pracodawców i jedziemy, dla wszystkich jest miejsce. Geniusze gospodarki. To że pracodawcy dasz niskie podatki nie znaczy że się podzieli, a wręcz na bank się nie podzieli. Trzeba wdrożyć system wyśrodkowany a nie tylko z wajcha w jedną stronę.
0
@Tomason to że widzisz i nie znaczy że tyle mają na papierze. Mój szwagier rolnik ma 4 auta o sprzęcie nie wspominając, w ch.. Ziemi, dwie chaty, a kasę w tamtym roku dostawał jako wsparcie biedaczka. Dobrze ukrywasz to dostajesz. Oficjalnie biedak na papierze, wszystko na lewo sprzedaje
0
@Tomason powyżej 9 brutto. Milionerzy