1

@Gwyn nie wszyscy, przestańcie wrzucać wszystkich do jednego wora.

1

@msmsms no Ronaldzik ich zmotywował :)

3

@VbamboeB a powiesz mi jaki my mieliśmy plan na ten mecz? Jakieś założenia taktyczne?

0

@Hubertusk przypomnij mi kto go cały czas do składu powołuje.

2

Wynik bez znaczenia i tak szans nie było. Ale pokazuje że zmiana bosa będzie. Nie wierzę by Laporta dał mu drugi sezon.

5

Koeman musi zostać wyjebany za tytuł dla RM. Oni mieli 100 kontuzji a i tak majstra będą mieć. A my jesteśmy kosmicznie nudni.

25

Pimienta postawił na sprawdzonych piłkarzy, a ci zawiedli. Skąd ja to znam

0

@marcin000019 to byl żenujący poziom.

2

Oglądałem Barcę B, poziom to nasza pierwsza liga. Dramatycznie się to oglądało.

5

Julia wklejanie info z The Sun to wklejanie pudelka. Naprawdę chcecie obniżać wasz poziom takimi newsami?

0

Ma ktoś link do Świątek

7

My frajerstwo mamy we krwi jak widać.

5

To że walczymy, walczyliśmy o majstra to efekt słabości ligi a nie moc zespołu. Ronald ma bardzo słabe wyniki i to jest fakt.

0

@YeastMoss Amerykę odkryli :)

5

@Kgorecki2500 dodaj wszystkie dodatki. A najważniejsze, stanowiska w spółkach państwowych dla famili

0

@adasko1998 miałeś ten stan przed wejściem do UE. Sam ocen, nie wiem ile miałeś lat.

0

@ObiektywnyKibic121 Już jest nawet z Leo. Bez skrzydeł i intensywności w tych czasach nic nie wygrasz

1

@pele1282 byłem za białym kurde wpierdziel

1

@ObiektywnyKibic121 myślę że biłby się o LE

0

@Nano22 przypominam że głosowali za projektem nie za pisem. Od razu uprzedzam Lewica i Konfa to dla mnie jeden pies.

0

@DonMatteo901 to program Konfederacji, co ma napisać?

0

@adasko1998 I odwrotnie, pracuje w segmencie b2b, staż 18 lat, etat.

0

@Mns21 wprowadza, zabiorą reszcie.

0

@michal26 hahaha, chętnie zwiększyłaby pensje. Yhy ta. Tylko pogadajmy o proporcjach. Bo jedni chętnie zwiększa, drudzy, czekaj jak to się mówiła w czasach bez pensji minimalnych, UE itp, dałbym ale nie mam i jep nowe auto

0

@Koors PiS to zrobił.

0

@Kamilos84 rolnika, co to da.

6

@Transu96 bieda się bawi, średni i bogaci płacą.

0

@michal26 a 20mln pracodawców i jedziemy, dla wszystkich jest miejsce. Geniusze gospodarki. To że pracodawcy dasz niskie podatki nie znaczy że się podzieli, a wręcz na bank się nie podzieli. Trzeba wdrożyć system wyśrodkowany a nie tylko z wajcha w jedną stronę.

0

@Tomason to że widzisz i nie znaczy że tyle mają na papierze. Mój szwagier rolnik ma 4 auta o sprzęcie nie wspominając, w ch.. Ziemi, dwie chaty, a kasę w tamtym roku dostawał jako wsparcie biedaczka. Dobrze ukrywasz to dostajesz. Oficjalnie biedak na papierze, wszystko na lewo sprzedaje

0

@Tomason powyżej 9 brutto. Milionerzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?