1

@masq to do pracy

0

@barcelonaLM Dlatego istotne są obie strony. Pokaz mi cokolwiek co konfa mówi o pracownikach.

7

Domy 70m2 ciekawa jaka firma piękne lobby zrobiła i pewnie już ma gotowce na boom.

2

@barcelonaLM pracownicy. Przedsiębiorcy bez pracowników co mogą? Mam wrażenie że konfa jedyne co widzi to osoby które mają firmę, wolna gospodarka niech się dzieje co ma się dziać. Takie trochę czasy przed UE, każdy kto miał firmę to samochody, chaty, a pracownik wyzysk na maxa.

5

I znowu będę sponsorował emerytów i ludzi co mają najniższe wynagrodzenie na papierze, plus koperta. Cały czas opłaca się kombinować, ukrywać a nie pracować.

5

@PatrychoO Cały ten szrot odejdzie za free. Może Cou ktoś z PL weźmie za 30-40baniek. Reszta bardziej wypożyczenia

0

@kaamil1910 poje.. To takie samo zło jak Lewica. Skrajne ugrupowania mają 0,1 podejście. Są bardzo niebezpieczne, nie ma opcji bym zagłosował na tych psycholi bo PIS PO jest zle

1

@kaamil1910 ja zrobię to samo jak wygra Konfederacja

1

@pele1282 RM to ma fatum w tym roku. Tak wiem @arasz1819 my tez tam mielismy z 6 kontuzji jest to to samo co 40 RM.

2

@kuz 14 ma odejść a MD wymieniło 7. To tylko błagania gazet. Ale tu sie zgodze powinno odejść z 10-ciu piłkarzy. Ale to są raczej prośby dziennikarzy i nasze, a rzeczywistość taka prosta nie jest.

2

@tobiasson92 Zobaczycie jak teraz jedzenie wybuchnie. Restauracje, Alkohol, paliwo alllllll. Koniec pandemii, wszyscy beda chcieli odbić.

2

@Borry Zostaw już. Grali młodzi dlatego przegraliśmy, a nie czekaj, tylko Pedri to młodziak. To jak to z tą młodą gwardią która podobno Ronald wdrożył?

1

@Kapsel12 Pewnie kolnał Leo na Otodom, dzień dobry jestem LEo Messi, potrzebuje willi. Tylko nikomu nie mówcie.

7

@german_17 boże jak ja uwielbiam takie komentarze. Ktoś tu pisze wielki RM? . Mimo kosmicznych problemów kadrowych są przed nami, wygrali z nami oba mecze, zaszli dalej w LM. Fakt nie opinia.

1

Tego naszego 1-2 z Granada to ja nigdy nie zrozumiem.

0

@Kgorecki2500 Ani jedni ani drudzy. Dla mnie skrajne partie to spore ryzyko.

0

@Kgorecki2500 jakim cudem Konfederacja ma 11%?

0

@Dertinho fajna robotę. Sam zostanę trenerem, powiem kogo chce kupcie mi albo na wynik nie ma co liczyć. Co znaczy wynik ponad miarę, to wasze zdanie że piłkarze z tej kadry stać tylko na PK i 3,4 miejsce w LL. Na porażkę w sp i wpierdziel od PSG 5-2.

0

@Encore zobaczymy pożyjemy

1

Nie ma nikogo na rynku oprócz Pimienty więc dają szanse Koemanowi. Oby te z braku laku nie skończyło się jeszcze gorzej. Ale powodzenia życzę

0

@kamiVeB daj się nacieszyć LR. :)

1

@Barca25 Bo EV wygrywał LL, PK A w LM odpadał jednak na późniejszym etapie

1

@Chakalaka no to kolejny przejściowy sezon czas start. Czuję że 3-4 miesiące i wpada Pimienta.

1

"Wątpliwości w sprawie najbliższej przyszłości Barcelony jest wiele, więc trudno spodziewać się, żeby Messi mógł w takich okolicznościach podjąć decyzję."

Czyli ogólnie domysły dziennikarza.

2

@Yosemite No ale u Koemana strzela cały skład, po 1, 2 bramki ale jednak. :)

0

@Jakchcesz Nigdy tego człowieka u nas. Zreszta gdzie on cos wygrał ostatnio?

3

@kamilop Niby dlaczego ma teraz decydować? Ok teraz powiedzmy powie tak chce zostać, a w okresie transferowym osłabimy zespół to będzie fair? Ma prawo chyba wiedziec o planach projektowych Zarzadu?

0

@cat_r37 to tylko md

0

@jedrek7000 Kompletnie nie jest to prawda. Zobacz na cala kadrę, cala, nie na to kogo wystawia. Nikt mu nie karze wystawiać Roberto, Pique, Lenglet, Alba, Busi.

3

@jakub1906 za co mam być wdzięczny. Za wpierdziel w Europie z PSG, Juve? Za wpierdziel z RM, AM? Za słaby koniec sezonu? Za stracony rok?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?