tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Zero szacunku do klubu dla którego graja i pobierają najwyższe w Europie wynagrodzenie.
21
Trzeba naprawdę sie postarać by stworzyć tak słaby zespół jakim jest obecnie Barcelona. Bez Leo walka tyko o LE.
1
Nasza ławka to dramat
5
@Salchent zobacz ich taktykę. Widzisz tu te nasze jeb pierdyliard podań? Gwarantuje ci ze Dembele w BM byłby kozakiem
0
@Schoogs I to jest 9-tka.nie stać nas niestety
1
@VamosRakieta dokładnie lepszego źródła oprócz oficjalnego nie ma.
0
@kuz zespół się liczy a nie jeden piłkarz. Musimy wzmocnić każdą formacje. Jeden piłkarz naszych problemów nie rozwiąże
0
Ten pan nigdy nie mówi o plotkach. Więc temat pewny. :) Ja się mega cieszę
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Adios. Piłkarz który przyjdzie dla trenera.
0
@Vebrol Yhy rzetelne.
0
@Eto'o9 R10 Roni sam odszedł. To nie decyzja zarządu
0
@Piernik Nie ma dobrego źródła.
0
@Odcinkowy Ja nie widziałem
0
@cat_r37 To jest popularna opinia roli Messiego nikogo więcej.
0
@Janiama Aguero 32, Suarez 34. Faktycznie ten sam wiek. Do tego Aguero za free z pensja 5mln, Brejt ma 6mln. Niech pomyśle ....
0
@kamilop Nic to nie zmienia, odnoszę sie do kontuzji. 32 lata to nie koniec kariery. Na rok, za darmo i w końcu 9-tka, a nie udawana 9-tka
0
@jeyx77x Nie wiem gdzie jest najbliżej, ale jednak wczoraj sie wypowiedział, dziennikarze codziennie pierd.. głupoty i wierze jemu. Może będzie, może nie.
0
@kamilop Ansu też rok nie grał. Zezłomować? On ma 32 lata, przychodzi za darmo, jak to ma być okres przejściowy przed Haalandem na którego nikogo nie stać to tak. Wole jego niż Duńczyka.
0
@jeyx77x Depay wczoraj powiedział, że zdecyduje po mistrzostwach i nie zdecydował. Komu wierzyć jemu czy dziennikarzowi?
1
@Mns21 premia Raiola 50mln :)
3
@PatrychoO nie za Laporty. Prędzej Koeman zostanie
2
@Messibestplayerintheworld powinni dać i więcej, ale za ilość meczy, bramek, trofeów itp. A nie stalka i żyją jak paczki w maśle
1
@Kondziubarca Jak piłkarz chce przyjść dla trenera to ja go nie chce.
1
@Jankes94 Jak Depay chce przyjść dla Koemana a nie dla zespołu droga wolna. Najemników mamy wystarczajaco
0
W sumie to tez pokazuje dlaczego Depay sie wstrzymał z decyzją, może faktycznie chciał by to Koeman był trenerem.
82
Wszyscy winni tylko nie on. Żenujące
3
@Kengo On nie jest 9-tka. Jest idealnym skrzydłowym, tylko trzeba go umiec wykorzystać.
0
@Emhyr No tak, wszystkich kupowaliśmy których chciał Leo. Wróciło
0
@Pogba Nowych wdraża powiadacie :)