tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@TylkoBarca7273 No instytucjonalnie nie ma kryzysu :)
4
@Karzel widzę że nick masz dostosowany do rozmiarów tego narzędzia. Co Ty w ogóle robisz na forum. Kominiara idź walcz w grupie jako kozak
5
Komentarz usunięty
0
@tobiasson92 Konfederacja to te grupy co właśnie rzuciły się na protestantów. Mam nadzieję że w końcu się młodzi obudzą. Jak się od nich nie odłącza to upadną z wynikiem poniżej 5%
0
@Janiama Zobacz jak Slawunio się dziś obudził. Jak myślisz po co.
0
@justfootball stan wyjątkowy to miliony spraw. Nie wprowadza bo bankrutem będziemy
0
@DonMatteo901 Ciekawe co Slawus by zrobił, bo wytykać błędy to ja mogę 24h tyle ich robią. A co wielka Konfederacja by zrobiła.
0
@barcadreed Nawet nie wiesz co teraz tam się dzieje. Masakra przy cmentarzu, tłumy jak jechałem
1
@tobiasson92 czyli zapłacimy im za to że nie sprzedadzą 01.11 a oni to opierdziela 03.11 i jeszcze dorobią
0
@pikass14 A skad mają wiedzieć że siedzisz na dupie? Jak ich nie lubię to to akurat jest dobre
0
@Rewolucja123 Tylko może to wpływać na ciebie. :) Nie neguję twojego zdanie, oceny.
0
@Rewolucja123 Jeśli chcesz być obiektywny to nie czytaj co myślą inni :) chyba że po twojej analizie
8
@kaamil1910 Oni robią 3 dni wstecz. Dlatego takie anomalie.
0
@Janiama Grie? Spierdzielił strzał w słupek, spierdzielił podanie Dembele, ogólnie zagrał ok, ale bez przesady
1
@Yosemite A my przegrywamy z Getafe. Nie ma co zabierać radości że Zwycięstwa, tak mało ich jest w 2020r.z klasowymi drużynami
2
@Coutinho007 I powinien, ja w Cou nie wierzę mimo dobrych dwóch meczy. Dla mnie to bardzo dobry średniak.
0
@Beztroskii A ile przebieg Leo?
0
@BarcaInfo Moim zdaniem atmosfera w końcu się poprawi. Wszyscy byli zmęczeni wpadkami i aferami Bartka
2
@PatrychoO że go lubił :)
1
@kryhaa Czasem źle a bardzo często dobrze, wystawił wiele piłek które powinny być bramkami, ale jakoś nie krytykujecie tych co spierdzidlili tylko Leo jak piłkę straci.
0
@BarcaInfo Mega mecz
1
@ObiektywnyKibic121 Bo sędziowie są innej narodowości.
0
@Avatarr Powinien iść na wypożyczenie.
5
Ansu na prawej średnio wygląda, dużo lepiej lewa strona
0
@Derean Spalony to spalony. Dwa spalone wyraźne, jeden faktycznie mega fart
10
@NaFazieHitman Zerknij w statystyki. Ile wykreowanych sytuacji, asysta, gol.
2
Od czasów startu Setiene, w końcu z bardzo dobrym rywalem zwycięstwo. Juve może i nie w formie, ale sytuacji mieliśmy na 5-0
0
Ile my jeszcze tego zmarnujemy? Przecież Juve coś wbije w końcu.
0
@macio_944 Też mi to tym śmierdzi.
2
Andrzej Duda: "wolność wyboru kobiety musi być zachowana.
Rozumiem to zdenerowanie kobiet".
Gada bo wie że nic PIS i on nie mogą zrobić. Zrobili to łapami TK i udają niewinnych :)