tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaInfo Oni nie wiedza co maja grac. Pomysł Koemana na Dynamo z duoy, po choler tu 2 Pivotów?
0
W środek bramki, już nie przesadzajcie.
5
@burixgm A co miał teraz zrobić, dostał debilne podanie.
0
Ja tam coraz bardziej uważam, że pomysł Koemana z 2 Pivotami to nie jest dobry pomysł. Jacyś tacy w ataku jesteśmy bez jaj. Messi kompletnie też nie jest swój.
0
@Barca1992 Tego nie napiszę, bo wiadomo jaka to partia :) Ale napisał w punkt
0
@Janiama To lepiej niech wirus mutuje i nas zajebie. Bo branża norek zbankrutuje?
0
@Tomo_95 Ja to rozumiem, tylko byłem mega zdziwiony gdy wszyscy tu jak to Trump nie wygrał, nigdzie nie pisali o wygranej z taką pewnością jak tu.
0
Tacy pewni byliście wygranej Trumpa, a tu chyba raczej marne szanse. Eksperci od wszystkiego.
0
@NeroTFP Chłopie tu masz wszystko, lekarze, politycy, spawacze, rolnicy. Wszytko wiem i na wszystkim się znam :)
2
Jest strasznie drewniany.
0
@Quavosk ani PiS ani Trump nie mają nic wspólnego z wizami.
0
@Janiama Pisałeś że u ciebie ok. :) czyli spadek od Października?
3
@prosto. Protesty ustają, ale kraj zobaczył oblicze Konfederacji i Pisu. Bardzo dużo stracili u młodych
1
Trincao wyższa ocena niż Leo, Fati , aha
3
@FafitFCB pierwszy! I co dalej? Co to Steam? :)
1
@MaTt_BarcaFan a nas nie stać na 15 baniek za Depaya
5
@Messiah10 Myślę że jak spróbujesz tego co młody naskrobał to będziesz pewien choroby :)
0
@lucas/catalan Jakby ci to powiedzieć, popatrz na stroje tych panów. Jest sporo zdjęć w necie. Barwy Polonii to nie były :)
3
@Coutinho007 Benfica bardzo drogo sprzedaje
1
@GeraltzKatalonii A ludzie i tak wierzą w to co pismaki napiszą.
0
@Firestone Ja bym sprzedał, nie może być kapitanem to lepiej sprzedać.
1
@Jakchcesz Tak :) Inni to dzbani i lewaki
0
@FCB24 On będzie miał jeszcze pół roku kontraktu.
0
@Tatazolwinia Przecież on ma z 400 baniek klauzule, to o co chodzi?
2
@BarcaInfo Każdy inny sędzia niż Hiszpański będzie dla nas bardzo dobry.
1
@SiSenior Może po prostu ten dzban nie miał kompletnie autorytetu by kogokolwiek zmienić.
1
@NaFazieHitman Jak to czytam to Bartek to raczej Laporta v2.
3
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,26467077,liderzy-korwin-wyplacili-sobie-po-100-tys-zl-z-subwencji-bylibysmy.html#s=BoxOpImg6
Sławuś, idol LR hm..
Ps. Na poważnie to dla mnie każdy polityk obojętnie jakiego ugrupowania by nie był, zawsze bedzie łasy na kasę. Konfederacja czy w tym przypadku Korwin to jeden pies. Dajmy im władze, a niczym w tej kwestii nie bedą się różnić od PIS, PO, KO, SLD, PSL itd.
0
@Rewolucja123 No dobra to może inaczej Fan Dembele, Grie :)
2
@D10SLEO Dla niego wszystko co Grie i Dembele zrobi jest lepsze niż Leo. Coś co nie jest kluczowe, jest " prawie Kluczowe " :) Taki anty fan Leo