0

@PIWOSZ89 Za Miliard

0

@Pilka_jest_okragla Przecież jest info od II trenera. Zwykła rotacja.

2

@mr_robot Czyli info z kostka, standardzik w Hiszpanii. Plotka dziennikarska by się gadało.

1

@Ratamahatta A co za różnica, i tak go winicie za wszystko złe w Barcelonie. Więc dla was to i lepiej by siedział nawet w meczu z RM

0

@tobiasson92 https://koronawirus-w-polsce.pl tu sobie oglądaj statystyki

1

@paweldunajecfcb Dokładnie tyle ile jest

1

@tobiasson92 Przecież wczoraj tez było 82 tyś i 27 pozytywnych, wiec jak wczorajszy dzień może sie różnić?

0

@inViNcibl3 To poczytaj możliwości odmowy sprzedaży w aptekach :)

8

@Joaquin88 Jeszcze trochę poczekamy, a na teraz czekamy na legalizacje prezerwatyw. Bo Bosakowi i Kaczorowi to przeszkadza.

6

@SiSenior Po pierwsze to strajk nie był Lewaków, nie wrzucaj wszystkich do jednego wora, jak myślisz, że na ulicę wyszli tylko jedni to jesteś w dużym błędzie.

0

@JoeBlack To że TK jest w rękach politycznych. Wybory są na zasadach wpisanych w konstytucji. Jak będzie gorąco to sobie coś partia rządząca wymyśli.

11

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,26485836,trump-znow-mowil-o-oszustwie-wyborczym-stacje-telewizyjne-przerwaly.html#s=BoxMMt2

Różnica w Polsce jest taka że u nas jak PIS będzie miał ryzyko porażki uruchomi TK, Sady, w USA Trumpowi ta bzdura nie przejdzie.

0

@MESSIah16 I dlatego w Azji nie ma chorych od ponad 6 miesięcy. Przestańcie kopiować te fake newsy

3

@SiSenior I wtedy wjeżdża Bosak z Korwinem na białym koniu.

6

@jakub1906 Bardziej mnie przekonuje niż Grie i pewien Duńczyk.

1

@Kwiatek67 Haalanda, Francusi jak Brazylijczycy uwielbiają zabawę, zawsze coś dookoła nich się dzieje.

0

@thebaanqn Cały zespół gra padakę, cały. A główny winny jeden. Ja go nie bronię, gra bardzo źle, bez ambicji, ale cały zespół gra nędznie.

4

I znowu za wczorajsza padake całego zespołu winny Leo. :) dopiszcie jeszcze ze przez to że Rysiek nie grał i będzie standardzik.

4

@VeB77 Zdarta płyta. A gdzie jest kur reszta wielkich piłkarzy

0

@Uukasz_93 Brakowało wszystkiego, wszystko na stojąco, nudno, bez pomysłu, liczenie na LEo. Wszystko do środka i wszystko ch.. wie po co i bez planu.

1

Ten zespół nie reaguję na nic. RM gra g. ale w ważnych momentach się spinają, Bayern gra na fanie, LVP, MC, kur. my jesteśmy juz tak daleko mentalnie, że mam wrażenie, że oni grają na siłę. A do tego kompletnie nie trafiony pomysł Koemana na taktykę, 2 pivotów, a Dynamo kilometry wolnego miejsca.

0

@jeyx77x Się domyślam. Kur jeszcze kilka miesięcy i mam nadzieję , że przyjdzie ktoś z pomysłem.

2

@DonAndresFCB Nie prawda, jest tak słabo żenujący jak 9 kolegów.

0

@jeyx77x Ile Jota kosztował LVP?

1

Jesteśmy pokraka zespołu. Każdy jak jeden mąż dziś bardzo słabo. Co pokazuję, że nie dzieję się dobrze z reakcją zespołu na zmiany. Oczywiście oprócz TS

0

Jak Koeman będzie mówił, że mamy sytuacje itp. to chu. mnie strzeli. Ten zespół z Messim na czele nie ma pojęcia co grać.

0

Ok nie wygramy nic, ale módlmy się by zabawę Koemana dała nam LM za rok dla nowego trenera i zarządu.

0

Ale oni nas mijają. Środek pola to kilometry wolnego miejsca.

0

Dziś chciałem napisać, że brakuje nam bramek obrońców. Ramos cały czy pomaga.

1

Ale my jesteśmy słabi. Getafe, Alaves, rezerwy Kijowa. Powiem wam, że z takim pomysłem Koemana może być problem z wejściem w przyszłym sezonie do LM, a wtedy to nie będzie co zbierać z Barcelona.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?