tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PIWOSZ89 Za Miliard
0
@Pilka_jest_okragla Przecież jest info od II trenera. Zwykła rotacja.
2
@mr_robot Czyli info z kostka, standardzik w Hiszpanii. Plotka dziennikarska by się gadało.
1
@Ratamahatta A co za różnica, i tak go winicie za wszystko złe w Barcelonie. Więc dla was to i lepiej by siedział nawet w meczu z RM
0
@tobiasson92 https://koronawirus-w-polsce.pl tu sobie oglądaj statystyki
1
@paweldunajecfcb Dokładnie tyle ile jest
1
@tobiasson92 Przecież wczoraj tez było 82 tyś i 27 pozytywnych, wiec jak wczorajszy dzień może sie różnić?
0
@inViNcibl3 To poczytaj możliwości odmowy sprzedaży w aptekach :)
8
@Joaquin88 Jeszcze trochę poczekamy, a na teraz czekamy na legalizacje prezerwatyw. Bo Bosakowi i Kaczorowi to przeszkadza.
6
@SiSenior Po pierwsze to strajk nie był Lewaków, nie wrzucaj wszystkich do jednego wora, jak myślisz, że na ulicę wyszli tylko jedni to jesteś w dużym błędzie.
0
@JoeBlack To że TK jest w rękach politycznych. Wybory są na zasadach wpisanych w konstytucji. Jak będzie gorąco to sobie coś partia rządząca wymyśli.
11
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,26485836,trump-znow-mowil-o-oszustwie-wyborczym-stacje-telewizyjne-przerwaly.html#s=BoxMMt2
Różnica w Polsce jest taka że u nas jak PIS będzie miał ryzyko porażki uruchomi TK, Sady, w USA Trumpowi ta bzdura nie przejdzie.
0
@MESSIah16 I dlatego w Azji nie ma chorych od ponad 6 miesięcy. Przestańcie kopiować te fake newsy
3
@SiSenior I wtedy wjeżdża Bosak z Korwinem na białym koniu.
6
@jakub1906 Bardziej mnie przekonuje niż Grie i pewien Duńczyk.
1
@Kwiatek67 Haalanda, Francusi jak Brazylijczycy uwielbiają zabawę, zawsze coś dookoła nich się dzieje.
0
@thebaanqn Cały zespół gra padakę, cały. A główny winny jeden. Ja go nie bronię, gra bardzo źle, bez ambicji, ale cały zespół gra nędznie.
4
I znowu za wczorajsza padake całego zespołu winny Leo. :) dopiszcie jeszcze ze przez to że Rysiek nie grał i będzie standardzik.
4
@VeB77 Zdarta płyta. A gdzie jest kur reszta wielkich piłkarzy
0
@Uukasz_93 Brakowało wszystkiego, wszystko na stojąco, nudno, bez pomysłu, liczenie na LEo. Wszystko do środka i wszystko ch.. wie po co i bez planu.
1
Ten zespół nie reaguję na nic. RM gra g. ale w ważnych momentach się spinają, Bayern gra na fanie, LVP, MC, kur. my jesteśmy juz tak daleko mentalnie, że mam wrażenie, że oni grają na siłę. A do tego kompletnie nie trafiony pomysł Koemana na taktykę, 2 pivotów, a Dynamo kilometry wolnego miejsca.
0
@jeyx77x Się domyślam. Kur jeszcze kilka miesięcy i mam nadzieję , że przyjdzie ktoś z pomysłem.
2
@DonAndresFCB Nie prawda, jest tak słabo żenujący jak 9 kolegów.
0
@jeyx77x Ile Jota kosztował LVP?
1
Jesteśmy pokraka zespołu. Każdy jak jeden mąż dziś bardzo słabo. Co pokazuję, że nie dzieję się dobrze z reakcją zespołu na zmiany. Oczywiście oprócz TS
0
Jak Koeman będzie mówił, że mamy sytuacje itp. to chu. mnie strzeli. Ten zespół z Messim na czele nie ma pojęcia co grać.
0
Ok nie wygramy nic, ale módlmy się by zabawę Koemana dała nam LM za rok dla nowego trenera i zarządu.
0
Ale oni nas mijają. Środek pola to kilometry wolnego miejsca.
0
Dziś chciałem napisać, że brakuje nam bramek obrońców. Ramos cały czy pomaga.
1
Ale my jesteśmy słabi. Getafe, Alaves, rezerwy Kijowa. Powiem wam, że z takim pomysłem Koemana może być problem z wejściem w przyszłym sezonie do LM, a wtedy to nie będzie co zbierać z Barcelona.