0

@Katalonik97 Od 2 lat człowiek to pisze. Ale jeden pan na ławce ślepy, nawet ze stojącej piłki, wrzutka w plecy.

0

@macio_944 Nie wiem czy wiesz ale to 6 ostatnich meczy. Nie 2. Przegraliśmy juz tyle samo co w poprzedniej kampanii ( całej kampanii ) grając z najsłabszym trenerem.

2

Poprzedni sezon, 38 meczy - 5 porażek. Obecnie 18 meczy 4. Szacunek - kadra w całości praktycznie zdrowa od ponad miesiąca. W tym czasie 4 porażki.
Czip szybciutko do zmiany. Laporta większą orkiestrę niech załatwia, może nie będzie słychać w TV ludzi jak słonecznik wprdl.

0

@cules100pro Gówno prawda. Tyle ci powiem. Największym problemem Xaviego była właśnie skuteczność w większości meczy i słaba obrona.

0

@Hubertusk Co kur. ? Ty widziałeś 2 połowę? Czy przespałeś?

0

@ali3gator Dobrze ze my dociągniemy.

4

@parpe No no. Przypomnisz mi 4 porażki , 1 wygrana i remis za czasów Messiego? 1 mecz można zawalić ale to jest 5.

1

Pomyślmy, może niech mnie ktoś oświeci na czym miała polegać druga połowa Barcelony, jakikolwiek plan taktyczny poproszę. Ten zespół nie ma planu B, wszystko to mozolne i oparte o Pedriego. Każda porażka oparta była o pressing rywala.
To jest kalka Xaviego w 100% z poprzedniego sezonu.

Na 18 pkt - zdobyli 7. Tego to i za Koemana nie było, a Koeman to miał kadrę jak Espanyol w pewnym momencie, dodam, ze kadra jest praktycznie cała zdrowa. Dzieją się te same rzeczy jakie były w reprezentacji Niemiec.

5

Piękny komentarz Cwiakaly mogą grac 4h i tak nie strzela. Taktycznie blamaż Flicka i spółki w 2 połowie.

0

@Who_you_mam stracic pkt? Oni przegrywają te mecze

4

Ten zespół nie ma kompletnie planu B. Zero, klepanie dla klepania, rozjechani w drugiej połowie taktycznie jak juniorzy.

0

Olmo 65 minut za długo.

1

Zajeb. klepanie od 20 minut. Masakryczny mecz naszych

6

Brawo zarząd, widać ze nam to mega pomogą.


0

@Roobo W ani jednym przypadku dziś nie musiał wychodzić.

0

@JanneAhonen Oo masz racje, no to dobre wieści jako człowiek lubiący staty

0

Nie dziwie się gwizda. Podsumowując:
- Lewy zjeb każda swoja setkę a mial 3
- Olmo nie ma prawa grac w drugich 45 minutach
- Pena chyba chce nam udowodnić ze chce nam przegrać mecz tymi wyjściami.

Potrzebny jest spokój oraz zmiany.
Olmo obowiązkowo do bazy. A w drugiej grac na spokoju, a nie w takiej nerwówce.
Ale jako fan statystyk:
- Barca nie odwróciła jeszcze ani jednego meczu przegrywając jako pierwsza.
- Śmierdzi tu strata drugiego gola przez nas po jakimś wielbłądzie.

3

Kur może ktoś Rafini powie ze przegrywamy.

6

Olmo musi zejść, nie potrafi przyjąć pół piłki. Dramatyczny występ

0

Wyścig wielbłądów na razie.

1

Olmo przyjął jakaś piłkę poprawnie w tym meczu?

2

Dwie setki w 4 minuty. Szacunek

1

Ale masakra. Dawno nie widziałem takiej tragedii w topowy zespole.


0

@Herato ale ty rozumiesz jaki zespół zostawił Klopp, a jaki przejął? Czy to jakiś bait?

1

@Messi96_96 no to przypomnij jego sezon w Gironie. To dobry obrońca, ale nie gra, Inigo wejście też miał średnie,

0

@Herato nie tyle on się wypalił co nie lubi zmian. Uparł się, trzon zespołu kolesiami co wszystko wygrali, u nas też był ten objaw. W lato trzeba odświeżyć skład.

0

Dobrze ze dużej ilości zmian nie ma. Trzeba tu szybko zrobić wynik i zmiany.

0

@abram3k na razie patrząc po statystyce ciężko będzie Getafe utrzymać korzystny wynik.

3

Brak powołania dla Fatiego to mocne potwierdzenie że on progresu w powrocie nie robi. Ciężko go będzie wypchnąć z klubu

1

@Comentateiro nie no to że od lat walczą na najwyższym poziomie to tak. Ale też sporo na Transfery idzie hajsu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?