0

@karolszymek Xavi nie mial praktycznie caly czas Pedriego. Badzcie obiektywni w krytyce. Xavi jechany za wszystko, Flick nie ma 1 pilkarza, niech pokaze ze ma pomysł na mecz, a nie zawsze ten sam pomysł.

0

@ShawnC Napisze to jeszcze raz bys zrozumiał. Gralismy z Leganes! 1 sytuacja na 50 minut gry w 2 połowie. JEDNA

0

@Kinginiesta W drugiej stworzylismy cala 1 sytuacje z LEGANES

15

@karolszymek Flick ma cała kadre do dyspozycji, nie moze byc tak ze bez 1 piłkarza nie ma pomysłu na mecz.

0

@MesQueUnClub_87 Całe 2 i to na początku.

2

W 100% prawda. Gavi w kazdym meczu gra w innym miejscu, a ostatnio to nawet biegał wszedzie co grafika pokazuje. Gdzie tu taktyka?

0

@MesQueUnClub22 Masz racje ale i nie masz racji. Bo po przerwie Barca przestała miec jakikolwiek pomysł na mecz. Wiec, jaki był pomysł na 2 połowę? Prawda taka że jak nie idzie to oni nie wiedza co maja zmienić. A to juz wina sztabu

0

@kinioo Martin blokuje rozwój innej wielkiej perły Balde

0

@michal26 bredzisz, poprostu wykorzystują nazwisko, bo znane, a później kampania, ludzie często nie mają na kogo głosować więc biorą nowych, a nie służby w to mieszasz.

1

@jedrek7000 komu i co sprzedał Tusk. Co Tusk ma do Amber Gold prywatnej firmy co wydoila głupich Polaków, zresztą właściciel siedzi. Ja prdl jak ja uwielbiam takie slogany. Na razie jedyni którzy coś opierd. To lotos i to na grubym wałku przyjaciele Konfy, pis.

1

@blakkudium kompletnie nie wierzę w Deco. Porto nie odda piłkarza

0

@PatrykBarca pytanie jakie on ma założenie w zespole. Bo on w każdym meczu gra na innej pozycji

0

@Mixtape zajeżdżany? On po kontuzji ile zagrał 3 mecze?

0

@PatrykBarca zobacz że w meczach w których tracimy pkt, rywal nie łapie się na spalone. Wystarczy mądrze ustawić zespół i my nie mamy na to planu B. Czegoś innego, no i ławka bez formy a sporo piłkarzy wróciło.

0

@Safrani brałbym Nico na ls. Nie wiem ile frimpong z Leverkusen mógłby kosztować. Mamy jedna wielka dziurę po lewej stronie. Olmo to 10/tka. Nattej pozycji mamy z 3 piłkarzy teoretycznie z Olmo 4.

2

@betonito po pół roku nie ocenisz. Ale my mieliśmy potrzebę przed sezonem na ls i Lo. Te 60 baniek zdecydowanie lepiej można było wydać

0

Komentarz usunięty

1

@Encore schodzi 36 letni dziadek a zmiennicy piłki nawet nie powachali z Leganes. Dramat

0

Yamal ambitny, dobrze.


0

@Szczygiel06 Jeśli zaczęło by ryzyko, w co nie wierzę ale jednak, że wyglądamy z poza 4-ki w LL czyli miejsce w lm za rok to wyleci, bo my bez tej kasy jesteśmy bankrutem tego samego dnia.

1

@Rewolucja123 Jak zawsze. Jednemu juz kariere zakończyli, czytaj Ansu

2

Aha i grał.

1

Zbieramy na Olmo.
Bardzo prawdopodobne jest to, że Eric Garcia jednak zmieni klub w zimowym okienku transferowym. Hiszpan ma trafić do Girony.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@natanvip Dlaczego uważasz że chcieliśmy byc z ta kadra z 38 pkt na półmetku? Skoro w poprzedniej fatalnej kampanii tyle mieliśmy? Co do LM, wygraliśmy z BM ale przegralismy z Monaco, sumarycznie maja tyle pkt ile powinni mieć.

0

@mcsarna No AM z nami przegrywa a RM remisuje i mamy 3 zespoły po 38 pkt po 18 kolejkach. :)

1

@Barcanajlepszyteam To prawda. Ale wrzuciłem temat bo jak prezydentem był Biden, to jazda po Żydach po prawej stronie zycia politycznego, Prezydentem został Trump i zaczał mocno krytykowac antysemityzm, cisza, Żydzi juz nie sa mordercami

2

@mcsarna To nikt w tym sezonie nie wygra :)

0

@Kgorecki2500 No ale to przeciez pod batuta Trumpa.

0

@nabial Trener w wywiadzie mówił, że Yamal w przerwie powiedział ze nic mu nie jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?