tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Seledynowy może tym razem odwrócą wynik oni w końcówce. Wiecznie przegrywać nie będą
0
@Gaz od początku jak widziałem że za tym transferem stoi Cury wiedziałem że to będzie czysty wal.
1
@Messibestplayerintheworld Brazylijczyk nie przeskoczy poziomu, sory ale talent się widzi, może być conajmniej sredniakiem, Guiu też, ale Guiu poszedł za paczkę frytek a Brazylijczyk za bardzo duże dla nas pieniądze, których nie mamy
0
@BabyGang no właśnie, dlaczego zgania się na jednych i to na tych co nie rządzą / rządzili? Gdzie i u kogo powstał problem?
0
@Xaviball a jeszcze inni biernie patrzyli jak ich przyjaciele przemycaja imigrantów pod nasza granice. Hm ciekawe prawda? Przytoczyć ci słowa lidera Konfy o przyjacielach z Białorusi? Czy problem by nie zniknął gdyby tam nie wrzucano tych ludzi? Niech pomyślę. Jak to nazwać hipokryzja vol 99. Konfederacji?
0
@D10SLEO Tusk przyjaciel Niemiec chciał wpuścić imigrantów z Białorusi którzy są przyjaciółmi konfederacji. Kur. To jakieś perpetum mobile, kto winny sytuacji? Myślę że polityka.
1
@PatrykBarca bo papugi potrafią wszystko.
3
@MESSIah16 nie znajdziesz tu przyjaciół islamu. Ale to jak się odkleiles to myślę że powinieneś skorzystać z jakiegoś wsparcia już. To się robi już jakimś fanatyzmem
0
@Beztroskii dlatego wynik był 115-113? To coś matematyka się nie zgadza
0
@PatrykBarca gdyby nie mieli, by nie siedział, koleś wyciągnął 100-tki baniek( nie tylko dla siebie, bo to nie była szajka jednej osoby, ba nawet nie krajowa, pralnia hajsu) więc stać go na mega prawników. A jak czytam jak to on dobroczynny :) dajcie mi milion, wpłacę 700k na domy dziecka itd, resztę wezmę, na tym polegał ten biznes. I nie neguje pomysłu, zawsze ktoś komu pomagał zyskiwal, ale wystarczyło nie szukać pralni podatku, czytaj loteria, kasyna internetowe itd. Restauracje dziewczyny wiadomo też po co powstały.
0
@13th to Bait? Bo chyba sam w to nie wierzysz
0
@LeoMessiiBarcaPepa pierwsze 5 rund to całkowita dominacja Fury. Pkt też je wygrał.
0
@LeoMessiiBarcaPepa jeśli odrobił pracę domową to wygra. Kontrolował walkę i zamiast kończyć usyka to się bawił, a później zaczął fizycznie odpływać.
0
@Kgorecki2500 jeszcze chwila to połowę będziecie chcieli wywalić, a to poprostu taka partia, tacy ludzie. Więc może warto zmienić partie? Skoro tylu wam nie pasuje? Braun, Korwin, Tokarczuk, Berkowicz itd. Jeśli myślisz że inni Bosak, Slawki, Wipler itd mają inne poglądy to się mylisz. Pewnie gdzieś nie są tak skrajnii, ale myślenie mają to samo
0
@AlwaysBlaugrana pewnie Laporta coś wymyśli, czytaj wyrejestruja TS do końca sezonu
0
@Kuchar bardziej bym szedł by dać zielone światło Izraelowi na masakrę na bliskim wschodzie. Teoretycznie Izrael ma EU w dupie, ale jednak
1
@Jersi1 właśnie dlatego te masło tyle kosztuje. Prdl ludzie kupują na hasło, zaraz nie będzie, będzie drożej, a później też wszystko wykupują jak ta cene trochę zrzuca. Pojeb. Lud.
0
@Hosh miałem wczoraj pisać że nie zdziwie się jeśli to atak na zlecenie i komuś zależy na tym, a jednym z nich był właśnie Izrael by dostali go od Europy na wytluczenie Muzułmanów, drugimi jest Afd.
1
@Hosh zaraz zacznie to Twitter blokować. To nie jest na rękę E. Muska
0
@MESSIah16 oraz pamiętajmy w którym miejscu oni nam ich chcieli wpuścić, jakie kraje brały w tym udział. Rosja+Białoruś. Pamiętajmy masz rację
1
@Commando to co pobawimy się w teorie spiskowe? Atak terrorystyczny na zlecenie?
1
@escarabajo najlepszy piłkarz młodego pokolenia moim zdaniem. Na razie wyżej od Yamala, ale jest starszy
1
@AFA zrób to co się robi na wigilii firmowej, kreska teraz i ma party v2
0
@FcPortoFan1999 czemu, chyba nie myślisz że 18 lat to dorosła osoba w polityce.
0
@FcPortoFan1999 uzbiera, odpali TikToka i armia dzieci które głosowanie traktują dla beki od razu da mu głos.
4
No to Lapcio kominiara na ryj, wsiada w poloneza, rozjedzie nogę Fatiego i cyk wyrejestrowanie jednego, zarejestrowanie drugiego.
0
@Balboa901 o fuck, 1 asysta kuźwa, a na ile tych wrzutek, podań? Nie mówiąc już o ich celności.
0
@Balboa901 Który mecz dobrze zagrał? To katastrofa na lewej stronie, każda statystyka o tym mówi, to nie balet ze za szybkie bieganie go oceniasz.
0
@Balboa901 Balde tez miał byc wielkim, najwiekszym talentem, Fermin też, Gavi po kontuzji wiec nie oceniam, ta La Masia cos sie sypie tymi wielkimi tematami. Dlatego zawsze warto poczekać z ocenami dzieci.
3
@Aragorn33 A przeciez on sam mówił, że Romanowski musi byc na wolnosci bo nic mu jeszcze nie przedstawiono. No to ma wolność