tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Wasacz_ no i co Rafa najlepszy piłkarz swiata? Bo tu mówimy o takim poziomie.
1
@Wasacz_ oj nie. Oprócz głowy bo to jej faktycznie często nie dojezdza to brakuje jednak większego urozmaicenia.
0
@FcPortoFan1999 Pogoń Siedlce kiedyś tyle prowadziła?
2
@umtiti najważniejsze ze ty wiesz.
1
@adi7adi8 No na efekty pracy tak, ale spodzieweś się tak słabej formy? Bo ja nie, Krejcikova w głowie taniec z gwiazdami, grała jeszcze mniej w tym sezonie. A poziom meczu no WTA 250 jakieś i to pierwsze rundy
1
@Aragorn33 bo maja racje, to jak olano ten temat i ile ludzi zginęło to jakaś patologia.
0
@Criss18Barca Enzo ma co innego teraz w głowie niż grę w piłkę.
2
Dobra, 0-1, sprzedać póki cos warta.
0
@barcelonaLM Przypomnę ze u Arabów zakończył się turniej panów i był full.
2
Ps. A kobiety zdziwione, ze faceci zarabiają więcej.
https://x.com/ZelekZyzynski/status/1853050611521998862
4
Lecimy z Iga po 2 miesiącach przerwy.
@Wasacz_ @adi7adi8 @michal26
0
@Aragorn33 TX to nie bastion Trumpa? Mało chyba to realne
0
@Herato Pep jest genialnym trenerem, ale nie przeskoczysz gdy wypadają ci kluczowi piłkarze
1
@Luciano99 I tu się pije
0
@Arden jak wszyscy będą zdrowi, Fermin
0
@michal26 nowy lek na depresję, za prdl bardziej. Aha
0
@michal26 Amerykanie we wszystkim muszą robić show. Tu mam wrażenie to samo.
0
@Aragorn33 a już wyznawcy Trampka świętowali, a tu może być inaczej. Sporo gwiazd Juesej daje poparcie Harris. Oj nie chce go elyta
1
@Wasacz_ w. Czwartek widziałem Wiktorowskiego, który ostro baletowal na ramieniach młodziutkiej blondyneczki w klubie w Sopocie :) Odstresowuje się po latach :)
2
@kaamil1910 po co?
0
@michal26 czyli dowiemy się we wtorek.
0
@michal26 to chyba czasy Koemana?
0
@michal26 gdzieś czytałem że sondaże zaczynają się znowu splaszczac? True czy jakiś fake widziałem. Pytam bo widzę że obserwujesz je
0
@4drian0 sofascore to samo. Strasznie tnie się ostatnio
0
@misterio dlatego piszę 3/4. 1/4 przegięła
0
@Bart1 zawsze wracam do Tom Ford Noir Extream
1
@misterio no i co robią złego? Bo chyba nie jada > 90. Jeden wyprzedzał przed pasami ale 3/4 co ma 40 km jechać za rowerem? Dodam że w jednym widać trasę rowerowa, ale oczywiście królewicz musi po drodze zapierd.
0
@Podatek no i 7.2 dałbyś komu i za co. Po piszesz dlaczego coś jest złe ale nie piszesz jak byś oceniał. Czym różni się 7.0 od 7.2
0
@kamyk_23 niech się Kur. Za poważne sprawy biorą, a nie ganianie za psycholami.
0
@MesQueUnClub_87 Może i mozna ale jaka narracja jest po ostatnim sezonie Xaviego? No nie dojechał prawda, słusznie zakończył, ale jego sie tu wyzywa do tej pory. A przypomnę, ze mistrza zdobył. Czy nie mozna w kulturalniejszy sposób podziękować, jak widać nie.