5

@norbo80 To tylko pokazuje jak środowiska Barcy i RM sa chore. RM wygrał w poprzednim sezonie wszystko co mógł, obecnie sa na 2 miejscu, w poniedziałek zdobyli duża częśc nagród. a zachowanie jakby co najmniej z ligi mieli spaść. Pojebane to jest

0

0

@Wasacz_ Każda kobitka która prowadził progres miała, różne efekty i czas ale jednak. Ja uważam ze Iga na pewno cos nowego wyciągnie z tego

1

@adamek20151 moim skromnym zdaniem poczeka rok i obejmie jakaś reprezentację

0

@th@les chyba się nie spodziewali

1

@Wasacz_ ona po tym sraczki dostanie, kasę wyda i nie podyma. Kolega kuźwa. Zamów sushi @TR3YWAY doceni tak jakbyś sam zrobił. Zrobisz jedzenie jeszcze nie wyjdzie i głodna będzie

1

@Wasacz_ paluszki ale rybne?

3

No tej wersji darcia łacha z Realu nie widziałem.
https://www.facebook.com/share/r/tg1Y2c8PGHCVcCZ5/

0

@MessiSuarezNeymar raczej nie wyprzedzam na pasach. Aha.

0

@siuuu tak, cytuje PiS, Ko jeden pies tylko kradną, czas dać szansę nowym, młodym. Rozumiem że autorzy w postaci tysięcy takich wpisów mają na myśli, że czas by inni mogli kraść tak? No to faktycznie super zmiana.
@Ojciec5tkidzieci bo rozliczyć innych jest łatwo, ilość błędów, wałów, afer w partiach rządzących daje nieograniczone możliwości. Gorzej gdy trzeba teraz kombinować gdy jej celne pytania zadają, gdy wychodzi w której opcji politycznej jesteś i gdy w grę wchodzi polityka, tu już musi kombinować jak wyjść z twarzą. No i jej nie idzie.

0

@Ricardinio14 ta robią sobie Calla ze 100 dziennikarzami i ustawiają jak mają głosować.

1

@PatrychoO coś czuję że universum Realu to teraz do zarzygania nam będzie promować Viniego.

6

@Wasacz_ to jest ta nowa opcja o której wiecznie la bamba krzyczy. Ci co nie są opcja Rosyjska, nie są faszystami, nie kłamią itd. Pewnie też nie kradną jak to inni politycy.
Ale no wiadomo tylko Tusk coś w kampanii obiecuje, inni nie.A i najważniejsze za Chiny nie wejdą w koalicję z PIS.

0

@kuz o kur. to wy jako wspólnota płacicie? Problemem nie jest cena gazu a zużycie. Jak porównam ci cenę przy tym samym zużyciu rok temu i teraz to 40zl różnicy. Wiec ktoś chyba Żydów wam gazuje w piwnicy
@PawkoFCB współczuje, ja mam dom i woda/scieki 100zł, prad 150zł, gaz 350zł, smieci 100zł. - wiec 700zl all opłat, a no co kwartal podatek gruntowy. Mieszkanie 1200zł ? Masakra

2

@kuz Nie wiem co ty z tym gazem robisz. Ja place 35zł więcej niż rok temu, a mam dom z piecem gazowym. Wpisuje licznik sam i podaje stan taki jak co miesiąc.
950zł czynsz? Gdzie ty kur. mieszkasz w pałacu prezydenckim

0

A oni czasem w poniedziałek nie mieli wolnego?

0

@agaFCB to są kobitki. Szczerze to połowa z nich może wyskoczyć z forma

0

@Kgorecki2500 Ciekawe ilu ludzi na la bambie wierzy ze bandera tam wymordowala swoich

2

@adi7adi8 ciężko powiedzieć kto w formie. Ale Coco i Sabalenka raczej dobra forma ostatnio.

1

@mordini123 no i Maciuś właśnie lepiej niech zablokuje social. Jedno universum psycholi zaraz go zje w necie

0

@Kgorecki2500 prędzej zagłosował bym chyba Kur. Na Dode niż na tego pojeb.

21

Tu bardzo wyraźnie wyjaśnione dlaczego dziennikarze nie dali 1 miejsca Viniemu.


0

@Hosh To musiałbyś patrzeć na jakieś wskaźniki smrodu, bo się zesraja.

13



O starym nie wspomniał?

1

@LeoMessiiBarcaPepa No i Asy z Madrytu zbuntowały się, że ich rodak wygrał. :D

4

@RinooniR Spóźnił się na odrzutowiec. A Vini powiedział, że w drugiej klasie lecieć nie będzie.

1

@daniel32778 raczej w ch. racji

1

@mekston ME na pewno jednak wszyscy dziennikarze pamiętają. A tam był naprawdę słaby

3

Myślę ze gdyby Balona organizował Madryt i Marca to byśmy dziś tu widzieli dużo o Negreidzie. Że wydaliśmy 10 k na krewetki i dzięki temu gramy od 20 lat na najwyższym poziomie

0

@FajfusLodowy Kross ? bez gry w reprezentacji to sobie możesz. Carvahal jak najbardziej tak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?