3

Tu najbardziej widać jak bardzo zła jest to decyzja. To podkręcanie walki do końca.
Ale jednak ogólnie słabo gramy


0

@partymaker o Osasunie tez tak czytałem. To my musimy się obudzić a nie RSS przestac grac, nie grają wybitnego meczu, to my gramy zły

0

@AlwaysBlaugrana Gdzie tu napisałem o wybitnym meczu? Pokażesz mi pressing?

0

@kanver_ Ale ty wiesz ze to Cubarsi placek? Jego wina?

0

@Barca_bwo Nie dziś gra słabo cały zespół i on tu nic do powiedzenia nie miał.

1

@okiemtypera_lucaxx95 to jest pół spalony, czytaj sędziowie dalej podejmują decyzje sami.

1

@DragonxNF To jest zwykły błąd techniki który nie rozpoznał system, ale po to są ludzie tam i dlatego to się nazywa pół spalony. Zwykłe standardowe złe decyzje Hiszpańskich Sędziów, ale my gramy źle.

0

Nawet z Osasuna nie graliśmy tak źle. Dziś poprostu dnia nie ma, wszyscy grają bardzo źle. Napastnicy z najlepsza statystyka wyglądają z jak najgorsza. Potrzebne są zmiany, bo dziś z tego nic nie będzie. Cofgnac Pedriiego, dać Olmo., a na skrzydło Fatiego. Flick musi ich obudzić bo RSS nie gra wybitnie ale my gramy katastraofalnie, jednak uważam ze to będzie Osasuna v2. I wprdl będzie.

0

Jesteśmy dziś zespołem który nie jest zainteresowany walka. Każda walkę fizyczna przegrywamy na każdej pozycji.
Dziś wygrać chce RSS nie my. Wyjeb. mamy w ten mecz

0

Wbija nam jeszcze na 2-0 przed przerwa

2

My to dziś przegramy. Albo zremisujemy, gramy bez pressingu, bez pomysłu, w szczegolnosi w środku. Jaka pozycje ma Fermin?

0

Słabo dziś gramy. Środek pola nie istnieje

0

Dziś wszystko zrobią byśmy pkt stracili. Liga musi trwać

0

Franek kontuzja :) Kostka? :)

0

@Seledynowy Czasem tak ma, zaraz się obudzi

2

Ale Pedri dziś bardzo słaby.

1

Czyli my dziś musimy swoje zrobić. Inaczej będzie sędziowanie w druga stronę. RM nie może odpaść z walki

1

Jakim cudem tam spalony?

0

Oby RSS się nie odbił dzisiejszym meczem i nadal byli słabi. Vamos

1

@NeroTFP1 Widziałem milion razy, ale zawsze bawi

2

Dżamal na ławeczce.


7

@Pnog37 nie, widać po nim, że będzie to poprostu napastnik na Betis itd.

0

@PatrykBarca masz ty idola no nie powiem.

0

@A4ron w piłce pewne? :) stawiaj chłopie każde oszczędności zatem.

0

@kamiVeB pisze ze to walka o kandydata, a nie ze będzie.

0

@FcPortoFan1999 trochę sam na to zasłużył. Nie mówię o kontuzji no bo gdzie jego wina. Bardziej chodzi o ogromny kontrakt a nie widać po nim by mu mega zależało.

0

O ho w pis walka o kandydata.


2

@Kapitan hawk jak prawie zawsze Balde. A no i z automatu FDJ

0

@Pnog37 dochodzi Pena, Balde, i te dwie zmiany robią różnice. A właśnie ta linia obrony zrobiła nam krzywdę. Ten Dominguez jest strasznie wolny i słabo wygląda. Forta nie ma.

1

@Pnog37 może wogole niech gra składem na osasune?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?