0

@krol211 ja mówię o poprzednim sezonie, nie pierwszym jego

0

@krol211 to nie jest poziom Barcy i udowadnia to od poprzedniego sezonu nawet przed kontuzja. Grzał ławę u Xaviego i i powinien u Flicka, ale nie ma alternatywy.

1

@Andi18 ta jeden element. Balde

1

@krol211 grał tragicznie przed kontuzja.

6

Ofensywne usposobienie :) g/a 0. Szybkość też już stracił. Koleś jest do całkowitej wymiany, nawet na ławkę się nie nadaje do nas. Nie jest to problem tego sezonu a nawet poprzedniego przed kontuzja. Zdecydowane out i jedna z najbardziej potrzebnych pozycji do wzmocnienia

2

Ale venom 3 sprdzielony, masakryczne gow. Myślę sobie po seansie na bank znowu kobietę wrzucili na reżyserka. I co patrzę baba. Co Marvel psuje te serię ostatnio to ich

3

@ObiwanKenobi rozumiem że Polskie spółki też tak analizujesz? Czy dla zasady co UA to złe. Zaskoczę cie, niczym Polscy złodzieje się nie różnią od Ukraińskich. Fakt jest taki że firma prywatna padła, koniec historii. Jak wiele innych.

5

@Wasacz_ rodzimy biznes uwiebiam to. To czemu rolnicy nie kupowali ciągników z polskiej firmy tylko wypasione z zagranicy? Gdzie byli ci Patrioci?

0

@TheNekro94 wrzutki w rozumieniu za linie obrony, nie ze skrzydła

0

Ancelotti bedzie chciał zagrać to co ostatnio z Xavim. Czyli wrzutki za linie na szybkich Mbappe i Vini.

5

W drugą stronę mam wrażenie że obrońcy mogą wiele, napastnik musnie obrońcę i faul. Faul na Araujo z RM tego samego typa.


0

@Kgorecki2500 kurs na RM to 2.05 więc też można zarobić.

9

Barca pokonała Bayern i czekała na to 10 lat.
W sobote szansa by zatrzymać Real na 42 meczach bez porażki w LL.
Czy to może być aż taki hardcorowy tydzień.

5

@Kgorecki2500 RM nie przegrał od 42 meczy w LL. To jest powód

0

@JaneKOS Poszło na Viniego

0

@Kapitan hawk Żartujesz? :)

0

@Ryoumen ona już dawno po prawej stronie

2

@Zoker Nie wiem, dużo osób go cały czas krytykuje. Tak poprzedni sezon był katastrofa i sam to przyznał. Ale dupsko nam uratował po Koemanie i zdobył majstra, do tego rezygnował z kasy i jest zawsze oddany Barcie. Wkur. mnie ta wieczna nagonka na niego

13

@Zoker Na bank jest zadowolony, zawsze pokazywał, że jest socios Barcy przez duże S.

1

@Derean Dwie bramki Rafy wpadły bo jest w kozackiej formie, wtedy na prawdę wszystko wpada. Dembele ostyatni mecz w LM LE zawalił :) Marnował takie sytuacje ze głowa boli

0

@Herato Placek z 10G / 10 Asystami? Aha

1

@priest9999 Jedna kontuzja w ataku i mamy problem.

3

@BezglutenowyPedri Cassado - Mascherano? Może w defensywie, bo rozgrywaniem i kierowaniem gry to nie widze u nich podobieństwa
Bernal w 100% prawda

0

@jackdaniels w ofensywnie tak. A defensywa?

0

@BorzyKrzys under armour. Jakościowo bardzo dobre

0

@partymaker w szczególności ostatni sezon to taktyczna demolka. Strasznie wszyscy w nas wjezdzali

0

@betonito raczej LE. Xavi wcale nie parł w te dna Barcy i ciśnienie by mieć piłkę

7


Pewnie nie widzieliście. Ibra v2

0

@krol211 nie wiem ale obserwuję go duża ilość ludzi, dużo ludzi zobacz z redakcji fcbarca. Na pewno fan Barcy i na bank ma tu konto :)

5

Zobaczcie na wypociny tego orła :)
https://x.com/thexdeaf/status/1849176816210137479

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?