1

@NeroTFP1 mimo iż żyje nad Bałtykiem całe życie to nie znudziło mnie to. Można powiedzieć, że też kocham. Ale nie kąpać się. Dziś można bo ciepła woda :)

3

Kuźwa woda w Bałtyku 21,brak sinic, to jest ten jedyny dzień kiedy siedzenie nad Bałtykiem jest świetne. Szkoda ze raz/dwa razy w roku :)

1

@Pawel13sz albo Laporta powiedział mu ze to jest idealny gracz dla ciebie.

0

@Hubert102 Indywidualnie, ale na Juesej ma już jechać

2

@tomek8756 niesamowite że typ jest takim hipokrytom a nadal ma takie poparcie.

0

@Kgorecki2500 nawet gdy kreml sponsoruje ta formacje to też spoko? Pieniądze nie śmierdzą?
https://wiadomosci.onet.pl/swiat/kasa-od-putina-bild-poznal-nazwiska-politykow-z-afd-na-pasku-kremla/2sh5y8z

3

@Kapitan hawk nie kolor skóry jest zły, a człowiek. Pojeb. Są wszędzie bez względu na pochodzenie.

8

Manu wierzę w was

2

@Amigo_Blanco wyszli z biur to i zaraz Iwonę Wieczorek znajdą :)

7

Oby nie okazał się pasjonatem Barcelony a stał się poprostu świetnym trenerem z jasno postawionym planem i taktyka. Bo jak on będzie tylko zakochany, że jest w Barcelonie to skończy się jak pewien trener co przyszedł i patrzył w piłkarzy jak w obraz.

0

@Essos czyli Policja jednak nie taka słaba :)

2

@Azi I to robi za darmo Fermin
@barteq Olmo też wieczny szpital. W Realu Fede gra na Dm, albo Tchu z Camavinga, w Arsenalu Rice, każdy Włoski klub gra defensywnym, zwróć uwagę jak włoskie kluby daleko zachodzą, a nie mają najlepszych piłkarzy, Niemiecki też z Dm. Każdy gra z Dm w składzie. Zobacz jak w nas każdy wjeżdżał w poprzednim sezonie, dlaczego? Bo gramy wiecznie tylko ofensywnie.

4

@barteq kto na Defensywnego? Pokaz mi klub bez Defensywnego pomocnika co sobie radzi. Najlepszy trener świata gra wręcz dwoma defensywymi.

0

@FcPortoFan1999 City jedzie drugim składem

1

@BulaKG dlatego zamieńmy na to samo. Wiesz dlaczego Hiszpania tak dobrze wyglądała? Bo miała balans. Dwóch dzieciaków, reszta bardzo doświadczeni piłkarze z nie zawsze mocnych klubów. Na tym to polega, dlatego Cubarsi nie pojechał i to jest dobre podejście Trenera Hiszpanii. Wy chcecie grać najlepiej tylko dziećmi,

0

@Sulimo nie grał źle jak grał, a jako że nie grał to bawi mnie twój komentarz. Wprdl 60 baniek na l4. Geniusz jesteś

0

@Sulimo ile można Kur. Tłumaczyć że Olmo ma taką samą ilość kontuzji co Pedri.

0

@krzak82 a o kim to

2

Oczywiście to sport, ale jak coś to zganiamy na Deco za Olmo. Po 4 tygodniach jak chłopak uda się na długotrwałe L4


2

@MesQueUnClub_87 jak widać Olmo.

2

@DLFCB wrócili. :)

0

@KrisVEB81 Olmo jest łączony z Barca od 3 lat. Flick ma tu gówno do powiedzenia to transfer Laporty. A na jego pozycji masz 3 pomocników, dlatego to ludzi irytuje

1

@Trojanek23 nieźle to działa. Też zwróciłem uwagę że nagle cały internet o tym gada,

2

@NeroTFP1 perfekcyjnie do nas pasuje, ale ludzie będą pisać że to Pedri jest szklanka. Z naszym sztabem wszyscy są szklankami. Co dopiero Olmo

19

No dobra w końcu i ja zostałem fanem Maxa.


1

@jacobFCB długo? Mistrzu to się nawet nie zaczęło. My nadal nie mamy 1:1

1

@BulaKG w presezonoe dzieci podadzą piłkę i będziemy słyszeć po co nam wzmocnienia, sprzedać wszystkich mamy młodzież

1

@michal26 jeśli kupimy Olmo to nie kupimy Nico. Laporta się uparł na Olmo bo od 3 lat o nim prdl.

0

@Eto'o9 R10 Gundo u nas tam gra i czasem Pedri. A tymczasem na pivota masz, no nie masz nikogo, a na lewej obronie Balde i Valle.

0

@comtedurgell celem są trofea a nie to czy grają 17 latkowie oraz czy grają Hiszpanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?