tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy z takim atakiem Polska ma szanse na medal? Nie jestem jakiś wybitnym znawca Siatkówki, pytanie na poważnie.
7
Ale kozackie i nie chodzi o cycki
0
@priest9999 Inigo był zdrowy na końcówce sezonu.
0
@Derean ostatnie mecze juz nie był najlepszy. Miał słabe występy, a nadal grał. Chodzi o to ze od końcówki sezonu nadal słabo, z pierwszej drużyny Hiszpanii tez wyleciał, z 21 latkami wyglada źle. No trochę dziwne bo wejście mial smoka
0
Cubarsi znowu średnio. Końcówka sezonu tez była słaba z Girona wręcz fatalna. Uważam że Xavi mu krzywdę zrobil robiąc z niego podstawowy środek. Chłopak powinien być powoli wdrażany a nie na maxa. Cholerą wie może po słabszych występach stracił pewność siebie i teraz są tego efekty. Wyglada słabo.
Ps. nieee nie sprzedawać nie skończył się itd. Bo zaraz się odpalicie
0
@Uukasz_93 nie wiem co zrobił i powiedział. Ale gdyby powiedział że Boga nie ma a religia to bul shit. To też byś powiedział że wolne media więc może?
8
Fermin gol. Brawo
0
@takisobiektos dobre wieści dla Igi. Kuzwa no jak ona tego turnieju nie wygra mocno rozczaruje, nie dość ze mączka, to wszyscy najgroźniejsi wypadli. Pogoda podobno tez będzie dobra i dach otwarty
0
My kiedyś wygraliśmy z PSG? Bo zawsze jak z nimi rywalizujemy o cos to mam wrażenie ze nie biorą jeńców.
0
@Pawlak1992 Chyba ona lepiej wie niż my czy była zestresowana? Bardziej zamknięty dach juz wpłynął, bo z Osaka na FO straszliwie się męczyła, chodź tam grała dobrze, to Osaka zagrała wybitnie. Dziś ogromna ilość błędów
0
@Pawlak1992 Iga właśnie powiedziała ze dla niej to bez znaczenia ze to Olimpiada
1
Drugi set to Rumunka przegrała bardziej niż Iga wygrała. Sami komentatorzy nawet to mówią by nie było, że się przyp..am
0
@kibicsportu Iga wygrała 5 wielkich szlemów, ilość finałów, trudnych momentów to ona miała tonę. To nie są błędy z presja związane. Ona tak ma często w sezonie ze jest słabszy moment.
0
No i teraz dobić
0
@mekston w tenisie wcale nie
0
@FcPortoFan1999 Śmierdzi to porażka. To jest ta Iga która gra fatalnie i odpada w ważnym turnieju
0
@mekston trochę? :) To kosmos jakiś a nie trochę
0
@Piorun nie jest to prawda. Iga dziś gra źle, tzn gra swoje i zaraz robi głupie błędy.
0
Rumunka teraz wyglada jakby Maraton przebiegła. Zapowiada się 6-0
0
@kibicsportu stracić to Iga sobie może z top 10 a nie tenisistka pokroju rumunki. Gra dziś poprostu słabiej i tyle.
0
@FabianekMrozek Iga to wygra
2
@kibicsportu zamkniety dach jest dla obu pan.
0
Ale Iga słabo. Czyżby Wimbledon nie był wpadka, a słabsza forma. To sobie znalazła zły moment na to. Ludzie ja rozjadą jak tu bez walki odpadnie
2
@kanver_ Alemany TOP, pisałem ze to gowniany kontrakt, a wszyscy go wielbili. No nie to zwykle rozłożenie kosmicznej pensji na lata było. 36 latek nie ma prawa zarabiać takich pieniędzy
0
@pt9 ile można żreć ten smalec. Dziś byłem przed otwarciem, za dużo ludzi
0
@Mixtape Świątek złoto, koniec
0
@tristan87 jak bardzo mi nie szkoda. Zaraz mu załatwia freaki i tam zarobi więcej, ale nazwisko ma. Ludzie to obejrzą
0
@Gronek chodzi o konsekwencje. W domu ciężko się ja trzyma, zawsze jest coś innego do roboty i ja osobiście nie znam nikogo kto utrzymał ja ćwicząc w domu. Na siłkę trzeba się wybrać, jak już wie wybierzesz to pracujesz na niej. Jak karnet masz to chodzisz, do tego kontakt z ludźmi itd. O to mi chodzi, oczywiście wszystko się da. Ale tak jak pisali koledzy 10kg to on sobie może ćwiczyć
2
Ja to zdania jestem że Tuska za te Niemieckie praktyki powinni wywalić, obiecał paliwo po 5 z kawałkiem. Złodziej
0
@Polaco9 nie wiedziałeś? Są tacy co dla konii suple wpierdzielaja :)