0

Czy z takim atakiem Polska ma szanse na medal? Nie jestem jakiś wybitnym znawca Siatkówki, pytanie na poważnie.

7



Ale kozackie i nie chodzi o cycki

0

@priest9999 Inigo był zdrowy na końcówce sezonu.

0

@Derean ostatnie mecze juz nie był najlepszy. Miał słabe występy, a nadal grał. Chodzi o to ze od końcówki sezonu nadal słabo, z pierwszej drużyny Hiszpanii tez wyleciał, z 21 latkami wyglada źle. No trochę dziwne bo wejście mial smoka

0

Cubarsi znowu średnio. Końcówka sezonu tez była słaba z Girona wręcz fatalna. Uważam że Xavi mu krzywdę zrobil robiąc z niego podstawowy środek. Chłopak powinien być powoli wdrażany a nie na maxa. Cholerą wie może po słabszych występach stracił pewność siebie i teraz są tego efekty. Wyglada słabo.
Ps. nieee nie sprzedawać nie skończył się itd. Bo zaraz się odpalicie

0

@Uukasz_93 nie wiem co zrobił i powiedział. Ale gdyby powiedział że Boga nie ma a religia to bul shit. To też byś powiedział że wolne media więc może?

8

Fermin gol. Brawo

0

@takisobiektos dobre wieści dla Igi. Kuzwa no jak ona tego turnieju nie wygra mocno rozczaruje, nie dość ze mączka, to wszyscy najgroźniejsi wypadli. Pogoda podobno tez będzie dobra i dach otwarty

0

My kiedyś wygraliśmy z PSG? Bo zawsze jak z nimi rywalizujemy o cos to mam wrażenie ze nie biorą jeńców.


0

@Pawlak1992 Chyba ona lepiej wie niż my czy była zestresowana? Bardziej zamknięty dach juz wpłynął, bo z Osaka na FO straszliwie się męczyła, chodź tam grała dobrze, to Osaka zagrała wybitnie. Dziś ogromna ilość błędów

0

@Pawlak1992 Iga właśnie powiedziała ze dla niej to bez znaczenia ze to Olimpiada

1

Drugi set to Rumunka przegrała bardziej niż Iga wygrała. Sami komentatorzy nawet to mówią by nie było, że się przyp..am

0

@kibicsportu Iga wygrała 5 wielkich szlemów, ilość finałów, trudnych momentów to ona miała tonę. To nie są błędy z presja związane. Ona tak ma często w sezonie ze jest słabszy moment.

0

No i teraz dobić

0

@mekston w tenisie wcale nie

0

@FcPortoFan1999 Śmierdzi to porażka. To jest ta Iga która gra fatalnie i odpada w ważnym turnieju

0

@mekston trochę? :) To kosmos jakiś a nie trochę

0

@Piorun nie jest to prawda. Iga dziś gra źle, tzn gra swoje i zaraz robi głupie błędy.

0

Rumunka teraz wyglada jakby Maraton przebiegła. Zapowiada się 6-0

0

@kibicsportu stracić to Iga sobie może z top 10 a nie tenisistka pokroju rumunki. Gra dziś poprostu słabiej i tyle.

0

@FabianekMrozek Iga to wygra

2

@kibicsportu zamkniety dach jest dla obu pan.

0

Ale Iga słabo. Czyżby Wimbledon nie był wpadka, a słabsza forma. To sobie znalazła zły moment na to. Ludzie ja rozjadą jak tu bez walki odpadnie

2

@kanver_ Alemany TOP, pisałem ze to gowniany kontrakt, a wszyscy go wielbili. No nie to zwykle rozłożenie kosmicznej pensji na lata było. 36 latek nie ma prawa zarabiać takich pieniędzy

0

@pt9 ile można żreć ten smalec. Dziś byłem przed otwarciem, za dużo ludzi

0

@Mixtape Świątek złoto, koniec

0

@tristan87 jak bardzo mi nie szkoda. Zaraz mu załatwia freaki i tam zarobi więcej, ale nazwisko ma. Ludzie to obejrzą

0

@Gronek chodzi o konsekwencje. W domu ciężko się ja trzyma, zawsze jest coś innego do roboty i ja osobiście nie znam nikogo kto utrzymał ja ćwicząc w domu. Na siłkę trzeba się wybrać, jak już wie wybierzesz to pracujesz na niej. Jak karnet masz to chodzisz, do tego kontakt z ludźmi itd. O to mi chodzi, oczywiście wszystko się da. Ale tak jak pisali koledzy 10kg to on sobie może ćwiczyć

2



Ja to zdania jestem że Tuska za te Niemieckie praktyki powinni wywalić, obiecał paliwo po 5 z kawałkiem. Złodziej

0

@Polaco9 nie wiedziałeś? Są tacy co dla konii suple wpierdzielaja :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?