tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
@xvcWinterSoldier przecież To każdy widzi że nie było samobójstwo.
0
@beter2 gdzie ty z Nico masz porozumienie?
1
@xvcWinterSoldier dobrze ze się wszyscy bawią a koleś zamordował 3 osoby
3
@Sulimo zmęczeni już sezonem
1
@Cule1234 ooo to chyba ewenement?
1
Nasz poprzedni sztab zdrowotny to był chyba najgorszy twój. Ortopeda z NFZ więcej wie niż poprzednicy. KAŻDY powrót naszych piłkarzy kończył się dramatem
0
@bart_azz ta. :) powodzenia z ferranem na 9-ce. Morata wyżej nawet od niego, ale widocznie nikt się nie zna tylko ty
0
@bart_azz zaj. 9-tka robiącą ruch. Rywale już obsrani
0
@kakusus kluczowy brak Pivot. Nie bez pivota się nie uda
2
@Donnie_Darko ściek bzdur cpk stop? Atom stop? W którym miejscu? Izera :))) terminal zbożowy rozumiem że Kur. Mieliśmy oddać port w całości obcemu kapitalowi? Sami rolnicy błagali by to wstrzymać.
3
Córka Oligarchy, miliardy na kontach, a ona i tak na OnlyFans ciśnie. To już wyższy level, pewnie ego już tak wyjeb. że jara ją, że pewnie tylu facetów ją ogląda i nie chodzi już o kasę.
2
@Safrani Nie dość ze posadki utrzymali to i pensje szły w góre. Związki zawsze chronia swoje dupska. Wiem co mówię.
1
Ale to jest system korupcyjny. Trump z Muskiem, a demokraci ze swoimi.
0
@vangoor NATO? No chyba nie
3
@draxidox jakie populistyczne teksty u Kosiniaka :) sondaże spadają. Ma on gówno do powiedzenia w temacie UA. Bo to nie on decyduje, ba Polska też nie. Ale prawica teraz wybuchnie jaki on piękny
0
@Gaucho z tego co mi wiadomo jest optymistycznie nastawiony.
5
@Zoker sama butelka z wodą, cola itd to nie problem, na bok i nie ma problemu. Ale kefiry, jogurty itd, to z nakrętki się idzie upierd.
4
@RosjaninBut zapytać Krzysia trzeba czy AFD też tam było
0
@Kgorecki2500 czyli widząc jak gównianie ogarnięci są, nadal wierzysz ze mogą rządzić krajem :)
@Destroyer_of_Worlds jakies źródło statystyki
0
@tristan87 Słowo klucz, jak da zielone światło
0
@arasz1819 nie napisałem, że są przesadzone. Ale sondaż w takiej formie ze względu na specyfikę USA jest mało warty. Trzeba zrobić sondaże w najwiekszych stanach i wtedy będzie wiadomo jak to wyglada
0
@Aragorn33 Nad wyrost, myślę ze będzie ciekawie. Ale ciężko powiedzieć czy ona się zmieni, ogólnie no nie jest mówca. Ale będzie miała armie ludzi za soba zobaczymy
0
@Aragorn33 Oni pokazywali rownież sondaże w najwiekszych stanach, a to jest najważniejsze, nie ilość głosów na kandydata. Trump na bank jeszcze prowadzi. Zobaczymy w następnych miesiącach.
2
@Aragorn33 W USA takie sondaże są gówno warte.
6
Jutro Biden wygłosić orędzie do narodu że zrobi wszystko by wygrać wybory. Bo zapomni że już nie kandyduje.
2
Komentarz usunięty
13
@4drian0 wrzucanie ich mord tutaj powinno kończyć się dożywociem
0
Optymizm Barcy w sprawie Nico. Co okienko nam wlatuje optymizm :) a później....
6
@Destroyer_of_Worlds fakty są takie ze względu na decyzję. Teraz daje się szanse 16latkom kiedyś tego nie robiono. A Leo w kadrze B to latał po całym boisku i mijał wszystkich. Nikt nie ma szans z Leo, Yamal również