0

Komentarz usunięty

0

@xvcWinterSoldier przecież To każdy widzi że nie było samobójstwo.

0

@beter2 gdzie ty z Nico masz porozumienie?

1

@xvcWinterSoldier dobrze ze się wszyscy bawią a koleś zamordował 3 osoby

3

@Sulimo zmęczeni już sezonem

1

@Cule1234 ooo to chyba ewenement?

1

Nasz poprzedni sztab zdrowotny to był chyba najgorszy twój. Ortopeda z NFZ więcej wie niż poprzednicy. KAŻDY powrót naszych piłkarzy kończył się dramatem

0

@bart_azz ta. :) powodzenia z ferranem na 9-ce. Morata wyżej nawet od niego, ale widocznie nikt się nie zna tylko ty

0

@bart_azz zaj. 9-tka robiącą ruch. Rywale już obsrani

0

@kakusus kluczowy brak Pivot. Nie bez pivota się nie uda

2

@Donnie_Darko ściek bzdur cpk stop? Atom stop? W którym miejscu? Izera :))) terminal zbożowy rozumiem że Kur. Mieliśmy oddać port w całości obcemu kapitalowi? Sami rolnicy błagali by to wstrzymać.

3



Córka Oligarchy, miliardy na kontach, a ona i tak na OnlyFans ciśnie. To już wyższy level, pewnie ego już tak wyjeb. że jara ją, że pewnie tylu facetów ją ogląda i nie chodzi już o kasę.

2

@Safrani Nie dość ze posadki utrzymali to i pensje szły w góre. Związki zawsze chronia swoje dupska. Wiem co mówię.

1



Ale to jest system korupcyjny. Trump z Muskiem, a demokraci ze swoimi.

0

@vangoor NATO? No chyba nie

3

@draxidox jakie populistyczne teksty u Kosiniaka :) sondaże spadają. Ma on gówno do powiedzenia w temacie UA. Bo to nie on decyduje, ba Polska też nie. Ale prawica teraz wybuchnie jaki on piękny

0

@Gaucho z tego co mi wiadomo jest optymistycznie nastawiony.

5

@Zoker sama butelka z wodą, cola itd to nie problem, na bok i nie ma problemu. Ale kefiry, jogurty itd, to z nakrętki się idzie upierd.

4

@RosjaninBut zapytać Krzysia trzeba czy AFD też tam było

0

@Kgorecki2500 czyli widząc jak gównianie ogarnięci są, nadal wierzysz ze mogą rządzić krajem :)
@Destroyer_of_Worlds jakies źródło statystyki

0

@tristan87 Słowo klucz, jak da zielone światło

0

@arasz1819 nie napisałem, że są przesadzone. Ale sondaż w takiej formie ze względu na specyfikę USA jest mało warty. Trzeba zrobić sondaże w najwiekszych stanach i wtedy będzie wiadomo jak to wyglada

0

@Aragorn33 Nad wyrost, myślę ze będzie ciekawie. Ale ciężko powiedzieć czy ona się zmieni, ogólnie no nie jest mówca. Ale będzie miała armie ludzi za soba zobaczymy

0

@Aragorn33 Oni pokazywali rownież sondaże w najwiekszych stanach, a to jest najważniejsze, nie ilość głosów na kandydata. Trump na bank jeszcze prowadzi. Zobaczymy w następnych miesiącach.

2

@Aragorn33 W USA takie sondaże są gówno warte.

6

Jutro Biden wygłosić orędzie do narodu że zrobi wszystko by wygrać wybory. Bo zapomni że już nie kandyduje.



2

Komentarz usunięty

13

@4drian0 wrzucanie ich mord tutaj powinno kończyć się dożywociem

0

Optymizm Barcy w sprawie Nico. Co okienko nam wlatuje optymizm :) a później....

6

@Destroyer_of_Worlds fakty są takie ze względu na decyzję. Teraz daje się szanse 16latkom kiedyś tego nie robiono. A Leo w kadrze B to latał po całym boisku i mijał wszystkich. Nikt nie ma szans z Leo, Yamal również

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?