0

@Montjuic tylko ze poglądy @michal26 są kompletnie inne, a też pisze o ustawce jako że może być, ale czepiasz się tylko jednego co tak twierdzi

0

@okiemtypera_lucaxx95 na Słowacji inaczej to odbierają :)

0

@Awtameok_Klana wraca stare, więc nic się nie wywraca

0

@jacobFCB a co to zmienia? :)

1

@fart sodówka to uderza kibicom, w obecnych czasach jesteś dobry jak ostatni mecz, słabszy okres i będzie jechany jak Ansu

2

@Comentateiro pewnie ci co piszą, że rodzice sprali jej mozg, to gdyby siedziała teraz w kościele i śpiewała te wszystkie pieśni to problemu by nie widzieli, że nie jest na podwórku, to wtedy juz normalne.

2

@Xaviball Vinicius albo Guler waham się

0

@Sulimo nie jest katowany:? On za Xaviego grał all, w reprezentacji gra all. Właśnie jest katowany

0

@tomek8756 czyli zostaje nam tylko jazda na koniach. Wtedy wpadnie inna grupa aktywistow i obie ekipy się wybija

0

@Ojciec5tkidzieci bo idą z Orbanem. Trzeba patrzeć co dobre dla Polski, a sojusze z neonazistami i prorosyjskimi partiami to nie jest Kur. Dobre dla Polski. Kiedy wy w końcu to zrozumiecie.

2

@Ojciec5tkidzieci no pierwsza linia z rzeczniczka Konfy na czele :) a druga 3 negocjuje z partia Orbana :) sami wybawcy Polski, sojusznicy, miłośnicy. Brawo wychodzimy z Unii wchodzimy z afd i Orbanem i złoto z kranu leci
@Roobo no i pokazali ci ze wasi pupile niczym się nie różnią. Lata tweet Tyszki jak ostro jedzie po afd które jest antypolskie i ruskie. No nic lata mijają i już jednak nie są

0

@Criss18Barca nie ma tu osoby co broni Fdj. Ma przebłyski tylko, nawet spore grono Holendrów go krytykuje że się nie rozwija.

0

Zarejestrować i sprzedać, nawet tego wyjdzie że nie potrafimy

2

@LionelMessi1994 spoko kolorki. Ja korzystam z dark Mode w operze w telefonie. Ale te kolory są fajniejsze

0

@mordini123 ona coś wygrała w tym roku w ogole? No ale wiadomo Amerykanie wybrali Amerykanke

0

@Kazragore za pis aż do skutku. Reasumpcja

1

@Messibestplayerintheworld no jak Benek mówi o tym to znaczy że tak jest

1

@Sulimo tylko maślanka i nie żartuję.

0

@Arkon a jak ci powiem ze Olmo jest wiecznie na l4 to też?

1

@MesQueUnClub96 zaraz jak zwykle wszystkich dookoła zwyzywa i będzie szczęśliwy

2

No i pięknie Carlitos w finale

0

@Prorokk I jak zawsze najbardziej boli oraz interesuje tego co nie głosował na niego :)

11

Burdel u Laporty, nowe nie znałem. 14 Dyrektorów odeszło od tego polityka. Do czasu kiedy Socios beda rządzic nic sie nie zmieni. Kazdy kolejny zarzad bedzie krecił swoje wały.

0

@Manypijany bardziej jego wolę niż płaczka albo Belinghama

14

Ogólnie Carvajal ma mocny sezon.

5

:) Hołownia najlepszy


0

@mekston Nie wiem. Ma 17 lat, czas pokaze. Jest świetny i faktycznie zaczyna o nim być głośno, wiec może przyciagnać dzieciaki. Oby

0

@ikar34 tebas ostatnio zlagodnial. Mówił nawet że Barca wróci do 1:1 jeśli domina to co mają domknąć

7

@Lucyfffer Pique też to mówił z rok temu, dlatego szuka nowej wersji piłki, bo dzieciaki kompletnie przestają się interesować oglądaniem piłki. Ja to widzę u syna, próbuje z nim oglądać, zabierać na mecz, ale po 10 minutach on już w baniaku gdzie indziej. Ale fakt, nie ma piłkarzy jak Leo, Ronaldo co wciągał cały świat, wszystko nudne, złota piłka dla kogo, w tym roku to ja nikomu bym nie dał.

0

@BORO_12 a ty skoro go nawet ani razu nie widziałeś?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?