tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TheCule a czym chcesz byśmy strzelali? Bo z procy będzie ciężko
0
@barcelonaLM Dlaczego? Przecież Madrytowi finał LM załatwił, a PSG wyjście z grupy LM. Niemcy nie gra juz
0
@JarekS a jak masz na rynku wszystkich i wszyscy kradna?
1
@arasz1819 Możesz nie krytykowac bardzo chorego człowieka, on ma raka gdzie masz serce? A że ginekolog mu L4 wystawia no co poradzisz.
0
@szymonekk na razie nikogo. Kazdy z tych dzieciaków może być dobry ale nie musi. Sporo ryzykujemy jeśli nie kupimy tam kogoś z doświadczeniem.
5
Pewnie terrorysci z UA w szpitalu w podziemiach siedzieli. Prdl Putin.
20
@draxidox Jak bardzo trzeba byc popierd. by wsiadac w auto z 3promilami!
0
@Ojciec5tkidzieci no ale teraz sie musi dogadać wiele grup z bardzo różnymi pogladami :) Ciekawie tam bedzie.
0
@arasz1819 Mam wrażenie, że to raczej pewne w perspektywie roku. Ciezko by tak zróżnicowana koalicja wytrzymała.
2
@arasz1819 gdybyś czytał to byś wiedział. Wszędzie Tusk, zawsze kłamie. Wczoraj poprosiłem prawice by się odnieśli do kłamstw bosaka, wyparowała cała prawa strona.
0
@misterio Bosak łże :D Nowe nie znałem. Ciekawe czy ci co wiecznie Tuska od kłamców wyzywają się tu odniosą.
Polityk=Kłamca. Każdy bez wyjątku, Tylko różne skale
1
@Xpert77 o ho Putin smutny.
1
No trzeba nazwać to po imieniu. Wstyd. 1 rakieta może przegrać. Ale ona dostaje 8-0, to rowerek się zapowiada
0
No trudno ale 7-0 w gemach to wstyd.
1
6-0 w gemach to już przegięcie. Słabo to wygląda
2
Iga to Iga, ale złapała pewność w cięższych momentach
2
Jedyny madryciok którego lubie
0
@Bzyczekk no i supcio, niech się chłopakowi wiedzie po za strukturami FC Barcelony
1
Pięknie Hiszpania gra dalej.. :)))))))
0
@LioNey99 I co to da? Zresztą akurat obrona to najsłabszy pkt Fermina
0
O kuźwa, nie oglądałem. Co z Pedrim?
0
@dafik85 chłopie on promuje morderców. Co ty gadasz w ogóle
0
@against_modern_football dlatego ze piszesz lewaki, a byla informacja by nie pisac w takiej formie.
Ps. tak SLD to skrajne ugrupowanie po lewej stronie
0
@arasz1819 dla niego konfederacja nie jest skrajnym ugrupowaniem. Żyjmy dalej.
0
Komentarz usunięty
1
@arasz1819 Przykład UK, Konserwatyści wpierdziel w wyborach, centro-lewica wygrywa. Czyżby wyjście z UE nie okazało sie tak cudowne? Czyżby znowu chcieli zmiany?
Obecne czasy w ich rozumowaniu to zmienić prace jak wstana lewa noga bo obecnej juz nie lubia. Zmienić władze bo jednak jest źle, pieniadze na drzewach nie rosna sie jednak okazuje, może nowi coś zmienia, fajnie gadają, podatków nie będzie, migrantów nie będzie, a co mi szkodzi zmienić.
Włochy wybrały skrajna prawice do władzy, ciekawe czy któryś chociaż sie wysilił i sprawdził czy zrobili to co obiecali.
0
@maroon najpierw musiałbys przeczytać artykuł. Ale to bardziej do młodych, którzy nie rozumieją polityki albo mają wyjebane. Ty tak już zaszczepiłeś zmianę, że nawet gdyby Żydów zaczęto wieszać na rynku to byś zdania nie zmienił.
0
@Safrani jak ktoś nie chce to nie zrozumie.
5
Wiem, że artykuł gazety, ale mądrze gada babka. Artykuł głównie dla młodych bo starsze pokolenie chyba wie co się kryje za tą zmianą która młodzi chcą w Europie
https://weekend.gazeta.pl/weekend/7,177333,31116606,faszyzm-staje-sie-dzis-tak-samo-niebezpieczny-jak-w-latach.html#s=BoxMMtImg1
13
@kuz sam jesteś śmieszny, koleś wspiera terrorystów, morderców a dla ciebie piłeczka ważna. Są granice