1

@Jakchcesz w szczególności ten Bóg mnie przekonał. Od dziś nie oglądam.

4

@PIWOSZ89 jak każdy Polski zespół. Cały rok zmęczeni :)

0

@BORO_12 valle, faye na podstawie czego twierdzisz że poradzą sobie już w la lidze. Faye na lewej nie gra w 3 lidze, jest strasznie nie równy, a Valle rezerwowy 3 ligi :)))

0

@BORO_12 Balde i kto jeszcze bo chyba mnie coś ominęło? Może młodziak z 3ligi co nawet tam pierwszym wyborem nie był. Przypominam że Balde cały poprzedni sezon miał dramatycznie słaby nawet przed kontuzja. Nie mamy nikogo na lewą stronę

0

@Jonyx wielki Balde :) strata to jest Pedri, Fdj, Araujo, Gaviego nie ma prawie rok, więc tu musimy czekać. A na lewą kogoś pilnie kupić

0

@Ziemny nie odszedł by.

0

Jak 3 tygodnie to jest ok.

0

@Kgorecki2500 konfederacja zatem Niemiecko - Ruska

0

@tristan87 no i również za walkę z pedofilia w kościele. Ja go bardziej z tym kojarzę. No ale wiadomo pedofilii nie ma w kościele skoro autor o tym zapomniał napisać, tak jak komuny

0

@derlysy1979 pogadamy za rok z forma Paolini

1

@Czajka90 a taki piękny w Ajaxie był.

1

@kakusus to Laporte bym pogonił, szukał nowego zarządu i sprzedał 49% inwestorowi.

4

@blakkudium to chyba ja nie wiem jak Thiago wygląda

1

@Lionel_Messi10 nie sprzedałbym, ale nie jest talentem Leo

1

@Destroyer_of_Worlds Orsato kończy karierę i mu finału nie dano. Więc i Marciniak może mieć pecha. Słaba decyzja

1

@Rust_Cohle kleik ryżowy pięknie wchodzi. Bebiko, mleko 80-100gram i lecisz

0

@Szklaner ja mówię o Polakach chwilach. Auschwitz to Żydzi w dużej części. Obrzydliwe że można popierać ugrupowanie które to neguje będąc Polakiem. Obrzydliwe.

0

@ObiwanKenobi Różnica jest ogromna, po pierwsze nie widziałem by zwolennicy innych partii gloryfikowali Bandere, a na pewno nie wchodza z nimi w pakt. Po drugie w II wojnie swiatowej nazisci wybili 2miliony cywili, o żołnierzach nie bede wspominał, a Bandera? Jesli ty bronisz wejście z AFD, którzy jawnie bronia SS i cała Historie to tylko pokazuje, że nigdy tych 12% przekroczyć nie możecie, żyjcie sobie.
Tusk = Niemiec
Konfederacja - to co w takim razie? Kto tu szwabem sie okazał? Żenujace

0

@FCB_dimiC to ich rzecznik, na wszystkie zgłoszenia twierdzi, że siedzą za niewinność.

0

@tristan87 technicznym

1

@Nefir na razie nie mamy kasy, to jest mysle powód

0

@mrboom Trzeba likwidowac skutki wypadków człowieku,
- pijani kierowcy, predkosc, mandaty, Policja - all działań ma na to wpływ.
Jaki jest koszt pensji lekarza od kupna sprzetu, utrzymania szpitala, lekarstw itd?
Nie wierze ze dyskutujesz w temacie prewencji i co jest lepsze, przeciwdziałać czy leczyć. To po ch. Medycyna wszystko robi by ludzie np. po 40ce badali piersi albo robili kolonskopie? Bo im sie nudzi, czy aby wykryć szybciej co ludzi wyleczy i zmniejszy koszty? Jesli dalej nie przekonuje ciebie to, to prosze nie odpisuj, bo tu nie ma nawet dyskusji przynajmniej dla mnie

1

@Lucyfffer co zrobisz, takie czasy, że nie ma nikogo kto sie jakoscia wyróżnia.

1

@Lucyfffer no nie ma nikogo innego.

0

@FcPortoFan1999 majac Rumunie i Turcje po drodze. Prosze cie

1

@mrboom Szpitale tez podatki płaca? Co ty bredzisz, leczenie ludzi po fakcie to ogromne koszty państwa. I prewencja tutaj jest najlepszym rozwiazaniem.

1

@mrboom a co palenie fajek może zdrowe? Kto później i za co leczy tych ludzi?

0

@maroon oby z chęcią

0

@arasz1819 nie napisałem że nie mieli, ale my też mieliśmy, a były momenty ze nie schodziliśmy z ich połowy.

0

@maroon marsz? Chyba czołganie się. Będzie blamaz coś czuję, Polska piłka klubowa obecnie to patologia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?