0

@Salchent My musimy wchodzić mu w 4 litery. Inaczej nie zarejestrujesz nikogo.

0

@JoeBlack no to pokazmy jedno i drugie. Czy CPK moze, moze, wszystko może lub nie, pokaż ten wielki biznes plan. Radom tez moze

4

@DamianBarcaCule PSG sie na niego obraziło za decyzje i już nie sędziuje. To tak jak w Madrycie, Manzano gwizdnął koniec meczu 3 minuty po czasie i nagle out już Madrytowi nie sedziuje.

Ale wiadomo tam nie ma wpływu nikt na sedziowanie, wszystko to płacz Barcy

0

@sebo939 moze to ze bez wygrania w porto mogło nas tu nie byc tydzien temu? Ocenia sie cały sezon, a nie 2 mecze

2

@sebo939 3/4 sezonu wychwalany, 2 slabe mecze, sprzedac, zaorac, placek, brac obronce z Levante bedzie lepszy. A później zdziwieni

1

@alianta2 Jezu jakie brednie. Wygrywamy na wyjezdzie grajac jak rowny z rownym. W rewanzu PSG do gry bez przewagi nie zrobili nic. Ale rozumiem ze w 10-ciu Barca nadal powinna dominowac.

Czemu nikt RM nie krytykuje za autobus na MC? Z polowy nie wychodzili przez 90 minut lacznie z dogrywka, Dlaczego nikt nie jedzie wielkiego RM ze byl slabszy z Lipskiem? Ba anulowany gol to kuriozum.
Mozna ocenic za pierwsza polowe sezonu kadre Barcy bo grali słabo, ale ostatnie dwa mecze były dobrymi meczami i decydowały detale, czerwo Araujo, a w niedziele w meczu na styk, podyktowanie kuriozalnego karnego RM, w takim meczu na styk, takie sytuacje maja wplyw na wynik końcowy. Patrz Arsenal - BM, kalka sytuacji a karnego nie było, czy 3-2 w pierwszym meczu dla ARS nie zmieniłoby dwumeczu?

0

@FioletoweOczy przychodzi Marquez od razu sędziowie inne decyzje. Jak zmieniać to tylko na Klopa, Pepa. Sam napisałeś wielki trener a nie koleś Barcy B.

1

@qbuteq jakby ciebie jechali w mediach i to w taki sposób rozumiem że grzecznie siedzisz.

1

@Jakchcesz jak myślisz zarejestrujemy kucharza jak nie wejdziemy w naszej sytuacji mu w dupe?

0

@Szakalaka12369 tam był karny dla RM

5

@Hindus pamiętasz kto naciskał by Leo nie przedłużać? No właśnie Perez.

18



Dobrze ze to tylko Barca płaczę. A to wpisy tylko z jednego sezonu.
Lipsk co rozjechali, gdyby nie sędziowie to ich by nawet w tym ćwierćfinale lm nie było

0

@montiel kretynski wpis

1

@montiel u takich typów jak ty zapewne. Od złotej piłki do gówna to u was bardzo cienka linia. Czekam aż Yamal złapie kontuzje i będzie potrzebował czasu by wrócić.

0

@Arden gdzie masz napisane że o nich mówi?

1

@Arden ta w ogóle nie był Ancelotti zwalniany przez kibiców. Pierd. Jak potłuczony. Był, przed top forma Benzena jechany po bandzie. Niczym kibice, dziennikarze białych się nie różnią. Tu jest ta różnica że u nas w LM jest bardzo długo źle.

0

@Emhyr a to wszystko ze skarbonki świnki Laporty. Dostaniesz kontuzjowany Ch Dest, Fati i Balde, a sprzedadzą Araujo i radź sobie a nie marzenia o top piłkarzach

0

@FcPortoFan1999 no i standardowo jak miał podać to Kur. Się zastanawiał 3 dni.

1

@FcPortoFan1999 ja to bym oscylowal w okolicach 2+4-4+8-11+3/2*0

0



O cie pieprze. Ale moim zdaniem trochę szklanka jak Fdj.

0

@RafiVeB bo to pijak co zezlomowal realskich pajaców. Tak lepiej?

0

@MesQueUnClub96 co to zatoka helska. Ty w ogóle wiesz nad jaka zatoka leży Gdańsk? :)

0

@TR3YWAY jak ma tak grać, niech nurkuje. Albo od Vazqueza niech się uczy jak nurkować by uznali

0

@Visca_barca czyli zatrudni Xaviego

0

@Kgorecki2500 akurat tu Petru rozjechał każdego wielkiego zwolennik cpk. Biznes tak genialny z cpk ale z pieniędzy podatników. Bo tak to nikt nie wie czy lub kiedykolwiek będzie stopa zwrotu, bo nikt jej nawet nie przestawił

0

@FcPortoFan1999 brzmi jak mecz na szczycie

0

@Emhyr opcja. Dobrze sam napisałeś. Powiedza za friko, albo sobie go zabierajcie połamanago na najblizsze 7 m-cy

1

@Emhyr Ta chce. Teraz wezma go za free. Albo wypozyczenie z oplaceniem pensji

0

@cules100pro tu nie chodzi o to ze liczy ze powtorza tylko nagłośnic problem. Teraz cały europejski światek pieknie wywali grubego ze chce powtorzenia meczu i jak znam zycie pokaza powtorki. Ale fakt nie brakuje nacisku by caly mecz ocenic, wszystkie bardzo złe decyzje sedziego. Tak by go wykluczyc z sedziowania nam bo presja to da.

0

@cules100pro a w jaki sposób? Co ma zrobić, wiadomo ze nikt nie powtórzy o to wie. Ale czas zaczać krzyczeć jak to robił RM. Od czasy RM.TV juz sie nie myla na ich nie korzyść, ba po bledzie sedziego juz ich nie sedziuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?