tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nadal chyba wkurzony, Real nie wygrał
1
@barcelonaLM koleś nie ma prawa grac w rewanżu
1
@NeroTFP1 Postawiłem, miałem tylko 19zł, ale całe oszczędności poszły w pizdu. Resztę wydałem na działkę w Baranowie pod CPK i teraz jest gowno warta
0
@Emhyr no dziś naprawdę dobrze sędziował.
0
@Encore jak PSG nie wygra LM, to nie dostanie no chyba ze Ojro Francja wygra
0
@dafik85 Dobry jest, widać ze młody bo czasem znika na kilka minut, ale jak juz ma to czysty Yamal dla mnie.
0
Szkoda ze Koreańczyk zaprzepaścił męczarnie BM. Rewanż jednak RM bierze
2
Wy wiecie ze nasz ulubieniec vini dostanie balona jak wygrają LM?
1
Ale skosnooki jest slaby. Zrobil cala robotę Madrytowi
0
@kampe przydałby się taki koleś u nas
0
@Kapitan hawk bo tak będzie jak znam życie :D
0
I znowu 2 mocne sytuacje BM. Wiec czas na 2-2
0
Dobra juz wiem czemu Muler jeszcze gra :D
0
Ja pierdziele czemu Muler jeszcze gra.
4
Jeszcze 3 jakby Baya strzelił to bym uwierzył, a tak to bez szans
3
@Szmulek bez przesady, za to się nie gwiżdże karnych
0
Zróbcie piłkę, pierwsze 20 minut, autobus Realu, Baya sytuacje. Druga połowa, Real setka, Baya bezpłciowy 2 gole
3
Sane odkupił to co spieprzył wcześniej. Chyba sam real nie wierzył ze on cos strzeli
0
Ale ten Bayern jest rzadki.
1
Muler to musi zejść, nie wiem kogo ma tam Bayern na ławce ale oni w ofensywie są bez 1 napastnika
2
@krol211 nie miałbym z tym problemu gdybyśmy w finale przegrali
1
Granie Mulerem przez Tuchela to jakiś kryminał.
0
Tak Bayern nie strzeli. Wszystko dobrze obrona, pomoc, pressing, atak z Mulerem to jak w 10-tke
1
:) Bayern gra, Real zaraz strzeli
1
Wielkie gwiazdy - Nacho :D
0
@budel17 gol to gol. Mecz mógłby potoczyć się całkowicie inaczej. Nie możesz pisać ze skoro anulowali im słusznego gola to są winni bo innych sytuacji nie wykorzystali
0
@budel17 a anulowana bramka?
0
@lntrowertyk oczywiście ze on. A Laporta uwielbia takie wały
0
@HighestInTheRoom powstanie coś nowego
1
@Pawlak1992 Sabalenka dobrze gra. Może w każdym meczu gra jest w 3 sety, ale wczorajszy mecz z Collins naprawdę spoko. Kort jest szybki, dobrze serwuje. Moim zdaniem wygra, ale na Rybe nie wystarczy