0

Nadal chyba wkurzony, Real nie wygrał

1

@barcelonaLM koleś nie ma prawa grac w rewanżu

1

@NeroTFP1 Postawiłem, miałem tylko 19zł, ale całe oszczędności poszły w pizdu. Resztę wydałem na działkę w Baranowie pod CPK i teraz jest gowno warta

0

@Emhyr no dziś naprawdę dobrze sędziował.

0

@Encore jak PSG nie wygra LM, to nie dostanie no chyba ze Ojro Francja wygra

0

@dafik85 Dobry jest, widać ze młody bo czasem znika na kilka minut, ale jak juz ma to czysty Yamal dla mnie.

0

Szkoda ze Koreańczyk zaprzepaścił męczarnie BM. Rewanż jednak RM bierze

2

Wy wiecie ze nasz ulubieniec vini dostanie balona jak wygrają LM?

1

Ale skosnooki jest slaby. Zrobil cala robotę Madrytowi

0

@kampe przydałby się taki koleś u nas

0

@Kapitan hawk bo tak będzie jak znam życie :D

0

I znowu 2 mocne sytuacje BM. Wiec czas na 2-2

0

Dobra juz wiem czemu Muler jeszcze gra :D

0

Ja pierdziele czemu Muler jeszcze gra.

4

Jeszcze 3 jakby Baya strzelił to bym uwierzył, a tak to bez szans

3

@Szmulek bez przesady, za to się nie gwiżdże karnych

0

Zróbcie piłkę, pierwsze 20 minut, autobus Realu, Baya sytuacje. Druga połowa, Real setka, Baya bezpłciowy 2 gole

3

Sane odkupił to co spieprzył wcześniej. Chyba sam real nie wierzył ze on cos strzeli

0

Ale ten Bayern jest rzadki.

1

Muler to musi zejść, nie wiem kogo ma tam Bayern na ławce ale oni w ofensywie są bez 1 napastnika

2

@krol211 nie miałbym z tym problemu gdybyśmy w finale przegrali

1

Granie Mulerem przez Tuchela to jakiś kryminał.

0

Tak Bayern nie strzeli. Wszystko dobrze obrona, pomoc, pressing, atak z Mulerem to jak w 10-tke

1

:) Bayern gra, Real zaraz strzeli

1

Wielkie gwiazdy - Nacho :D

0

@budel17 gol to gol. Mecz mógłby potoczyć się całkowicie inaczej. Nie możesz pisać ze skoro anulowali im słusznego gola to są winni bo innych sytuacji nie wykorzystali

0

@budel17 a anulowana bramka?

0

@lntrowertyk oczywiście ze on. A Laporta uwielbia takie wały

0

@HighestInTheRoom powstanie coś nowego

1

@Pawlak1992 Sabalenka dobrze gra. Może w każdym meczu gra jest w 3 sety, ale wczorajszy mecz z Collins naprawdę spoko. Kort jest szybki, dobrze serwuje. Moim zdaniem wygra, ale na Rybe nie wystarczy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?