0

@kanver_ chyba w brydża

0

@sebo939 I zmiana trenera zmieni decyzyjnosc sedziowska. Na linii juz stoi Marquez z tiki taka

0

@mientusek1407 co to znaczy brak PS, LO ? W czym Nacho jest gorszy od Inigo np?

0

@Zoker Fede to obecne lata świetlne jest przed FDJ

1

@mientusek1407 a co mają słabego w tym składzie? Brak 9-tki koniec słabości. Na każdej pozycji mają topowego gracza

5

A ci dalej.


1

@macio_944 Pedri tez byl plody i wrozono all, Balde, Gavi, Fati kontuzje mogą zmienić all. Te dzieciaki nic nie wygrały i nie wisz czy wygrają. To bełkot

0

@Arden odpowiedz

0

@Arden a karny? był?

0

@Arden dobrze ze to nie ty decydujesz.

1

@adi7adi8 w 5 dni dokładnie to samo zrobić.

0

@Arden to co mamy zastąpić jednego słabego drugim jeszcze gorszym?

1

@macio_944 Tak się zmieniła ze 2 szt nam real wrzucił.

11

Ale to był straszny tydzień dla kibica.
Odpadliśmy bo bardzo złym meczu z PSG - człowiek tak nakręcony był pierwszy raz od bardzo dawna.
Real na drugi dzień goni City - nie wiem jakim cudem, nie wychodząc ze swojej polowy przez 100 minut meczu
Iga wpierdziel od Rybakiny
No i dziś dzieło zniszczenia z RM - niby grali, niby prowadzili, a skończyło się jak zwykle i to w 91 minucie.

Gdyby to jakoś tak nie było niespodziankami, ale jednak każdy z tych meczy miał coś ze całkowicie inaczej mógł się potoczyć. A się skończyły najgorzej z możliwych.

1

@Arden to znaczy ze go nie oglądasz, bo w defensywie jest bardzo złe ustawiony. Tak do przodu ma staty

0

@Foro canal plus line aka real Madryt twierdzi gola nie ma, ja im wierze

0

@arasz1819 kompletnie nie jest to prawda. ale obaj wiemy ze ty i Holandia plus obiektywizm bez szans

1

@fart I zmienimy cip

3

Pierwszy mecz Bellingham 91 na 2-1, w drugim 91 na 3-2.

1

@HighestInTheRoom karnego nie było, na 2-1 moim zdaniem piłka minęła linie. ale szczerze i tak by przegrali

1

@arasz1819 FDJ był fatalny w pierwszej połowie. Fatalny, zobacz na staty nawet w pierwszej połowie są mocniejsze z kreowania sytuacji RM, posiadania, strzałów, sytuacji. All

1

@arasz1819 a co z nim było lepiej?

0

@Hubertusk nie no z Romkiem go nie porównuj.

0

@AdrianFCB10 tylko 3/4 sezonu w obronie dawał rade, cholerą wie co mu odjeb.

0

@kampe ale się fatalnie w obronie ustawia, fatalnie.

2

Kalka na 1-1, kalka z PSG

0

Gdzie jest Cancelo?

0

Felix był u góry na spalonym. Gwizdać bo przegrają.

0

Termin powinien dostać zjeby. Kompletnie nie pilnuje przed polem karnym. Fede sobie stoi a on nic. Dramat.

0

@Aragorn33 w przerwie w wypowiedział nie usłyszałeś nic o Barcie. Tylko RM, dziwne ze Barca gra w ogole

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?