3

@TR3YWAY wygrać z RM.

0

@MOLESTA za dużo dla nas. każda kwota większą od 1 przewyższa nasze możliwości

1

Komentarz usunięty

0

@kamillek88 Txiki robil u nas dobra robotę i robi genialna w City.

1

@michal26 Idealny skład dla Pepa to 100 mln co sezon na wzmocnienia. Jest wybitny, ale on lubi kupować piłkarzy co juz cos prezentują i z nich wyciska.

4

@Kuba_1 Araujo z chwilą plotek o odejściu do Bm. olOprócz pierwszego meczu z psg grał średnio. Szczerze, jak mamy zarobić adios. Wystarczyło w sumie powiedzieć zjebałem, to się obraża.

1

@LionelM95 no wiesz wychowanek, to genialny od razu. Odklejeni

2

@TheNekro94 tu nie chodzi że odszedł, tu chodzi że ta kurwa się cieszy, a zawsze piłkarze szanują swój poprzedni klub.

0

@IMBALEO nie, on tak gra w psg pisałem tydzień temu że jest ich najlepszym piłkarzem

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

4

@blakkudium bez niespodzianek oba składy. Oba zespoły na mocnej ofensywie. Oj dużo bramek będzie

4

Czyli bez niespodzianek 4-3-3. Czyli wojna

0

@pacior95 Fermin bardzo dobrze buahahaha

2

@PatrychoO no i wpieprzajacego pieska.

17

0

@Albatros no ale jakby Araujo wybił jak należy to Franek nie byłby miniety jak Junior.

1

@Kgorecki2500 wiesz jak u nas 36 letni żołnierz zawodowy już emerytura to muszą dzieci brać

0

@Albatros a Araujo wykopał jak pizda to co rozumiem że on niewinny?

1



W Polsce gdyby ci kibice stali i wyzywali nasz klub, to by już nie stali

0

@pacior95 co zrobił złego przy strzale Dembele?

0

@Emhyr To jest ponownie plucie w Barce. Żenujace

0

@Witekk10 Sport: Dalej nie czytaj

34

@TR3YWAY spróbuj wyjść z chaty a zabije. Twój stary też ma nawet do kibla nie iść

1

@Kidd Ja ogladalem 2 mecze. Taki kloc drewniany, moze tak trafiłem.

0

@FcPortoFan1999 A kto mowi ze byla faworytem. Pierwszy mecz był dobry do 45 minuty, pozniej padli. Inter 50/50 jest dokladnie tym samym co dzisiejszy mecz, 50/50

0

@FcPortoFan1999 Inter, Bm, Eintracht, wymieniać? Tylko każdy moment jest inny. Tu potrzebne tez jest szczęście. Walka będzie

3

@bartekvisca ale mają mbappe. Finał z Argentyna, to on wyciągnął Francję

1

@Victorybarca jakoś za nim nie tęsknię

0

@Zoker jak się posypali chłopaki to Palmer zaczął grać. I grał naprawdę dobrze za Silve, Silva wyzdrowiał Palmer wypadł. Superpuchar z Sevilla to chyba on Pepa uratował.

0

@abram3k I ja chyba bym preferował taki skład. Yamal nie gra ostatnio dobrze, tzn. może nie tyle ze nie gra dobrze, ale bardzo złe decyzje podejmuje. Presja jest za duża.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?