0

@Gaz nadal chudy jak patyk

0

@Gaz Dembele nadal chudy, bez kontuzji.

0

@Arden nie ma kompletnie różnicy w intensywności obu zespołów. Oba wolno

0

@Roobo odważna diagnoza, koleś na nodze nie może stać

0

@Barcasub wina Pedriego

0

@Arden I najlepsze najbardziej kontuzjowany piłkarz w historii klubu. Zdrowy już 8 miesięcy poza murami Barcy

0

@G9 większej głupoty już chyba nie przeczytam. Gratuluję, prowadzisz w rankingu kretynskich wpisów . Sport zawodowy, klub profesjonalny. Wina piłkarza bo prywatnie na siłkę nie popitala :)

0

Może nie wszyscy widzieli. Napoli się obudziło. 1-0 z Juve
Chciałem pisać, nie robi mi dziś wygrana, liga jest przegrana, remis styka, bo daje nam spokojne top 4, a o to chodzi. Najwazniejszy mecz z Napoli, to jest kasa, a my jej potrzebujemy jak tlenu. I co no i dwóch pomocników wypada :) dramat

0

Ta sama noga, ta sama kontuzja. Piłkarze zarabiają miliony. Weźcie leczcie się Kur. Zdala od Barcelony

0

Teraz porównajmy faul na Bilbao z 15 minut temu w narożniku, a ta sytuacja. Liga negreiry

0

@Szmulek a może lepiej załatwić wkoncu lepszy sztab medyczny prawda? Patrz cud, Dembele gra cały sezon, zero kontuzji

0

No i Pedri out. Łysy in, Napoli gra dalej. Sztab medyczny out

1

@Drozdu7 ja dwóch. Roque i Raphinha

0

@kanver_ no to mamy dezavi

0

@Gaucho Irytuje? No specjalnie stopa się wywinęła

1

@michal26 LA bamba to rozumie dopiero jak on wypada

0

Napoli się rozkręca. 1-0 z Juve. My się zawijamy :)

0

No i pe De Jongu. Zaraz przed meczem z Napoli

0

@SpainFanRM89 on gra na skrzydle. Tzn cholera wie gdzie on gra

0

@Bartek1817 jakaś choroba psychologiczna na bank

3



Śliczna

6



O dobry typ, koleś zakończył karierę, jest bez nogi, a ten drze się by wstał :)

0

@szkodastrzepicryja on nie weźmie teraz tego syfu jaki u nas jest

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Nieznajomy Ła bamba tego nie rozumie. Ważne ze młody tzn. że każdy trener to debil bo nie stawia.

2

I to jest rola 9-tki. Dostać piłkę obojętnie w której minucie i to zamknąć.

1

Ale ten abde to kocur. Poszedł by grać pierwsze skrzypce do Betisu, bo na ławkę się nie nadaje. No ale chyba jednak życie go zweryfikowało, jak 75% dzieciaków.

0

@VeB 1899 bredzisz, bardzo bredzisz

1

@szkodastrzepicryja Tu nie wyglada jak Rybakina. Ogólnie jest normalna, naturalna, ładna. A tu to kompletnie nie ona

0

@Kubsoleon Jesteśmy przyzwyczajeni do stronniczości, ale w druga stronę. Patrz Real - Barca, ewidentny faul przy 1-1 na Araujo co dało by karnego i inny wynik. Jakoś nie krzyczałeś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?