tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gaz nadal chudy jak patyk
0
@Gaz Dembele nadal chudy, bez kontuzji.
0
@Arden nie ma kompletnie różnicy w intensywności obu zespołów. Oba wolno
0
@Roobo odważna diagnoza, koleś na nodze nie może stać
0
@Barcasub wina Pedriego
0
@Arden I najlepsze najbardziej kontuzjowany piłkarz w historii klubu. Zdrowy już 8 miesięcy poza murami Barcy
0
@G9 większej głupoty już chyba nie przeczytam. Gratuluję, prowadzisz w rankingu kretynskich wpisów . Sport zawodowy, klub profesjonalny. Wina piłkarza bo prywatnie na siłkę nie popitala :)
0
Może nie wszyscy widzieli. Napoli się obudziło. 1-0 z Juve
Chciałem pisać, nie robi mi dziś wygrana, liga jest przegrana, remis styka, bo daje nam spokojne top 4, a o to chodzi. Najwazniejszy mecz z Napoli, to jest kasa, a my jej potrzebujemy jak tlenu. I co no i dwóch pomocników wypada :) dramat
0
Ta sama noga, ta sama kontuzja. Piłkarze zarabiają miliony. Weźcie leczcie się Kur. Zdala od Barcelony
0
Teraz porównajmy faul na Bilbao z 15 minut temu w narożniku, a ta sytuacja. Liga negreiry
0
@Szmulek a może lepiej załatwić wkoncu lepszy sztab medyczny prawda? Patrz cud, Dembele gra cały sezon, zero kontuzji
0
No i Pedri out. Łysy in, Napoli gra dalej. Sztab medyczny out
1
@Drozdu7 ja dwóch. Roque i Raphinha
0
@kanver_ no to mamy dezavi
0
@Gaucho Irytuje? No specjalnie stopa się wywinęła
1
@michal26 LA bamba to rozumie dopiero jak on wypada
0
Napoli się rozkręca. 1-0 z Juve. My się zawijamy :)
0
No i pe De Jongu. Zaraz przed meczem z Napoli
0
@SpainFanRM89 on gra na skrzydle. Tzn cholera wie gdzie on gra
0
@Bartek1817 jakaś choroba psychologiczna na bank
3
Śliczna
6
O dobry typ, koleś zakończył karierę, jest bez nogi, a ten drze się by wstał :)
0
@szkodastrzepicryja on nie weźmie teraz tego syfu jaki u nas jest
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Nieznajomy Ła bamba tego nie rozumie. Ważne ze młody tzn. że każdy trener to debil bo nie stawia.
2
I to jest rola 9-tki. Dostać piłkę obojętnie w której minucie i to zamknąć.
1
Ale ten abde to kocur. Poszedł by grać pierwsze skrzypce do Betisu, bo na ławkę się nie nadaje. No ale chyba jednak życie go zweryfikowało, jak 75% dzieciaków.
0
@VeB 1899 bredzisz, bardzo bredzisz
1
@szkodastrzepicryja Tu nie wyglada jak Rybakina. Ogólnie jest normalna, naturalna, ładna. A tu to kompletnie nie ona
0
@Kubsoleon Jesteśmy przyzwyczajeni do stronniczości, ale w druga stronę. Patrz Real - Barca, ewidentny faul przy 1-1 na Araujo co dało by karnego i inny wynik. Jakoś nie krzyczałeś.