0

@FcPortoFan1999 Dokładnie

0

@FcPortoFan1999 z LE na ławce wygranie lm? Masz marzenia.

1

@FcPortoFan1999 polemizowałbym

0

@maroon to jest zmowa cenowa mistrzu, a nie monopol. To tak jak z pieczywem. Poszła Pszenica, prad, gaz, - ceny rok temu w kosmos. Wszystkie 3 elementy spadły, ceny stoja, marze w kosmosie. Wszystkim piekarniom nie zależy obniżać bo i po co. I tak samo działa Developerka. Równiutko, gdzie sie da, % w górę. Wystarczy spojrzec na Marże Developerów.

0

@maroon developerom nie jest na rękę dużo budować. Ceny rosną a wraz z nimi marzę. Jedyni co miga to zmienić to rząd. Budując bloki i zasypują rynec mieszkaniami z atrakcyjnym cenami itd. Ale tego nie zrobią, bo lobby za duże w developerce.

4

@maroon ludzie mają kasę, inwestują w to co najbardziej opłacalne i bezpieczne. Do czasu gdy będzie tak na rynku to nic się nie zmieni. Najwięcej i najszybciej na nieruchomościach się zarabia, wynajem, a później sprzedaż.

1

@Odcinkowy wystarczy przeczytać że w Barcelonie od września były 22kontuzje. By wiedzieć że nasz sztab trenerski, medyczny to amatorzy. Zespół bez presingu a kontuzje jakby maratony robili

0

@Arden przecież to ty mi wyjechałeś mistrzu. Skąd mam wiedzieć czy to żart, sarkazm, prawda?

0

@Arden uf jak to dobrze ze są tacy inteligenci jak ty. Dobrze kraj ma przyszłość

0

@Arden To plotka, bo az niemożliwe. Hernandeza nie zawiesili za Alemrie, a tu kur. co Manzano zrobił złego? Daj źródło, bo az niemożliwe

1

@Arden był w Valencia, placek, Porto placek. Człowieku w takiej Barcelonie to nikt nie czasu na wdrażanie 3 lata piłkarza. Tu za remis wszystkich zwalniacie. Właśnie dobry kierunek że poszedł na handel z opcją odkupienia

0

@Albatros odnoszę się do tego ze chcesz by Barca była jak Arsenal. A powiedz mi co Arsenał wygrał w ostatnich latach?

1

@michal26 Odpaliłem kawałek. Mazurek, szanujmy się panowie, nie przerywajmy :DDD Brzmi to od Mazurka mocno zabawnie :D

0

@michal26 co komentujesz? Jakaś debata jest?

0

@DLFCB jak coś takiego zrobi Napoli to wygramy

3

@betonito wniosek? Obaj szklanki czy może jednak coś jest w tym że w klubie w 6 miesięcy są już 22kontuzje. 22 powtórzę

0

@Albatros ten Sheffield wszyscy tłuką. Szkoda ze Arsenal nie był chodź średni z Porto. W sumie to my więcej z Porto ugraliśmy

0

@Kidd wcześniej tak, teraz nie. Nie ogromna ilość wolnych mieszkań i rośnie. Więc zaczną wręcz te ceny spadać.

1

@RoberDzik wkoncu zmiana chciałeś dodać

0

@Witekk10 w czym? Wy wierzycie w obietnice polityków? Gratuluję

0

@Witekk10 po pierwsze to Tusk nie doszedł do władzy bo 100 obietnic wrzucił. Doszedł do władzy przez za duża ilość afer Pisu i zmęczenie społeczeństwa. Ba Tusk nie wygrał nawet wyborów

0

@qbuteq kto na lewą obrone?

2

@Luciano99 A myślisz, że dlaczego miałem w sobote kaca, nie przez to że piłem w piątek tylko przez to że piłem w świeta 3 dni. Mam za swoje, przecholowałem wtedy

0

@cules100pro nie napisałem ufaja. Napisałem nie umie im przekazac jak maja grać.

0

@cules100pro mówię o taktyce

0

@Bobo25 bo będziemy mieć wtopy, a mamy wygrać wszystko. Mistrzostwo jest skończone i było już kilka meczy temu. Nic wczorajszy wynik by tego nie zmienił. Tym bardziej że obecnie nasza pomoc to patologia po kontuzjach

3

@Szklaner nie wytłumaczysz.

2

To pokazuje że zespół ma w niego wywalone, może wie co chce, ale nie umie przełożyć na zespół.

0

@Bobo25 A my wszystkich 12-tu pokonamy. Żyj w swoim swiecie

1



Za takie coś czerwone powinny polecieć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?