0

Jak z tego kopnięcia będzie kontuzja. To kur. nasi to baby

1

Ah ten nasz magik z Brazylii. wielki drybling :D

0

Mój 9-letni syn lepiej by tego karnego kopnął.

7

@barcowy1899 ale przyznał przecież że później zobaczył ze chodzi o stopę. Szczerze ja też dopiero za 2 razem widziałem, a tak patrzyłem czy odepchniecia nie było

1

@Sulimo ehhhh, czekałem. Torre też zniszczył, Ryśka zniszczyli itd itd itd. Zawsze to trenerzy wszystkich niszczą. Ja oceniam dziś. Może to i być wybitna 9-tka. Ale dziś strzał w pysk że gra inny napastnik

0

Taki lekki strzał w pysk Roque. No ale za wybitnie to on nie wygląda. Więc trochę się nie dziwię Xaviemu że testuje inna 9-tke

0

@mkord a to nie czytałem. Szczerze to nawet nie wiem kto to

2

@Forsyth a co tu się zestarzało? Jak to wszystko prawda

0

@Kuba_1 źródło newsa. Sport. No musi to być prawda

4



Tak to jest jak koleś jest przydupasem Fify, uefy, wszystkich obrońców czarnych i Ch. Wie kogo jeszcze. Tu nawet dyskusji nie ma że powinien wylecieć

0

Modric zaraz strzał i gol

0

@Pogba nie krzycz bo zaraz się na niego rzuca. Nie wiem co ktoś w nim widzi. Koleś jest średni do tego bez pozycji na boisku

0

Skończy się tak że Real zaraz z dupy strzeli na 2-1

1

Szkoda tego pierwszego meczu. Lipsk miał tam więcej szans niż białasy.

4

@Culer9002 nigdy skrajność. Nigdy

2

@Kozinho. Jakie złe decyzję podjeto?

3

@Kozinho. Odnoszę się do posta, że niby musieliście czekać na Tuska by gaz był. Screen jest za czasów pis, mówię ten niżej, nie chodzi mi o Sławka

4

@Kozinho. Zobacz mam nawet screen.
https://x.com/wkurxxxPolka/status/1765426444178465227

A nie czekaj kuźwa to za pis było, szkoda.
Paly, gaz. Eh. Pewnie Kostka brukowa rzucała

0

@jacobFCB bredzisz i to mocno

1

@JoeBlack tylko ze w Rosji się nie strajkuje. Ciekawe dlaczego, hmmm. Ale widzę że coraz bardziej się uwidoczniacie by było jak w Rosji. Dobrze, wkoncu trochę prawdy od was wychodzi.

0

@Kazragore Solidarność, wiadomo

5

@Kazragore Rolnicy nigdy nie byli za Tuskiem.

6



Ruch. ich 8 lat, a teraz fotki robia :D

4

@Przemek2323 Skutek osiagniety, zobaczymy czy wstrzymanie Zielonego Ładu spowoduje, ze rolnicy i "nie tylko" :) zaprzestana strajków.

0

@LaLigaPD I tak postep. Nie anulowali mu tej czerwonej, cud.

1

@michal26 Ja mam dosc piłkarzy, którzy u nas nie pasuja. Coutimh, Felix, Dybala , Ferran. Kazdy z nich to nie 9-tki i nie skrzydłowi. I wiecznie mamy z nimi problem gdzie i jak maja grac.

16

@LM10GOAT Piłkarz bez konkretnej pozycji. U nas kompletnie nie ma miejsca, ni to skrzydłowy ni to 9-tka. Wystarczy nam Ferran i Felix z takimi pozycjami

0

@maroon Przypomniec ci jak nagle Masło idzie o 100% bo idzie fama ze go nie bedzie, Cukier, mąka itd. Ile jest tych historii. ze podbijaja ceny. Nawert nie wiesz kiedy i tak ciebie dymaja. Po co ktos ma pieczywo ceny obnizyc jak lud kupuje? A pretekst do podniesienia cen był bardzo szybko

0

@FcPortoFan1999 To już inna kwestia. Ale z LE na ławce nie zaznaja smaku LM, bez Mbappe też.

0

@FcPortoFan1999 Zobacz na skład jaki LE miał wygrywajac LM. Obecna piłka jest całkowicie w innym miejscu niz to co on gra. Bez szans na LM

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?