tgrzeb
Dołączył/a: kwiecień 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@yaya24fcb tak, drugi gol dla Athletico jak wracał do siebie truchcikiem, ale możliwe że kondycja już nie dojechała
3
@Gall piszą ale za zasługi z Realu
0
@kinioo poki co to 10 z Fatim
5
@slayer ja myślę, że chodzi tutaj o kasę
0
@Pawlak1992 kurna rzeczywiście. Ciekawe czy to był zbieg okoliczności, czy jakieś standardy.
2
@Krisey dobrze że Messi się loguje na fcbarca.com i przeczyta ten wpis xD
0
@Pawlak1992 wkład w grę, pokazywanie ponadprzeciętnych umiejętności, asysty, jak drużyna radzi sobie bez danego zawodnika, a jak z. Jest wiele różnych możliwości. Złotą piłkę zawsze zostawał król strzelców LM? Nie sądzę, a takie jest twoje rozumowanie...
0
@krol211 kogo kupić zamiast Torre? Jestem bardzo ciekawy
0
@Pawlak1992 ale złota piłka to nie złoty but, że wygrywa ten co ma najwięcej bramek strzelonych. Złota piłka to nie jest zbieranina osiągnięć, które mają wyznaczone ileś punktów za każde.
0
@Pawlak1992 jest jeszcze Yamal i Raphinha, którzy też są na topie w tym momencie. Ale zobaczymy jak to pójdzie, bo początki mieliśmy super. A ostatnie 3-4 mecze budzą niepokój i fleszbeki z poprzedniego sezonu. Olmo w dwóch ostatnich meczach też nie wie co się dzieje.
0
@spokojnie do fcbarcy na komórce ściągnąłem dodatkową aplikację Free Adblocker Browser. Przydaje się na dużej ilości stron z reklamami
0
@LukaszFan nawet lepszy
0
@barteq pewnie nagranie sprzed kontuzji
0
@Gall witamy pana przedsiębiorcę. Przeciwnicy ulg dla krwiodawców przestają nimi być w dniu, w którym ktoś z rodziny potrzebuje krwi.
0
@Commando jak ty byś pracował nad czymś rok, a po chwili miał wizję, że cała praca pójdzie na marne i jeszcze byś to kochał, to byś nie płakał?
18
@KRIS1986 a mnie to ciekawi, bo zawsze go lubiłem. Więc dla mnie wartościowy news. Wszystkim się nie dopasuje. Ale dam ci życiowego tipa. Jak widzisz takiego newsa i cię nie interesuje, to w niego nie wchodzisz, tylko przewijasz dalej i twój problem znika.
0
@Kismeth przekazanie opaski to chyba nie była jego decyzja. Coś komentatorzy mówili, że podszedł do ławki zapytać komu ma ją przekazać/
0
@Recha_0684 ublock origin lub adblocker ultimate
0
Mam nadziej że jednak 9/11 i za Penę wejdzie Tek ;>
0
@LinekMichal ale wiesz, że teraz też tak mogą robić? Może go nawet faulować 10 zawodników na zmianę. Trzeba też pamiętać, że mogliby dostawać bezpośrednie żółte po pirwszym faulu, więc po pierwszej połowie bo już im obrońców zbrakło
0
@Kuchar na drugiej klatce jest ten kontakt
2
@DAM1ANOo nie wiem, ale się domyślam, że Flick przeanalizował już te dwa mecze dawno i nie będzie grał na pałę z każdym przeciwnikiem w ten sam sposób. Zawsze można zmienić taktykę. co nie?
2
Alves też tak mówił :)
0
@LinekMichal ale może wtedy by to bardziej kalkulowali i jednak byłoby mniej tych typowo chamskich fauli. Oczywiście normalne żółte kartki bezpośrednie zostają tak jak są.
1
@FcPortoFan1999 ja gram czasem w siatkówkę i chodzę też czasami na trochę niższy poziom i to też ma swoje uroki :) Można być najlepszym na boisku itp itd
0
@LinekMichal Powinna być jakaś ustalona liczba fauli na żółtą kartkę. Powiedzmy każdy czwarty faul to żółta.
0
@Bajson chyba całego filmu nie widziałeś xD było kilku midnisiów
0
@LinekMichal Kiedyś, to przy zmianach u nas, drużyna przeciwna bała się jeszcze bardziej niż przed. Bo nie dość że byli zmęczeni i najczęściej mieli już ze 3 bramki w plecy, to na boisko wchodzili piłkarze na podobnym poziomie co zmieniani.
0
@dzefrej234 jakąś kosę mamy z Interem, że nam nie sprzedadzą zawodnika?
0
@dzefrej234 a co z nim? Zakończył karierę? Nam to nie przeszkadza, takich też ogarniemy xD