0

Piękna chochelka. Ale koszulka w moim ulubionym kolorze :)

2

@itsmylife ale z Barcą zdobywał prawie wszystkie i dodatkowo są barwy Barcy na koszulce. Wiadomo, że Messi był, jest i będzie kojarzony tylko z Barceloną jako klubem a nie jakimś PSG czy Miami

0

No jak dla mnie to koszulka upamiętniająca tylko 8 złotych piłek, a nie całą karierę Leo. W poprzednich latach koszulki przez Was oferowane miały więcej szczegółów i to było fajne, bo coś się na nich działo. Ta rzeczywiście trochę nudna, taka w nowoczesnym stylu minimalistycznym, który nie do końca mi się podoba. Przydałby się jakiś zarys twarzy/głowy dodatkowo, tak jak np. na koszulce upamiętniającej Xaviego, też z waszej strony. Może jak Leo wróci, to będzie następna koszulka. bardziej pomysłowa. Jak cena nie zabije, to pozycja obowiązkowa i tak.

0

@45M4R co to player issue?

0

@RanDiFCB wygrałby ktoś inny

0

@JarekS akurat branie i nastrzykiwanie się środkami przeciwbólowymi jest powszechne we wszystkich profesjonalnych sportach czy to siatkówka, ręczna itp

2

@JarekS też tak uważam. Nikogo nie fauluje, nie wykopuje piłki po gwizdku arbitra, wszystko dzieje się z piłką w grze. Nie lubię dziadygi, ale akurat takie czarowanie/przedłużanie mi nie przeszkadza. Skoro przeszkadzało piłkarzowi Bragi to mógł próbować mu tę piłkę odebrać, a ten patrzył jak Vini macha nogami.

0

@FioletoweOczy nie, usłyszałem o tym dopiero w newsach

1

Co oni w ogóle zrobili z tym boiskiem. Czy to w ogóle jest legalne celowo robić kałuże na boisku i powodować niebezpieczeństwo na boisku? Przecież to to samo jakby na meczu siatkówki polewali boisko wodą. Za takie coś powinien być walkower

1

Karny powinien zostać uznany za to co te k***y zrobiły z boiskiem. Za takie zagrania powinni dostać walkowera. Równie dobrze mogli wykopać doły szpadlem i by było to samo.

1

@AduŚ07 zdarzyło się, wpadały do oceanów

0

@Alicja3500 na razie to drugi Dembele i Pedri z ostatniego sezonu :)

0

@Janas11224 może chciała schudnąć i przy okazji pomodlić się za syna

0

@adukla Fati też podobnie chodził przed kontuzjami. Jak Yamala to ominie, to będzie kosmos

2

@FioletoweOczy tylko ty. Trochę to podejrzane :D

0

@JarekS Torres to się nawet nie zaczął jeszcze, więc nie było co kończyć... :D

0

@etobzyk no zwłaszcza że to Francuz

0

@kejdzi zależy kto. Oskarżony może kłamać. Przynajmniej w Polsce

1

@luka1995 a gdzie napisane że 1 sierpnia muszą zapłacić 100 mln?

0

@barcelonaLM dokładnie, bo wyrośnie kolejny "Krkić" co skończy karierę w wieku 30 lat

0

@Aragorn33 mówiłem że gówno :D

1

@JarekS ja w Fatim widziałem nowego neymara, a wyszło jak wyszło. Jak w tym sezonie nie będzie poprawy to już chyba kaplica.

2

@adukla nie napisałeś którego roku

0

@aVe o kurde, nie widziałem tego. Gdzie taka informacja?

0

@adukla a jest jakiś inny Messi? Chyba kolega bardzo młody, jak dopiero się dowiedział, że Messi to najlepszy piłkarz w historii.

2

@Aragorn33 gówno nie najlepsze, codziennie zmienia procenty a to 20 w tą a to 30 w tamtą. Ja też tak mogę prognozować

0

@Pawlak1992 jeżeli dla ciebie to jest kolor biały, to musisz sprawdzić wzrok

0

@LM10GOAT chyba chodziło o to, że w meczu o coś, jest większe natężenie, większe emocje, bardziej się człowiek stara i wtedy łatwiej o takie kontuzje.

1

@Kondziubarca spoko, niech nie dzielą turniejów na płcie, to zarobią jeszcze mniej, bo nie dostaną się nawet do top 200. Jestem za równością

1

@J23Closs daj znać następnym razem, jak będziesz znał wynik na starcie. Wrzucę sobie dom na zastaw i polecę do buka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?