1

@barcelonaLM takie mówienie o sobie, to pierwsze oznaki depresji. Ktoś powienien mu podpowiedzieć, żeby udało się do psychologa czy psychiatry.

1

@goma ja się już przyzwyczaiłem

0

@Lionel_Messi10 a co tam się u niego zadziało?

0

@KibicBarcy84 akurat gdyby nie Lewy, to by nie było tego gola

6

@rafa324 O, widzę pan z Madrytu tutaj przyszedł hahaha

0

@MajkiYB ale napisałeś to tak, że wyszło że są kolegami ze szkółki

0

@neymar77 w moich parówkach 85%

2

@Hogart trzeba było krzyknąć, nikt by tego nie sprawdził ;)

0

@patryk1995991 akurat ruch był, bardzo dobrze widać, że coś próbował zrobić z nogami przed tym jak piłka go uderzyła. Na skok było trochę mało czasu, musiałby się przed strzałem Kessiego od razu ustawić do wyskoku co byłoby mało naturalne. Jak dla mnie to po prostu pech

0

@Tomek54321 kryzys formy to już jest

0

@Yoshi94 czyli losowanie będzie tak jak było tylko wrzucą wszystkie wyniki do jednej tabeli. Ciekawe

4

@david89 strumyk tv

0

@Yoshi94 to kto z kim będzie grał, jak grupa ma 32 zespoły a meczów tylko 8?

0

@NaFazieHitman rozumiem, że zarobiłeś miliony i stałeś się gwałcicielem?

0

@tko przeczytałem przed chwilą całą waszą "sprzeczkę" i powiem szczerze, że było warto. Dużo się dowiedziałem ciekawego na temat różnicy między sprawami karnymi, a resztą. To zupełnie zmienia pogląd na wszystkie filmy sądowe. Nie wiedziałem, że oskarżony z kpk może bronić się kłamstwem. Dla mnie to niedorzeczne, ale wyjaśnia czemu na filmach bardzo rzadko przesłuchują oskarżonego. Bo może mówić co chce.

0

@cold_play może błąd tłumaczenia. Bo rozumiejąc dosłownie to powinni być obciążeni stratami finansowymi po przegranej

0

@Nowy1103 akurat kiepski filmik. Żeby zobaczyć czy piłka przekroczyła linię to linia powinna być na środku nagrania. Wg mnie akurat na tym filmiku piłka przekroczyła linię https://ibb.co/HdZD3C0

0

@Tridente2015 przecież jedna bramka stracona. Real Sociedad - Isak

0

@Iwczak a co ci w tamtym Brazylijczyku przeszkadzało? Po Messim był najlepszym piłkarzem jak grał u nas. Ja bym chciał żeby tak się skońńczyło

0

@Bogan a czytałeś artykuł? Ma wybór między Christensenem, Garcia i Alonso

0

@Azglahal o co chodzi z zaczynaniem posta od "Hej" ?

0

@dzefrej234 Indyk

0

@BarcaSupporter to były piłkarz Barcelony.

0

@SithRM pensja jak pensja, ale dochodzą jeszcze kary za zerwanie kontraktu w Barcelonie i jeszcze mamy mu oddać hajs za zerwanie kontraktu w Holandii xD

0

@mikokarla to ostatnie zdanie to już cię trochę poniosło hahaha wielu takich odeszło? Nie przypominam sobie żebyśmy przed Messim mieli najlepszego piłkarza w historii futbolu.

0

@Edii7777 Trochę przeczysz sam sobie. Z jednej strony piszesz, że źle się chłop prowadzi, a z drugiej przytaczasz, że Neymar miał dyscyplinę w Barsie i się dobrze prowadził...

1

@bady48 Z tego co wiem to Puiq pochodzi z jednej z najbogatszych rodzin w Hiszpanii, może jakaś kasa płynie w stronę Barcy z ich strony?

6

@Barcelonista94 obrońcą* :-D

3

@WojtekCh10 to mogli to w newsie zawrzeć, że to za poprzedni sezon

1

@Robertinho nie bawmy się w mowę profesorską. "Skręcona kostka (tak najczęściej jest określane skręcenie stawu skokowego) to właściwie naciągnięcie lub rozerwanie więzadeł stawu z uszkodzeniem torby stawowej. " Czyli używane zamiennie. Skręcenie kostki i stawu skokowego to to samo, tylko jedno jest bardziej fachowe, a drugie bardziej potoczne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?