thorin
Dołączył/a: kwiecień 2022
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ale my farta mamy
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
1
@AduŚ07 kto kogo zaatakował? Izrael gdyby chciał to z Gazy moze zrobic drugą Warszawę podczas II Wojny Światowej.
0
Zalewski podaje do Bednarka aby rozegrać a Bednarek momentalnie z czuba do przodu xd
0
@Encore ile wtedy pograł? miał łącznie 5 minut w tym meczu?
0
@Ojciec5tkidzieci w makijazu i bez XD
tu i tu tapeta ale wiadomo
0
Za kwotę którą zapłaciliśmy za Olmo nie mozna było wziąć tego skrzydłowego z Bilbao?
1
@Ojciec5tkidzieci jak się wojna na Ukrainie zaczeła to gość specjalnie chodził przy obiektach wojskowych i nagrywał a potem się kłócił z zołnierzami, ze moze, ale w końcu trafił na takich którym się nie chciało kłócić z debilem
0
@parpe dobrze, ze Barcelona jest dobrze zarządzana xd
0
@xvcWinterSoldier ile lat masz
0
Ciezko wygrać mecz w którym G2 oddaje bsa A za zero 3 razy po ct z czego raz to nawet na eco
0
@Rewolucja123 cs 1.6 i cs go
w inne gry nie grałem
0
@Gaz zastrzelić
1
@NeKenI misiu, ale z nas dwóch to ty piszesz o pogotowiu dla psów XD
Wyprowadź się tam i po sprawie. Nasz kraj woli mieć armie a nie pogotowie dla piesków.
1
@NeKenI proponuje rezygnacje z naszej armii na rzecz budowy szpitali dla psów XD
0
@TheNekro94 co nie zmienia faktu, ze wpływa to na odbiór osoby która je posiada więc nie jest to czymś neutralnym tak jak to było przedstawione.
0
@VegetaPolska nie jest to neutralne dla większości społeczeństwa a juz na pewno neutralnym tatuazem nie jest coś rozrysowane na całą rękę tak jak u ciebie
0
@norbi77 no ale nie da się załozyć fejk konta, bo próbuję 3 raz i 3 raz mi wyskakuje komunikat, ze zostałes zablokowany na 180 i ze mozesz się odwołać
0
@norbi77 mogę normalnie wysyłać wiadomości do innych osób czy wyszukać na fb a u tej osoby nic a nic
0
Jeżeli na messengerze wyskakuje komunikat, że nie da się wysłać wiadomości do tego nie da się otworzyć profilu znajomego a przy innych osobach wszystko działa normalnie to znaczy, że ta osoba mnie zablokowała?
I jeszcze po wpisaniu na fb imienia i nazwiska w ogóle nie wyskakuje taki znajomy
1
Przecież on go tą nogą nawet w głowę nie trafił xd
1
@Sulimo Z Austia mieli mecz w pełni pod kontrolą. Z Holandia nie widziałem
Polska gdyby nie ten karny to nasi na 99% nie ma szans aby trafili im bramkę z gry. Belgowie przez większość czasu mieli problem wyjść z piłką z własnej połowy. Jedyne do czego można się przyczepić to mecz z Portugalią, ale to bardzo mocna ekipa. Hiszpanie od 60 minuty stali i się patrzyli jak Niemcy grają w piłkę. Ten gol na koniec dla Hiszpanów to odwrócenie kota ogonem.
1
@Sulimo no chyba ci Dembele pokazal z Portugalia co się dzieje jak ma dużo miejsca xd
Pecha maja z bramkami a i tak grają dalej. Wiedzą kiedy przycisnąć kiedy bronić. W dodatku przeciwników mieli dużo trudniejszych niż Hiszpanie.
0
Dembele I Mbappe z Hiszpanami będą mieli bardzo dużo miejsca i tam pokażą swoją pełnię możliwości.
3
widzę potencjał na memy z tym Ronaldo trzymającym Pepe xd
0
Ale o czym oni mówią w tym studiu przecież Francja prawie cały mecz siedzi na połowie Belgii a oni mówią, że nie ma ofensywnej gry? XD
0
Ale żałosne jest takie leżenie powinien za to dawać żółta jak widać że gość ewidentnie symuluje
0
Szczęsny stwierdził ze pier... i nie bedzie grał z tymi patałachami. Bardzo dobrze.
1
@Kapitan hawk 26% posiadania piłki do tego 1 celny strzał na bramkę po którym padł gol
bądźmy powazni...
0
@Sysia11 Francja zagrała mega dojrzale. Austria fajnie operowała piłką, ale nic z tego nie wynikało. Indywidualnie ta reprezentacja jest najlepsza.