0

@vangoor Pep nie wróci tu z tego samego powodu z którego Leo nie przyjeżdża choćby raz na jakiś czas na mecze Barcy pomimo milosci do klubu.

4

@Damiain nie lubisz go bo kojarzy Ci się z dziadowsko grającą Barcą. A ten chłopak naprawdę chciał tu trafić i dawał z siebie ile mógł. Ma wielką sympatie do Barcelony, wielokrotnie o tym mówił.

0

@Pnog37 a jak to się odmienia?

1

@Katalonik97 równie dobrze można to samo napisać o nas: "Przeczuwam w kościach, że Barca wyjdzie z nastawieniem – wygramy to super miło, przegramy to nic się nie stanie. Oni marzą o Lidze Mistrzów"

0

@Criss18Barca 10 poziom rozgrywkowy to chyba boisko asfaltowe za starą podstawówką

3

@Kondziubarca co zrobi? XD

1

Obrażony na Barcelonę i zazdrosny o nią Artur Melo mówi że real jest najlepszy na świecie.

1

@HavertzKai ilu? :O

1

@Popitek12 tyle żeby przykryło kurczaka +1cm zapasu powinno być optymalnie

0

Jeśli przegrywać w półfinale z Interem to tylko po bramkach Zalewskiego!

0

@Kismeth oj taki Falcao w prime by się teraz przydał Barcy

2

@wojopancer wow ale dużo razy napisałem "zazwyczaj"

0

Wiecie co jest trochę śmieszne? Oczywiście bez urazy ale patrząc w przeszłość od teraz do tych kilku lat wstecz to kibice realu są zazwyczaj spłakani kiedy dostają trudnego przeciwnika ale zazwyczaj ostatecznie się przez niego przeslizgują u nas natomiast zazwyczaj wtedy panuje euforia a później, wiadomo...

1

TOP 4 faworytów do wygrania tegorocznej Ligi Mistrzów według analityków.
https://zapodaj.net/plik-SOOhJ5JCYx

0

@Fantastyczny Chłopiec jest jeden tani sposób ale to musiałbyś się zmieścić do boxa dla pieska ;))

0

@Cvzx albo inaczej, Hansi wie jak działają statystyki i wyliczył że w końcu musi wypaść porażka więc nie chce psuć liczb Wojtuli

1

@Cvzx Wojtas poszedł zajarać

0

@Bobo25 nie Neymar, ale czy na pewno dobrze przyjrzałeś się fotografii? ;)

0

Mówcie co chcecie ale chciałbym tego zawodnika w Barcelonie...
https://zapodaj.net/plik-pbPT6tQSgp

7

- @jowita twój tyłek jest nie z tej ziemi
- taki piękny?
- nie, gazowy olbrzym

0

Jak działa only fans? To jest płatna apka? I jaki jest tego główny zamysł, tam jest sprzedawana tylko nagość czy są też normalne treści?

0

@Mitch_Atleta mieliśmy Ibrahimovicia w Barcy

0

@JBgomeS mocne porównanie...

3

@Eklerek a mimo to Ramos potrafił znaleźć jego słaby punkt

1

Dlaczego City nie potrafiące u siebie choćby zremisować z realem miało by dziś zaledwie tydzień później pokonać ich na Santiago?

0

@KRISU77 klasyka przed meczami z bialymi

0

Jaka by była wasza XI All Time Barcelony?

4

@turhiay karne już Neymar zarezerwował

3

@macio_944 dodam jeszcze że chomiki słyną z tego że lubią zjeść swoje młode zaraz po porodzie

0

Myślicie że Wojtas powinien wrócić do repki Polski?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?