wojopancer
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@vangoor Pep nie wróci tu z tego samego powodu z którego Leo nie przyjeżdża choćby raz na jakiś czas na mecze Barcy pomimo milosci do klubu.
4
@Damiain nie lubisz go bo kojarzy Ci się z dziadowsko grającą Barcą. A ten chłopak naprawdę chciał tu trafić i dawał z siebie ile mógł. Ma wielką sympatie do Barcelony, wielokrotnie o tym mówił.
0
@Pnog37 a jak to się odmienia?
1
@Katalonik97 równie dobrze można to samo napisać o nas: "Przeczuwam w kościach, że Barca wyjdzie z nastawieniem – wygramy to super miło, przegramy to nic się nie stanie. Oni marzą o Lidze Mistrzów"
0
@Criss18Barca 10 poziom rozgrywkowy to chyba boisko asfaltowe za starą podstawówką
3
@Kondziubarca co zrobi? XD
1
Obrażony na Barcelonę i zazdrosny o nią Artur Melo mówi że real jest najlepszy na świecie.
1
@HavertzKai ilu? :O
1
@Popitek12 tyle żeby przykryło kurczaka +1cm zapasu powinno być optymalnie
0
Jeśli przegrywać w półfinale z Interem to tylko po bramkach Zalewskiego!
0
@Kismeth oj taki Falcao w prime by się teraz przydał Barcy
2
@wojopancer wow ale dużo razy napisałem "zazwyczaj"
0
Wiecie co jest trochę śmieszne? Oczywiście bez urazy ale patrząc w przeszłość od teraz do tych kilku lat wstecz to kibice realu są zazwyczaj spłakani kiedy dostają trudnego przeciwnika ale zazwyczaj ostatecznie się przez niego przeslizgują u nas natomiast zazwyczaj wtedy panuje euforia a później, wiadomo...
1
TOP 4 faworytów do wygrania tegorocznej Ligi Mistrzów według analityków.
https://zapodaj.net/plik-SOOhJ5JCYx
0
@Fantastyczny Chłopiec jest jeden tani sposób ale to musiałbyś się zmieścić do boxa dla pieska ;))
0
@Cvzx albo inaczej, Hansi wie jak działają statystyki i wyliczył że w końcu musi wypaść porażka więc nie chce psuć liczb Wojtuli
1
@Cvzx Wojtas poszedł zajarać
0
@Bobo25 nie Neymar, ale czy na pewno dobrze przyjrzałeś się fotografii? ;)
0
Mówcie co chcecie ale chciałbym tego zawodnika w Barcelonie...
https://zapodaj.net/plik-pbPT6tQSgp
7
- @jowita twój tyłek jest nie z tej ziemi
- taki piękny?
- nie, gazowy olbrzym
0
Jak działa only fans? To jest płatna apka? I jaki jest tego główny zamysł, tam jest sprzedawana tylko nagość czy są też normalne treści?
0
@Mitch_Atleta mieliśmy Ibrahimovicia w Barcy
0
@JBgomeS mocne porównanie...
3
@Eklerek a mimo to Ramos potrafił znaleźć jego słaby punkt
1
Dlaczego City nie potrafiące u siebie choćby zremisować z realem miało by dziś zaledwie tydzień później pokonać ich na Santiago?
0
@KRISU77 klasyka przed meczami z bialymi
0
Jaka by była wasza XI All Time Barcelony?
4
@turhiay karne już Neymar zarezerwował
3
@macio_944 dodam jeszcze że chomiki słyną z tego że lubią zjeść swoje młode zaraz po porodzie
0
Myślicie że Wojtas powinien wrócić do repki Polski?