3

@blakkudium ktoś coś więcej o Tahu opowie? Jaki to profil piłkarza i gdzie ma sufit?

3

@July_6_BcN @jowita była dziś na pedicure a że @Luciano99 zawsze śpi w nogach to dziś ma nadzieję obudzić się mniej podrapany

1

@Safrani prawidlowo, ja też 90% spininguje

2

@Safrani jako wędkarz jestem zadowolony już nie będę miał dylematu czy łowić na robaka czy na chleb.

1

@mekston ja pierdyle co to jest? XD

1

@barpol11 tylko my możemy wykoleic ten parszywy klub więc wóz albo przewóz ja chce real

0

@Nefir po prostu średniak nadrabiający swoje braki pracowitością. I gra w parszywym klubie.

1

@FcPortoFan1999
już dziś wyruszaj ze mną tam.
Zobaczysz jak, przywita pięknie nas
Drapanie szyb, drapanie szyyb, dra pa nie szyyyyyb.

1

@PatrykBarca i ta gadka LR że pozwolili odejść naszemu najlepszemu pomocnikowi XD

0

@turhiay ale masz szalone sny

2

@Davideq moj kolega z pracy to kiedyś ogarnął. Po miesiącu go zwolnili bo okazało się że przez tydzień nie było go w pracy bez żadnego pokrycia. Polecam

0

PSG wygrywa LM a Dembele zgarnia złotą piłkę.

0

@MesQueUnClub96 NINJUTSU polecam dla Ciebie

1

@gumaz ja, np dużo wedkuję w zimnych porach roku i często miałem ten problem ale rozwiązałem go przyklejanymi na skarpetkę małymi chemicznymi ogrzewaczami. Na aledrogo masz chyba 20szt po jakieś cztery dychy. Jeden ogrzewacz na jedna skarpetke. Trzyma temperaturę dobre 5+h

0

@xvcWinterSoldier każdy kto choć trochę by kumał jakie zdanie o nim mają kibice klubu by w takiej sytuacji odszedł. Za mądry nie jest ale taką ofertę i rolę jaką dostał w PSG po takim traktowaniu w aktualnym klubie każdy by zrozumiał.

1

@AmigoBlancos a na hat-tricka Mbappe + hat-tricka Viniego i dokładny wynik 6:0 dla Realu ile płacą?

1

Ja zaś nie mogę odżałować odejścia Cancelo i tego że nie miał okazji pokazać się pod skrzydłami Flicka ale to już inna historia.

2

@Gaucho dokładnie, wystarczyło tylko że Enrique zmienił trochę jego rolę i pozycję na boisku i chłop się mega odblokował. Ale oczywiście LR musi mieć kozła ofiarnego wszystkich niepowodzeń Barcy z ostatnich lat.

1

"idzie wiosna więc Real zaczyna brać sprawy w swoje ręce". Zgadzacie się z tą tezą pewnego redaktora?

0

@Maviux oki, ale 10 lat to wciąż nie "zawsze" więc nietrafione porównanie autora posta

4

@BulaKG nie prawda. Po zmianach przepisów wprowadzonych w 2019 roku, nowe uprawnienia na wózki widłowe są ważne przez 5 lat.

3

Co tam nocne marki, co wam się śni?

0

@kuz to good, oby się chłopak rozwijał.

0

Jak się zaprezentowali Polacy w dzisiejszym meczu Interu? Szczególnie chodzi mi o Zalewskiego?

0

@ViscaelBarca2007 Robercik mówi do Yamalka: "ty, laminat. Patrzaj na mnie, jak chcesz być taki jak ja to przestań tak zap....dalac. Patrzaj 3-4 kontakty z piłką w ciągu polowy wystarczą żeby oszczędzić siły na długowieczną kariere. Tylko pamiętaj Laminat żeby na te 3 do 8 kontaktów z piłką wsadzić jakąś bramkę i bedzie git. A te bramki to też najlepiej takie dokladki nogi żeby się za bardzo nie namęczyć. No pamiętaj Laminat to będziesz długo gral. Nara".

0

Takie ciekawe konto zaczęło mnie obserwować XD @kamillapl

0

@JoeBlack jak "podobno" to na stówe prawda!

0

To jak to jest z tym Araujo? Nie trzyma linii spalonego czy jednak trzyma a błąd był VARu?

22

Ofensywa Realu na sędziów jest prawie tak mocna jak ofensywa reklam na LaRamble

1

@Jackazz będzie nowy Jurassic World?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?