wojopancer
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@blakkudium ktoś coś więcej o Tahu opowie? Jaki to profil piłkarza i gdzie ma sufit?
3
@July_6_BcN @jowita była dziś na pedicure a że @Luciano99 zawsze śpi w nogach to dziś ma nadzieję obudzić się mniej podrapany
1
@Safrani prawidlowo, ja też 90% spininguje
2
@Safrani jako wędkarz jestem zadowolony już nie będę miał dylematu czy łowić na robaka czy na chleb.
1
@mekston ja pierdyle co to jest? XD
1
@barpol11 tylko my możemy wykoleic ten parszywy klub więc wóz albo przewóz ja chce real
0
@Nefir po prostu średniak nadrabiający swoje braki pracowitością. I gra w parszywym klubie.
1
@FcPortoFan1999
już dziś wyruszaj ze mną tam.
Zobaczysz jak, przywita pięknie nas
Drapanie szyb, drapanie szyyb, dra pa nie szyyyyyb.
1
@PatrykBarca i ta gadka LR że pozwolili odejść naszemu najlepszemu pomocnikowi XD
0
@turhiay ale masz szalone sny
2
@Davideq moj kolega z pracy to kiedyś ogarnął. Po miesiącu go zwolnili bo okazało się że przez tydzień nie było go w pracy bez żadnego pokrycia. Polecam
0
PSG wygrywa LM a Dembele zgarnia złotą piłkę.
0
@MesQueUnClub96 NINJUTSU polecam dla Ciebie
1
@gumaz ja, np dużo wedkuję w zimnych porach roku i często miałem ten problem ale rozwiązałem go przyklejanymi na skarpetkę małymi chemicznymi ogrzewaczami. Na aledrogo masz chyba 20szt po jakieś cztery dychy. Jeden ogrzewacz na jedna skarpetke. Trzyma temperaturę dobre 5+h
0
@xvcWinterSoldier każdy kto choć trochę by kumał jakie zdanie o nim mają kibice klubu by w takiej sytuacji odszedł. Za mądry nie jest ale taką ofertę i rolę jaką dostał w PSG po takim traktowaniu w aktualnym klubie każdy by zrozumiał.
1
@AmigoBlancos a na hat-tricka Mbappe + hat-tricka Viniego i dokładny wynik 6:0 dla Realu ile płacą?
1
Ja zaś nie mogę odżałować odejścia Cancelo i tego że nie miał okazji pokazać się pod skrzydłami Flicka ale to już inna historia.
2
@Gaucho dokładnie, wystarczyło tylko że Enrique zmienił trochę jego rolę i pozycję na boisku i chłop się mega odblokował. Ale oczywiście LR musi mieć kozła ofiarnego wszystkich niepowodzeń Barcy z ostatnich lat.
1
"idzie wiosna więc Real zaczyna brać sprawy w swoje ręce". Zgadzacie się z tą tezą pewnego redaktora?
0
@Maviux oki, ale 10 lat to wciąż nie "zawsze" więc nietrafione porównanie autora posta
4
@BulaKG nie prawda. Po zmianach przepisów wprowadzonych w 2019 roku, nowe uprawnienia na wózki widłowe są ważne przez 5 lat.
3
Co tam nocne marki, co wam się śni?
0
@kuz to good, oby się chłopak rozwijał.
0
Jak się zaprezentowali Polacy w dzisiejszym meczu Interu? Szczególnie chodzi mi o Zalewskiego?
0
@ViscaelBarca2007 Robercik mówi do Yamalka: "ty, laminat. Patrzaj na mnie, jak chcesz być taki jak ja to przestań tak zap....dalac. Patrzaj 3-4 kontakty z piłką w ciągu polowy wystarczą żeby oszczędzić siły na długowieczną kariere. Tylko pamiętaj Laminat żeby na te 3 do 8 kontaktów z piłką wsadzić jakąś bramkę i bedzie git. A te bramki to też najlepiej takie dokladki nogi żeby się za bardzo nie namęczyć. No pamiętaj Laminat to będziesz długo gral. Nara".
0
Takie ciekawe konto zaczęło mnie obserwować XD @kamillapl
0
@JoeBlack jak "podobno" to na stówe prawda!
0
To jak to jest z tym Araujo? Nie trzyma linii spalonego czy jednak trzyma a błąd był VARu?
22
Ofensywa Realu na sędziów jest prawie tak mocna jak ofensywa reklam na LaRamble
1
@Jackazz będzie nowy Jurassic World?