wojopancer
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdzie byłby teraz Lewandowski gdyby wtedy w 17-18r. przeszedł do Realu Madryt?
0
@qchulainn zgłaszam się! Doceniam, szanuję podziwiam, kibicuje ale od przyszłego sezonu ława i niech wprowadzają kogoś młodego bo obudzą się z ręką w nocniku.
4
@mmaciass też jedziesz z różową?
1
O co chodziło w tym puszczaniu sygnałka telefonem? Co to miało na celu, to "puszczanie cynka"?
0
@Popitek12 dla portfela kochanka. Dla psychiki żona.
0
Który bramkarz jest lepszy na przestrzeni całej kariery? Courtois czy Ter Stegen?
0
Ma ktoś video z tym faulem na rzekomą czerwoną na Mbappe? Bo te ujęcia foto zaczynają mnie śmieszyć. Chętnie zobaczę całą sytuację, impet itd.
0
@DonCarletto moim zdaniem sędzia w tym meczu popełnił błąd ale nie miał on wpływu na wynik.
0
@DonCarletto a może strzelił by kto inny.
0
@FCB_dimiC a to według nich jeśli sędzia dałby czerwoną kartkę to znaczy że na pewno by wygrali z Espanyolem? No kradzież stulecia.
0
Jak wczoraj sędzia okradł Real Madryt?
0
@giacomoleopardi i w takim klubie jest jego miejsce a nie Barcelona mu się marzy.
1
@kanver_ no jak czym? Kablem :D
0
@Majkel34 największy to jest ten piłkarz
https://zapodaj.net/plik-r4HkqATboC
0
Ostatnia zagadka na dzisiaj, w sumie chyba najłatwiejsza.
https://zapodaj.net/plik-UdHrJirUCO
0
@Cule2013 stare PESy ;))
0
Dobra to teraz zapodam wam combo bo za dobrze wam idzie.
https://zapodaj.net/plik-WLcruJgkWv
https://zapodaj.net/plik-5DXxxjd3LT
0
Zagadka. A kto zgadnie co to za piłkarz?
https://zapodaj.net/plik-vBdhL8968y
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Zagadka. Co to za piłkarz?
https://zapodaj.net/plik-R5EEpZ0Rjp
0
Kibice Barcy są pyszni, tak czy nie?
0
Wychodzi na to że była dziewczyna Rashforda jest spoko bo w sumie nie leci na kase.
5
Tak mi przykro że aż wcale.
2
@clyde sędzia zje i wysra ten mecz, zobaczycie!
0
@MesQueUnClub96 Twoim zdaniem to dobrze czy źle?
19
Kto jest tak stary że pamięta jeszcze 14sto letniego Freddiego Adu który miał naznaczyc piłkę nożną?
0
Jezusie Nazarejski a więc przez najbliższe 2 tygodnie czeka nas na LR wróżenie z fusów.
4
@Kengo tak naprawdę rzuciła go bo dowiedziała się że chce przejść do Barcelony więc zaczęła czytać LaBambe i stąd dowiedziała się jaki to bezwartościowy piłkarz.
0
Nowy kawałek Rufuza o tytule Lewangoalski. Jak dla mnie muzycznie i tekstowo średni, ale szacunek za pokazanie się w barwach Barcy.
1
Morata chce iść śladami swojego wielkiego idola.
https://zapodaj.net/plik-fpG265TUQ6