0

Gdzie byłby teraz Lewandowski gdyby wtedy w 17-18r. przeszedł do Realu Madryt?

0

@qchulainn zgłaszam się! Doceniam, szanuję podziwiam, kibicuje ale od przyszłego sezonu ława i niech wprowadzają kogoś młodego bo obudzą się z ręką w nocniku.

4

@mmaciass też jedziesz z różową?

1

O co chodziło w tym puszczaniu sygnałka telefonem? Co to miało na celu, to "puszczanie cynka"?

0

@Popitek12 dla portfela kochanka. Dla psychiki żona.

0

Który bramkarz jest lepszy na przestrzeni całej kariery? Courtois czy Ter Stegen?

0

Ma ktoś video z tym faulem na rzekomą czerwoną na Mbappe? Bo te ujęcia foto zaczynają mnie śmieszyć. Chętnie zobaczę całą sytuację, impet itd.

0

@DonCarletto moim zdaniem sędzia w tym meczu popełnił błąd ale nie miał on wpływu na wynik.

0

@DonCarletto a może strzelił by kto inny.

0

@FCB_dimiC a to według nich jeśli sędzia dałby czerwoną kartkę to znaczy że na pewno by wygrali z Espanyolem? No kradzież stulecia.

0

Jak wczoraj sędzia okradł Real Madryt?

0

@giacomoleopardi i w takim klubie jest jego miejsce a nie Barcelona mu się marzy.

1

@kanver_ no jak czym? Kablem :D

0

@Majkel34 największy to jest ten piłkarz
https://zapodaj.net/plik-r4HkqATboC

0

Ostatnia zagadka na dzisiaj, w sumie chyba najłatwiejsza.
https://zapodaj.net/plik-UdHrJirUCO

0

@Cule2013 stare PESy ;))

0

Dobra to teraz zapodam wam combo bo za dobrze wam idzie.
https://zapodaj.net/plik-WLcruJgkWv

https://zapodaj.net/plik-5DXxxjd3LT

0

Zagadka. A kto zgadnie co to za piłkarz?
https://zapodaj.net/plik-vBdhL8968y

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Zagadka. Co to za piłkarz?
https://zapodaj.net/plik-R5EEpZ0Rjp

0

Kibice Barcy są pyszni, tak czy nie?

0

Wychodzi na to że była dziewczyna Rashforda jest spoko bo w sumie nie leci na kase.

5

Tak mi przykro że aż wcale.

2

@clyde sędzia zje i wysra ten mecz, zobaczycie!

0

@MesQueUnClub96 Twoim zdaniem to dobrze czy źle?

19

Kto jest tak stary że pamięta jeszcze 14sto letniego Freddiego Adu który miał naznaczyc piłkę nożną?

0

Jezusie Nazarejski a więc przez najbliższe 2 tygodnie czeka nas na LR wróżenie z fusów.

4

@Kengo tak naprawdę rzuciła go bo dowiedziała się że chce przejść do Barcelony więc zaczęła czytać LaBambe i stąd dowiedziała się jaki to bezwartościowy piłkarz.

0

Nowy kawałek Rufuza o tytule Lewangoalski. Jak dla mnie muzycznie i tekstowo średni, ale szacunek za pokazanie się w barwach Barcy.


1

Morata chce iść śladami swojego wielkiego idola.
https://zapodaj.net/plik-fpG265TUQ6

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?