1

@draxidox hurr durr, musimy zmieniać B2B na UOP bo okradają państwo.

23

@Azi młode kobiety pewnie i tak by nie pływały topless. Tylko jakieś stare ekshibicjonistki z cycami do kolan.

1

@LAMC_10 oby Polska nie pakowała się w te gówno...

0

Przyda się Gavi do końca sezonu. Trzeba rotować

0

Cancelo co za kot

0

Jak my przegraliśmy 4:1 z nimi xd wiem że to było w październiku, ale nadal.

1

@Gibbon_FCB tak już można tak mówić

1

Co jest z tym sędzią? Podejrzanie dobry mecz w jego wykonaniu

0

Sędzia jednak nie żołnierz madrytu?

1

Lewy już nie strzela karnych?

0

Widzieliście żeby kiedyś Ferran tak piłkę odebrał?

4

Idealne wzmocnienie dla selekcjonera Hiszpanii xd

0

@Bernard777 jak to mocno pigmentowany

0

Guardiola weź się już nie ośmieszaj.

0

To prześcieradła psim swędem przechodzą Bayern w następnej rundzie xd

0

Mm ale piekna Xavinieta w wykonaniu City

1

Hahahhahaha, ale przyfarca jak strzelą

1

@Tomek54321 nic nie da ten alvarez

2

Jest i płotka xd rozjechał się przy pierwszym kontakcie

0

Rafinia brawo xdddd brak słów na tych asów.

2

Musialo się tak skończyć, grać taki pazdzierz przez cały mecz

0

Cancelo dzisiaj odpowiedzialnie w obronie, nie można mu nic zarzucić

0

Joan Garcia wraca do gry w Espanyolu xd

0

@Bocheno1 nie wydaje się

1

Takie pytanie, Yamal to coś gra w tym meczu czy się kręci w okolicy 40 metra?

3

Ja pierdole ale fart

0

No pięknie, młody się posypał

3

1 strzał celny na cały mecz. Masakra

0

Mam nadzieję że Angol będzie biegal w obronie

9

Pierwsza pilka do Lewego w polu karnym xddd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?