wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@draxidox hurr durr, musimy zmieniać B2B na UOP bo okradają państwo.
23
@Azi młode kobiety pewnie i tak by nie pływały topless. Tylko jakieś stare ekshibicjonistki z cycami do kolan.
1
@LAMC_10 oby Polska nie pakowała się w te gówno...
0
Przyda się Gavi do końca sezonu. Trzeba rotować
0
Cancelo co za kot
0
Jak my przegraliśmy 4:1 z nimi xd wiem że to było w październiku, ale nadal.
1
@Gibbon_FCB tak już można tak mówić
1
Co jest z tym sędzią? Podejrzanie dobry mecz w jego wykonaniu
0
Sędzia jednak nie żołnierz madrytu?
1
Lewy już nie strzela karnych?
0
Widzieliście żeby kiedyś Ferran tak piłkę odebrał?
4
Idealne wzmocnienie dla selekcjonera Hiszpanii xd
0
@Bernard777 jak to mocno pigmentowany
0
Guardiola weź się już nie ośmieszaj.
0
To prześcieradła psim swędem przechodzą Bayern w następnej rundzie xd
0
Mm ale piekna Xavinieta w wykonaniu City
1
Hahahhahaha, ale przyfarca jak strzelą
1
@Tomek54321 nic nie da ten alvarez
2
Jest i płotka xd rozjechał się przy pierwszym kontakcie
0
Rafinia brawo xdddd brak słów na tych asów.
2
Musialo się tak skończyć, grać taki pazdzierz przez cały mecz
0
Cancelo dzisiaj odpowiedzialnie w obronie, nie można mu nic zarzucić
0
Joan Garcia wraca do gry w Espanyolu xd
0
@Bocheno1 nie wydaje się
1
Takie pytanie, Yamal to coś gra w tym meczu czy się kręci w okolicy 40 metra?
3
Ja pierdole ale fart
0
No pięknie, młody się posypał
3
1 strzał celny na cały mecz. Masakra
0
Mam nadzieję że Angol będzie biegal w obronie
9
Pierwsza pilka do Lewego w polu karnym xddd