wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kurwa spalony będzie
0
Gooool jazda z hurwami xddd
0
@FCB24 nie ma już zmian..
0
@malypuzon plan był żeby za Pedriego wejść
0
Pielgrzymie prowadź
2
A temu co się stało
1
Teraz będzie jeden pies z drugim leżał
1
Oprócz Bernala to tam same krasnale w polu karnym
0
Lepszych zmian nie będzie, do boju
8
Cancelo potrzebowal miesiąca żeby wejść na swój poziom.
Balde od września nie może xdd
0
@Ramon_Villaverde ależ by siadł w takiej Barcelonie potężny Norweg
1
@Rupert_Haubica na pewno jedna okazję by wykorzystał
1
Ja pieprze co oni robią z tymi strzałami, w bramkarza
0
Słaby strzał to nie dziwne że obronił
3
Bez faulu, ten cienias nie potrafi się nawet zastawić
1
Jak te kotleti mogło strzelić nam 4 bramki, to jakis matrix
2
Bardzo dobra powtórka, widać było że zahaczył Pedriego
1
Rapha musisz xd
1
@macio_944 teraz pytanie czemu takie gówno grali wcześniej? Brak motywacji czy jak
1
Przydałaby się jeszcze jedna na dobranoc. Wtedy szansa na remis w 90 min
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Na lewym skrzydle skrzydłowy co dryblować nie umie i obrońca któremu się nie chce grać xd
0
@Krystiansigma2734 no strzelaja, tylko jak z warzywa
3
Nie wygramy tego, ten zjeb na 9 nie potrafi jakkolwiek sensownie kopnąć piłki
0
Zaraz to Barcelona spuchnie i się skończy babci sranie
0
W ważnym meczu jak zawsze się musi rozjebac
1
No i się rozjebał jak zwykle...
0
Nie ma kto walnąć ze łba przy tych wrzutkach
2
4:2 dla Barcy po kursie 22. Zobaczymy
0
@gaucho104 jedna jaskółka wiosny nie czyni xd