0

Kurwa spalony będzie

0

Gooool jazda z hurwami xddd

0

@FCB24 nie ma już zmian..

0

@malypuzon plan był żeby za Pedriego wejść

0

Pielgrzymie prowadź

2

A temu co się stało

1

Teraz będzie jeden pies z drugim leżał

1

Oprócz Bernala to tam same krasnale w polu karnym

0

Lepszych zmian nie będzie, do boju

8

Cancelo potrzebowal miesiąca żeby wejść na swój poziom.
Balde od września nie może xdd

0

@Ramon_Villaverde ależ by siadł w takiej Barcelonie potężny Norweg

1

@Rupert_Haubica na pewno jedna okazję by wykorzystał

1

Ja pieprze co oni robią z tymi strzałami, w bramkarza

0

Słaby strzał to nie dziwne że obronił

3

Bez faulu, ten cienias nie potrafi się nawet zastawić

1

Jak te kotleti mogło strzelić nam 4 bramki, to jakis matrix

2

Bardzo dobra powtórka, widać było że zahaczył Pedriego

1

Rapha musisz xd

1

@macio_944 teraz pytanie czemu takie gówno grali wcześniej? Brak motywacji czy jak

1

Przydałaby się jeszcze jedna na dobranoc. Wtedy szansa na remis w 90 min

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Na lewym skrzydle skrzydłowy co dryblować nie umie i obrońca któremu się nie chce grać xd

0

@Krystiansigma2734 no strzelaja, tylko jak z warzywa

3

Nie wygramy tego, ten zjeb na 9 nie potrafi jakkolwiek sensownie kopnąć piłki

0

Zaraz to Barcelona spuchnie i się skończy babci sranie

0

W ważnym meczu jak zawsze się musi rozjebac

1

No i się rozjebał jak zwykle...

0

Nie ma kto walnąć ze łba przy tych wrzutkach

2

4:2 dla Barcy po kursie 22. Zobaczymy

0

@gaucho104 jedna jaskółka wiosny nie czyni xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?