0

@peetwithbarca czekaj, nie może tyle wydać bo nie starczy na sędziów

27

Złodziejski klub sportowy real madryt

0

To kiedy karny dla prześcieradeł?

2

Dobra dawaj karnego dla realu

0

@Tuc kusisz, dobry kurs

3

Ładnie gra ta Celta

0

@marcin62 wolne somdy

0

@ifoa moim zdaniem bardziej efektywne jest to niż branie kredytu w euro na 45 lat przy zmiennej stopie procentowej w obcej walucie gdzie ryzyko kursowe bierzemy na siebie.
To jest wprost zadłużanie kolejnych pokoleń.

1

0

@cules100pro @lithotripter oczywiście źle napisałem, dodatki 13 emerytura, 14 itp. :)

2

Zamiast SAFE czy potencjalnej sprzedaży złota celem sfinansowania dozbrojenia armii nie mozna skasować 800+ i tych wszystkich emerytur? A zysk z tego przeznaczyć na ten cel? Rocznie z 70 mld złotych.
Co myślicie?

0

@zTx odnoszę wrażenie, że tutaj ludzie popierający Tuska i bandę to jak madrycioki, za grosz obiektywizmu i przemyślenia sprawy.

1

@LukaszFan ale Tusk ostatnio obiecał że zrobią wszystko żeby Orlen nie podniósł cen xd

1

@LAMC_10 szkoda pieniędzy na to

36

Za drapanie po nosie 3 mecze, liga Negreiry

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ktoś wie ile km przebiegniętych się uzbierało?

5

Gdyby nie ta anulowana bramka w pierwszym meczu i pieprzony bezjajeczny płotka na napadzie to byłyby szanse

0

Pedri chyba z kontuzją

0

Olmo dzisiaj fatalny

1

Yamal ostatnie 15 min to tylko dyskusje .

4

Grajcie, wy nie z madrytu....

1

Dobra Yamal weź na wstrzymanie xdd

0

Dawajcie więcej wrzutek na Pielgrzyma

1

Zaczynaja się dyskusje

0

Pielgrzymie dawaj z bani

2

Zaraz polecą te głąby z żółtymi kartkami

2

Niech się skupią na grze a nie dyskusjach z pedałem w żółtym...

0

Noge zostawił xddd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?