wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@peetwithbarca czekaj, nie może tyle wydać bo nie starczy na sędziów
27
Złodziejski klub sportowy real madryt
0
To kiedy karny dla prześcieradeł?
2
Dobra dawaj karnego dla realu
0
@Tuc kusisz, dobry kurs
3
Ładnie gra ta Celta
0
@marcin62 wolne somdy
0
@ifoa moim zdaniem bardziej efektywne jest to niż branie kredytu w euro na 45 lat przy zmiennej stopie procentowej w obcej walucie gdzie ryzyko kursowe bierzemy na siebie.
To jest wprost zadłużanie kolejnych pokoleń.
1
@lithotripter @Safrani https://inwestycje.pl/gospodarka/w-budzecie-2026-zaplanowano-617-mld-zl-na-program-800-318-mld-zl-na-13-14-emerytury/
jest nawet lepiej niż przewidywałem.
To jest prawdziwy kredyt 0%.
0
@cules100pro @lithotripter oczywiście źle napisałem, dodatki 13 emerytura, 14 itp. :)
2
Zamiast SAFE czy potencjalnej sprzedaży złota celem sfinansowania dozbrojenia armii nie mozna skasować 800+ i tych wszystkich emerytur? A zysk z tego przeznaczyć na ten cel? Rocznie z 70 mld złotych.
Co myślicie?
0
@zTx odnoszę wrażenie, że tutaj ludzie popierający Tuska i bandę to jak madrycioki, za grosz obiektywizmu i przemyślenia sprawy.
1
@LukaszFan ale Tusk ostatnio obiecał że zrobią wszystko żeby Orlen nie podniósł cen xd
0
Ciekawa propozycja
https://www.money.pl/banki/alternatywa-dla-safe-karol-nawrocki-zabiera-glos-7260729437014113a.html
1
@LAMC_10 szkoda pieniędzy na to
36
Za drapanie po nosie 3 mecze, liga Negreiry
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ktoś wie ile km przebiegniętych się uzbierało?
5
Gdyby nie ta anulowana bramka w pierwszym meczu i pieprzony bezjajeczny płotka na napadzie to byłyby szanse
0
Pedri chyba z kontuzją
0
Olmo dzisiaj fatalny
1
Yamal ostatnie 15 min to tylko dyskusje .
4
Grajcie, wy nie z madrytu....
1
Dobra Yamal weź na wstrzymanie xdd
0
Dawajcie więcej wrzutek na Pielgrzyma
1
Zaczynaja się dyskusje
0
Pielgrzymie dawaj z bani
2
Zaraz polecą te głąby z żółtymi kartkami
2
Niech się skupią na grze a nie dyskusjach z pedałem w żółtym...
0
Noge zostawił xddd