wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Idealnie w 89 minucie xddd
2
Od 45 min to nie ma gry w ogóle.
2
Ty kurwa debilu następny. Brawo. Zbiorowisko idiotów w obronie
1
Ten kurwa debil nastepny fauluje
0
Chyba nic z tego nie będzie, kontraatakiem wyjść nie potrafią
5
@GeneralXavi jaka czerwona, żółta max
0
Wchodzi potężny wiking
3
No tak, teraz 5 min opatrunku i 2 doliczone xd
2
Chociaż remis w dwumeczu ugrać do 90 min...
0
Jak to jest że oni spod pressingu wyjść nie potrafią?
0
Boże Olmo sieroto...
0
@regatta52 nie ma to znaczenia, nie mial kontroli nad piłką
0
Plotkaaaaa jazda
0
Jacy oni są kurwa elektryczni w obronie
5
Pedri dzisiaj cienki jak sik pająka masakra
1
Czy Araujo by zablokowal piłkę do Lookmana?
0
Kotletiko 1 celny strzał xd klasycznie
0
@LukaszFan xddddddd
0
Przecież to żółta kartka
0
@konajoncek z espanyolem tez świetnie nie zagrał
0
@Encore wyssała ostatnie soki
0
Boże ten Pedri to do zmiany
0
Popycha go z tyłu i bez karnego xd
2
Ale mnie Pedri dzisiaj denerwuje
0
@KrwawiaceoczyVEB ale daleko od bramki xd
0
Klasycznie xddd
3
Nie siadaj na piłce....
3
Plan na dzisiaj chyba mniejsze granie Yamalem
1
Dawać dawać, napierać
0
Chyba spalony będzie
Jednak nie ufff