0

Idealnie w 89 minucie xddd

2

Od 45 min to nie ma gry w ogóle.

2

Ty kurwa debilu następny. Brawo. Zbiorowisko idiotów w obronie

1

Ten kurwa debil nastepny fauluje

0

Chyba nic z tego nie będzie, kontraatakiem wyjść nie potrafią

5

@GeneralXavi jaka czerwona, żółta max

0

Wchodzi potężny wiking

3

No tak, teraz 5 min opatrunku i 2 doliczone xd

2

Chociaż remis w dwumeczu ugrać do 90 min...

0

Jak to jest że oni spod pressingu wyjść nie potrafią?

0

Boże Olmo sieroto...

0

@regatta52 nie ma to znaczenia, nie mial kontroli nad piłką

0

Plotkaaaaa jazda

0

Jacy oni są kurwa elektryczni w obronie

5

Pedri dzisiaj cienki jak sik pająka masakra

1

Czy Araujo by zablokowal piłkę do Lookmana?

0

Kotletiko 1 celny strzał xd klasycznie

0

@LukaszFan xddddddd

0

Przecież to żółta kartka

0

@konajoncek z espanyolem tez świetnie nie zagrał

0

@Encore wyssała ostatnie soki

0

Boże ten Pedri to do zmiany

0

Popycha go z tyłu i bez karnego xd

2

Ale mnie Pedri dzisiaj denerwuje

0

@KrwawiaceoczyVEB ale daleko od bramki xd

0

Klasycznie xddd

3

Nie siadaj na piłce....

3

Plan na dzisiaj chyba mniejsze granie Yamalem

1

Dawać dawać, napierać

0

Chyba spalony będzie
Jednak nie ufff

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?