1

@BorzyKrzys amerykańskie disco polo

5

@mmaciass nawet się nie pojawią w tym wątku xD

0

@AdrianFCB10 tylko tyle że w klubie zawsze gra o coś, a nie tka jak tutaj mecz towarzyski..

0

@AdrianFCB10 po co grał z dyskomfortem? To on nie wie że z tego może być kontuzja?

1

Laporta już pół litra ojebal

3

Dziwnym trafem realizator pokazuje wszystkie uderzenia piłkarzy Barcy a kotletiko ani jednego xd

0

@MessiForeverTheBest dogonili Ramosa w czerwach

0

Jeszcze ten impotent Ferran

3

Przecież to jest żółtko kurwa Alvareza śmiecia

5

I tu by się Lewy przydał..

4

Kurwa to powinien być karny

0

Jedyny plus tego meczu taki że Gavi sobie pogra

0

@Kozinho. Zesraja się a nie wygrają

0

@APTAPT wbiegł w jego tor biegu... Nawet lekki kontakt wystarczy na czerwo. Nie nauczyli się przez ostatnie sezony?

1

@joloskyy po co wbiegl w jego tor biegu? Jak nie może go dogonić to niech biegnie obok... Co roku jest to samo

0

@Pontus mógł go odpuścić, a ten jak debil robi to samo co ostatnio. Nie wiem kto ich szkoli z sytuacji 1 na 1

6

@APTAPT nie musial mu kurwa w nogi wbiegać xd co roku jest ten sam błąd, dosłownie jak upośledzeni ludzie

0

Chyba będzie rekord, wchodzi Pielgrzym i co będzie następne czerwo xd

1

Ja pierdole jaka drukarnia

0

Co on tu kurwa gwiżdże xdddd

0

Typ już z czerwem powinien wylecieć

0

Trochę koślawy ten pressing

1

Dobrze Uszaty wal z daleka w ten autobus

0

Oo wchodzi nasz człowiek Lągle. Poproszę jakiegoś karniaczka

0

Yamal na misji?

2

Coś w zwolnionym tempie grają

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@Gaucho złodziejski klub sportowy real madryt

2

@LAMC_10 na tą ścianę z żelbetu w obronie kotletiko nie mogło być inaczej

1

No i co klasycznie teraz ceny w miejscu bo mają ropę kupioną drożej?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?