0

@KrwawiaceoczyVEB ale daleko od bramki xd

0

Klasycznie xddd

3

Nie siadaj na piłce....

3

Plan na dzisiaj chyba mniejsze granie Yamalem

1

Dawać dawać, napierać

0

Chyba spalony będzie
Jednak nie ufff

0

Chyba za dobrze polali te trawe bo się wywracają xd

4

Że też musieli tego musso z dupy wyciągnąć

0

Postawione, dzisiaj 2:5, lekutko :D

1

Hansi ufam dla ciebie

2

@Deathwing112 postawili mu zarzuty z art. 148 KK, że działał w zamiarze bezpośredniego zabójstwa.
To poważniejsze niż przekroczenie obrony koniecznej.

Strzał ostrzegawczy oddał. Na co miał potem czekać? Az mu broń zabiorą? Za to też jest paragraf

1



Znamienitości się wypowiedziały

1

@blakkudium szkoda że z prześcieradłami tacy mocni nie byli

1

@clyde chyba sobie żartujesz, elita ma mieć wszystko natychmiast i za darmo

0

PSV jeszcze 2 bramki mogloby wrzucić...

0

Portugalski luz

0

No to płotka demoluje kotletiko we wtorek

0

@Jaro1279 bo Lewy ma 102 lata

0

Co panikujecie, Yamal i Pedri zejdą w 50-60 min pewnie.
Badania genetyczne Pedriego wykazały że lepiej dla niego jak gra cały czas

0

Elegancki squad

0

@ViscaBARCA666 wystawi go, ale zdejmie po 50-60 min

2

@macio_944 i kolejnych lat tak świetnych sukcesów :)

2

@Kgorecki2500 najpierw rozgrzewka pod Orlenem

1

Na notatniku nie płaczą już tak o sędziego jak o wyśmienitą kadrę xd

1

Przepchnąć jutro kolanem w trybie eko wygraną nawet 1:0 i komfortowa sytuacja

1

Ciekawy odcinek nt. bezzasadności wojny


9

@mrboom z piątnicy no bo skąd

6

@Bykunn uwielbiam takie gadanie, jesteś przykładem dlaczego jest jak jest. Nikogo nie interesuje co będzie za ileś lat. Nie ma planowania długoterminowego. Typowy zjadacz chleba.

4

@Bykunn no właśnie szkoda że się przyznałeś XD pokazuje to twoją ignorancję o konstrukcji patologicznego systemu ZUS. I tak ma to fundamentalne znaczenie jak to fizycznie działa, ponieważ w przypadku tak drastycznego spadku dzietności jaką mamy teraz, ta twoja emerytura będzie o kilkadziesiąt procent mniejsza... Utrzymanie teoretycznej wartości emerytury jest tylko możliwe przy zastępowalności pokoleń. A dlaczego? Ano dlatego, że ktoś musi na to robić. Skoro spada dzietność to w przeciągu 25 lat będzie zbyt mało osób do utrzymania tego wszystkiego.

7

@Bykunn co ty za bzdury opowiadasz. Obecny system emerytalny jest tak skonstruowany, że ty nie odkładasz żadnych pieniędzy na swoje konto, tylko łożysz na obecnych emerytów. To działa tylko w przypadku zastępowalności pokoleń, bo na twoją emeryturę będą robić ludzie w wieku produkcyjnym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?