wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KrwawiaceoczyVEB ale daleko od bramki xd
0
Klasycznie xddd
3
Nie siadaj na piłce....
3
Plan na dzisiaj chyba mniejsze granie Yamalem
1
Dawać dawać, napierać
0
Chyba spalony będzie
Jednak nie ufff
0
Chyba za dobrze polali te trawe bo się wywracają xd
4
Że też musieli tego musso z dupy wyciągnąć
0
Postawione, dzisiaj 2:5, lekutko :D
1
Hansi ufam dla ciebie
2
@Deathwing112 postawili mu zarzuty z art. 148 KK, że działał w zamiarze bezpośredniego zabójstwa.
To poważniejsze niż przekroczenie obrony koniecznej.
Strzał ostrzegawczy oddał. Na co miał potem czekać? Az mu broń zabiorą? Za to też jest paragraf
1
Znamienitości się wypowiedziały
1
@blakkudium szkoda że z prześcieradłami tacy mocni nie byli
1
@clyde chyba sobie żartujesz, elita ma mieć wszystko natychmiast i za darmo
0
PSV jeszcze 2 bramki mogloby wrzucić...
0
Portugalski luz
0
No to płotka demoluje kotletiko we wtorek
0
@Jaro1279 bo Lewy ma 102 lata
0
Co panikujecie, Yamal i Pedri zejdą w 50-60 min pewnie.
Badania genetyczne Pedriego wykazały że lepiej dla niego jak gra cały czas
0
Elegancki squad
0
@ViscaBARCA666 wystawi go, ale zdejmie po 50-60 min
2
@macio_944 i kolejnych lat tak świetnych sukcesów :)
2
@Kgorecki2500 najpierw rozgrzewka pod Orlenem
1
Na notatniku nie płaczą już tak o sędziego jak o wyśmienitą kadrę xd
1
Przepchnąć jutro kolanem w trybie eko wygraną nawet 1:0 i komfortowa sytuacja
1
Ciekawy odcinek nt. bezzasadności wojny
9
@mrboom z piątnicy no bo skąd
6
@Bykunn uwielbiam takie gadanie, jesteś przykładem dlaczego jest jak jest. Nikogo nie interesuje co będzie za ileś lat. Nie ma planowania długoterminowego. Typowy zjadacz chleba.
4
@Bykunn no właśnie szkoda że się przyznałeś XD pokazuje to twoją ignorancję o konstrukcji patologicznego systemu ZUS. I tak ma to fundamentalne znaczenie jak to fizycznie działa, ponieważ w przypadku tak drastycznego spadku dzietności jaką mamy teraz, ta twoja emerytura będzie o kilkadziesiąt procent mniejsza... Utrzymanie teoretycznej wartości emerytury jest tylko możliwe przy zastępowalności pokoleń. A dlaczego? Ano dlatego, że ktoś musi na to robić. Skoro spada dzietność to w przeciągu 25 lat będzie zbyt mało osób do utrzymania tego wszystkiego.
7
@Bykunn co ty za bzdury opowiadasz. Obecny system emerytalny jest tak skonstruowany, że ty nie odkładasz żadnych pieniędzy na swoje konto, tylko łożysz na obecnych emerytów. To działa tylko w przypadku zastępowalności pokoleń, bo na twoją emeryturę będą robić ludzie w wieku produkcyjnym.