xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Daj muzyce kołysać cię
Płyń na fali nie zmieniaj się
W górę ręce i biodra w ruch
Jeden obrót dwa kroki w przód
0
@July_6_BcN Chcesz wiśnie walnąć kiedyś? :D
1
@July_6_BcN Oj tak. Pozdrawiam.
0
@majkiii Bernal, Casado. Co z nimi?
1
@blakkudium Dzięki za oznaczenie, pozdro.
No oni mają ma X-Menach się skupić i reżyser Thunderbolt ma jakiś film robić z tym związany.
1
@Lionel_Messi10 Polska jeżeli awansuje, później Hiszpania i Argentyna/Brazylia.
2
@blakkudium Nasz kapitan, najlepsza wersja najeżdża i rozjeżdża! Au
2
@Eklerek Już widzę tłumy ludzi na siłce po nowym roku. Trening zamiast zrobić w lekko ponad godzinkę to bede robić z dwie xD.
0
Ależ tydzień wolnego zleciał.
1
@blakkudium Ona pewnie w Secret Wars będzie albo po w filmie o mutantach. Chciałbym żeby mamusia wróciła (Elizabeth Olsen).
1
@blakkudium Doom przejmie moce Sentrego pewnie.
5
@Lanosss Niech nie wraca i odejdzie najemnik.
1
@blakkudium Ciekawe czy będzie jakaś konfrontacja Thora z Sentrym.
1
@blakkudium Postać w filmie jest tak silna jak sobie chce reżyser. Thor w formie by Gora zniszczył.
1
@Herato Od Kapitana Ameryki bo tam pierwszy raz się pojawił. Później film z Vulture, dwie części Avengers no i reszta filmów czyli kolejne dwa filmy o SM.
0
@Herato Nie będę Ci spoilerować za bardzo ale napisze że w IW jest go wiecej niż w Endgame. Obejrzysz to zrozumiesz dlaczego :D.
1
@Herato Avengers IW, Endgame i swoje filmy. Jego tako nie mogą brać bo to Sony postać a Feige nie ma praw do niego.
0
@JanuszKorwinMikke Thor ma mieć krótkie włosy jak w IW i nawet zbroje. Oby był właśnie tym kozakiem.
@Herato O Spidermanie w Doomsday narazie nic nie wiadomo takiego ale napewno nie pominął go więc i tak się pojawi.
0
@Qbic17 Praca nie jest zła aktualnie, niedawno zmieniałem bo pracowałem kilka lat w innej.
16
Z racji tego że mamy dzisiaj 26.12 to łapcie na dobry początek dnia!
1
@Fc112 No to sporo :) ja wstaje 4:15 na 6 do pracy, po 14 jeść i na siłownię. Później zrobić jedzenie zjeść tyle ile muszę no i spać 20-21. Czasami i o 22 pójdę.
2
@Fc112 Trzeba wnieść projekt o to aby dzień trwał 48h, 8 godzin pracy a reszta czasu wolnego i robimy co chcemy xD
4
@Sapos93 Nie załamuje się tylko drażni mnie taka rutyna :D dzięki wariat, 27.
@majkiii Haha a jak, będzie dobrze jak to klasyk mówi:D pozdro
18
Jeszcze jutro i koniec tych świąt.
Wpadłem w rutynę, praca, dom, siłownia, spanie. Życie leci. W tygodniu aby od poniedziałku do piątku bo robota a gdy przychodzi weekend to cyk i znowu orka. Nigdy nie myślałem że wpadnę w taką rutynę.
Święta? Aby odpukać, bo ten klimat aktualny to nie klimat. Dużo też w tym mojej winy, bo gdybym nie był kawalerem to kto wie może życie byłoby bardziej kolorowe?
Jak coś nie piłem tylko taka myśl mnie naszła. Pozdrawiam.
0
@LeoMessiiBarcaPepa Mi chodzi o sylwestke jedynie ;p
1
@Encore Dominacja genetyczna. Piękna sylwetka trenując pięściarstwo.
0
@Kgorecki2500 Ten Avatar serio taki dobry? Nigdy nie oglądałem.
4
Taki słoneczny widok za oknem aż przez chwilę pomyślałem że dzisiaj jest Wielkanoc a nie Boże Narodzenie.
Wesołych Świąt wszystkim.
1
@Eklerek Piękne są czarnoskóre kobiety.
4
@Toretto Lepsza słoneczna Barcelona niż ponury i deszczowy Liverpool.