xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Co się Real nacieszył z lidera to jego i oby taki wygląd tabeli był do końca ligowego sezonu.
3
Piękna gala się szykuje
3
Ci kandydaci nie mają czegoś lepszego do zaoferowania niż ściąganie topowych piłkarzy? Większość i tak wie że do takiego transferu by nie doszło. Wszyscy my kibice nie oczekujemy wielkich transferów tylko mądrych, mądrze przemyślanych, które nie będą nas wprowadzać w długi. Ja jako kibic oczekuje dobrej gry, trofeów, mądrze zarządzanego klubu i zdrowego wydawania pieniędzy aby klub nie wchodził w jakieś dźwignie i dziwne pomysły aby tylko odzyskać FFP.
3
@Sysia11 Liczymy na to że wyjdziesz na prostą a tym tchórzem już sobie głowy staraj się nie zawracać.
14
@Sysia11 Jezeli Cie zdradzał i mówił że kochał to znaczy że był tchórzem. Tylko pamiętaj, dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi i zeby Ci do glowy nie przyszło jakieś wybaczanie i dawanie drugiej szansy. Gość chciał odejść a miał dobrze? Jego strata. A Tobie życzę wytrwałości i cierpliwości.
1
@majkiii Kreatywny środkowy pomocnik, który odciąży Pedriego, Barrios z Atleti. Środkowy lewy obrońca Bastoni lub Schlotterbeck. Lewy obrońca Grimaldo i Środkowy napastnik Thuram/Alvarez/Kane.
1
@xvcWinterSoldier
0
@pride1899 Mangowa seria animowana odda :D nie ważne co i tak dobrze że coś działają.
2
1
Drugi mecz i drugi jakiś wałek. Ja wiem że jakoś dobrze nie graliśmy ale co to ma być? Dlaczego nie bierze się takich ludzi do odpowiedzialności? Dwóch sędziów jeden główny a drugi na Varze, którzy mają za uszami sędziują nam mecz i znowu są cyrki. Przecież tak nie może być... Odechciewa się tego całego oglądania jak się widzi takie sytuacje.
0
Komentarz usunięty
0
Kubeł zimnej wody zawsze się przyda. Półfinał to jest dwumecz i w marcu po prostu trzeba trzymać kciuki za naszych ale najważniejszy jest teraz przyszły mecz ligowy i nie kontynuowanie serii wpadek.
3
Nie myje się dopóki United nie wygra 5 meczów z rzędu.
1
Chciałbym aby za kilka lat ludzie pamiętali sytuację Dro i żeby nie było chęci sprowadzania go z powrotem do nas mimo wszystko.
1
@LeszekFCB Powodzenia, trzymam kciuki.
2
Rapid w Tibii to trzeba wstać i coś pobić.
1
WonderMan odhaczony jako kolejny projekt od Marvela. Fajny klimat serialu ale tak samo potrzebny jak IronHeart, której nawet nie ma w planach w kolejnych Avengersach. Po co robić i inwestować kasę w coś co i tak nie ma jakiegoś wielkiego nawiązania do przyszłych filmów.
Aktor spoko.
2
@Vegeta88 Moje miasto to Białystok.
1
@Kai0 Oj kiedys bylo xdddd
2
@mekston Halo halo tu Londyn ona blondi ja blondyn
8
Będzie w telewizji?
2
@Giwera Tak Wolverina denerwować? Ma szczęście.
1
Pyka ktoś z was w Tibie na Bonie?
1
Rzygać się chce. Co tam musiało się dziać...
https://x.com/i/status/2017592119620194480
1
@Sysia11 Piękna forma i oby dobrze mu poszło na zawodach. Nie ma lepszej sylwetki w Polsce od niego.
0
Będą losować Bodo albo Benfice
1
@Katalonik97
0
Real i PSG poza top8 xD
0
@Pedri16Future Bo to Polska.
3
Brak słów będzie jak dostanie tylko zawiasy. Przecież gdyby nie nagranie to chłop miałby przerąbane.
Za takie samo pomówienie powinna być kara pieniężna i to spora. Jak tutaj nie skończy się na pace to ja nie wierzę w normalne sądy.
Gdyby sytuacja była odwrotna to faceta by policja wyśmiała.