9

Co się Real nacieszył z lidera to jego i oby taki wygląd tabeli był do końca ligowego sezonu.

3

Piękna gala się szykuje


3

Ci kandydaci nie mają czegoś lepszego do zaoferowania niż ściąganie topowych piłkarzy? Większość i tak wie że do takiego transferu by nie doszło. Wszyscy my kibice nie oczekujemy wielkich transferów tylko mądrych, mądrze przemyślanych, które nie będą nas wprowadzać w długi. Ja jako kibic oczekuje dobrej gry, trofeów, mądrze zarządzanego klubu i zdrowego wydawania pieniędzy aby klub nie wchodził w jakieś dźwignie i dziwne pomysły aby tylko odzyskać FFP.

3

@Sysia11 Liczymy na to że wyjdziesz na prostą a tym tchórzem już sobie głowy staraj się nie zawracać.

14

@Sysia11 Jezeli Cie zdradzał i mówił że kochał to znaczy że był tchórzem. Tylko pamiętaj, dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi i zeby Ci do glowy nie przyszło jakieś wybaczanie i dawanie drugiej szansy. Gość chciał odejść a miał dobrze? Jego strata. A Tobie życzę wytrwałości i cierpliwości.

1

@majkiii Kreatywny środkowy pomocnik, który odciąży Pedriego, Barrios z Atleti. Środkowy lewy obrońca Bastoni lub Schlotterbeck. Lewy obrońca Grimaldo i Środkowy napastnik Thuram/Alvarez/Kane.

1

@xvcWinterSoldier

0

@pride1899 Mangowa seria animowana odda :D nie ważne co i tak dobrze że coś działają.

2

1

Drugi mecz i drugi jakiś wałek. Ja wiem że jakoś dobrze nie graliśmy ale co to ma być? Dlaczego nie bierze się takich ludzi do odpowiedzialności? Dwóch sędziów jeden główny a drugi na Varze, którzy mają za uszami sędziują nam mecz i znowu są cyrki. Przecież tak nie może być... Odechciewa się tego całego oglądania jak się widzi takie sytuacje.

0

Komentarz usunięty

0

Kubeł zimnej wody zawsze się przyda. Półfinał to jest dwumecz i w marcu po prostu trzeba trzymać kciuki za naszych ale najważniejszy jest teraz przyszły mecz ligowy i nie kontynuowanie serii wpadek.

3

Nie myje się dopóki United nie wygra 5 meczów z rzędu.

1

Chciałbym aby za kilka lat ludzie pamiętali sytuację Dro i żeby nie było chęci sprowadzania go z powrotem do nas mimo wszystko.

1

@LeszekFCB Powodzenia, trzymam kciuki.

2

Rapid w Tibii to trzeba wstać i coś pobić.

1

WonderMan odhaczony jako kolejny projekt od Marvela. Fajny klimat serialu ale tak samo potrzebny jak IronHeart, której nawet nie ma w planach w kolejnych Avengersach. Po co robić i inwestować kasę w coś co i tak nie ma jakiegoś wielkiego nawiązania do przyszłych filmów.
Aktor spoko.

2

@Vegeta88 Moje miasto to Białystok.

1

@Kai0 Oj kiedys bylo xdddd

2

@mekston Halo halo tu Londyn ona blondi ja blondyn

8

Będzie w telewizji?


2

@Giwera Tak Wolverina denerwować? Ma szczęście.

1

Pyka ktoś z was w Tibie na Bonie?

1

Rzygać się chce. Co tam musiało się dziać...
https://x.com/i/status/2017592119620194480

1

@Sysia11 Piękna forma i oby dobrze mu poszło na zawodach. Nie ma lepszej sylwetki w Polsce od niego.

0

Będą losować Bodo albo Benfice

1

@Katalonik97

0

Real i PSG poza top8 xD

0

@Pedri16Future Bo to Polska.

3

Brak słów będzie jak dostanie tylko zawiasy. Przecież gdyby nie nagranie to chłop miałby przerąbane.
Za takie samo pomówienie powinna być kara pieniężna i to spora. Jak tutaj nie skończy się na pace to ja nie wierzę w normalne sądy.
Gdyby sytuacja była odwrotna to faceta by policja wyśmiała.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?