0

@tadzik447 Zleci jak pstryknięcie palcami

0

@Bykunn To niech Tobie wygra Ford i zobaczymy co z tego będzie xd

0

Oglądam te filmiki z wyborów i jak NASZ Prezydent skacze i bawi się z naszymi piłkarzami. Jakiego my mamy serio takiego wporzo gościa na tym stanowisku, piękny jest Joan i niech tak zostanie.

0

@Chimera O 5 równo wstałem

0

Wynik Realu mocno zaskoczył.

2

Sevilla to nie jest słaby przeciwnik ale u siebie zaryzykowałbym wystawieniem Ronnego na prawym skrzydle i dał odsapnąć Yamalowi. Mamy 4 punkty przewagi nad Realem a szykuje się ciężki mecz u siebie z Newcastle. Po prostu rotowałbym ile mogę ale dawał odpocząć ważnym zawodnikom. Rezerwowi powinni trochę przemyśleć swój pobyt w Barcelonie i chociaż trochę starać się wchodzić w buty zawodnikom z pierwszego składu jeżeli chcą być częścią drużyny na następny sezon. Jak nie teraz to kiedy?

0

PRZESTANIE TAM KTOŚ KLASKAĆ???

0

Taka piękna pogoda że samochodu się odpalać nie chce i lepiej na piechotę się przejść.

0

@clyde Tylko Ty

1

@Kgorecki2500 Olej kokosowy z Ostrovitu

3

Gratulacje Xavi za tracenie w oczach kibiców pod wybory. Laporta nie musi nawet odpowiadać po prostu trzeba spojrzeć na Barcelonę Hansiego.
Messi? Swoje zrobił i bardzo dobrze że nie wrócił. Dopiero na Camp Nou się pojawił gdy mu spłacili w czerwcu ostatnie pieniądze kontraktowe.

3

@Criss18Barca Zapomniałeś o naszej LM w tym roku...

3

Wielki szacunek dla naszych za walkę. Pięknie chłopaki zagrały. Zabrakło szczęścia ale jestem w szoku jacy oni byli zdetermimowani żeby wbić 4 gola. Szczerze? Zabrakło Lewego do przestawiania tych obrońców.

25

Poproszę o taką atmosferę na stadionie co mecz. Ciary.

0

@mateusz33 Ta Barcelona miała z tą defensywą być poza TOP8 LM, być w lidze pod Realem i pewnie Atleti z takimi transferami. Trzeba usiąść i kibicować.

6

Dzisiaj wojna, jutro się nie liczy. Ciśniemy ich!

3

Rudiger bez czerwa? Niemożliwe...

0

@AduŚ07 Wiem co się dzieje...

0

@Criss18Barca Skąd Ukraina ma taką wiedzę na temat dronów i całej technologii?

2

@norbi77 A no. Widzisz wypadło z głowy. I dobrze!

1

@blakkudium Może Luke Cage będzie jeszcze w ich ekipie no i Bullseye jak dobrze kojarzę będzie mieć sztame z DD. Chyba że to zdjęcie było przed lub po walce.
Ciężko bedzie zrobic reboot takich postaci jak DD, Punisher, Kingpin bo oni kozacko pasują.

4

Z racji tego że 25 marca bieżącego roku wychodzi kolejny sezon Daredevila to pozwoliłem sobie co jakiś czas odpalić odcinki z poprzedniego roku i zadać sobie pytanie. Czy Marvel nie może robić takich seriali? Drugi raz a i tak mnie fabuła wciągała.
Oby więcej Punishera bo to kocik i widać, że w tańcu się nie pierdzieli. Ciekaw jestem jak on się odnajdzie w nowym Spider-Manie. Szkoda tylko, że bez DD...

No i czy wspomną o Voidzie/Sentrym.

0

Wy piszecie o Ferranie a on gra w meczu?

0

Ale piękna drabinka. Oby bez kontuzji i żeby forma była jeszcze lepsza.

2

@Azazel_Pazuzu Pierwsza połowa czerwo dla Benfici i karny dla Realu.

2

@TR3YWAY Piękny widok no i lepiej jej bez bucików.

9

Co się Real nacieszył z lidera to jego i oby taki wygląd tabeli był do końca ligowego sezonu.

3

Piękna gala się szykuje


3

Ci kandydaci nie mają czegoś lepszego do zaoferowania niż ściąganie topowych piłkarzy? Większość i tak wie że do takiego transferu by nie doszło. Wszyscy my kibice nie oczekujemy wielkich transferów tylko mądrych, mądrze przemyślanych, które nie będą nas wprowadzać w długi. Ja jako kibic oczekuje dobrej gry, trofeów, mądrze zarządzanego klubu i zdrowego wydawania pieniędzy aby klub nie wchodził w jakieś dźwignie i dziwne pomysły aby tylko odzyskać FFP.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?