xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciężko jest trzymać poniżej 3k kcal u faceta xD. Ten czerwiec to taki mega luz w żywieniu ale ważne że żyły zostają.
1
Która to już ta sama kontuzja? Trzecia? Najgorzej jak w następnym sezonie się znowu odnowi...
1
@Spider_Man Na x sporo lata
2
Mamy 20 czerwca dopiero a zaraz cały film Avengers z grudnia wycieknie... Fabuła też już jest mniej więcej znana.
2
@BORO_12 Lepiej za darmo?
5
@Bocheno1 @Luciano99 i @jowita
0
@LukaszFan Tak jak pisałem niżej, za rok będzie prawdopodobna weryfikacja.
3
@ikar34 No tak. Chciał Diaza to go wiekszosc cisnęła po co on i Nico był uwielbiany tutaj. Rok minął i przyszła weryfikacja.
1
No i brawo, Order odebrany dla komika z Ukrainy. Czas stawiać na swoim i dyktować warunki.
2
@Faro Gordon niech zagra pełny sezon i wtedy ocenijmy. Widocznie był potrzebny do układanki trenera i ja mu kibicuje. Wiesz La Rambla dużo piłkarzy chciała do nas a jak szli do innych klubów albo po prostu był pozniej brak zainteresowania to jakoś nikt za nimi nie płakał.
1
@draxidox Dlaczego ona odstawia pajacerke a reszta ludzi sobie normalnie idzie?
1
@DragonxNF Oj do kina będzie trzeba ruszać i to szybko. Widzialem że już od środy premiera więc będę widział spoilery:D
1
Nitro wielki fan pewnie już całe mieszkanie zakrzyczał, bo myślał że CR7 zbliży się do Klose, bo do Messiego i tak nie będzie mieć podjazdu.
11
Patrząc na x i konto oficjalne Realu to oni serio ściągnęli Cucurelle żeby wstawiać posty z MŚ jeżeli chodzi o reprezentację Hiszpanii nie mając wcześniej swojego zawodnika.
30
@Roobo Skąd nadal to poparcie dla KO?
0
@Dankho94isback Żeby nie zniechęcić zawodnika do siebie. Może uszanowali jego decyzję i ruszą pełną parą po zakończeniu rozgrywek przez Argentynę.
0
@Dankho94isback Bo transfer z ATM jest bardziej skomplikowany i byłoby więcej stresu?
0
@Dankho94isback Przeciez ja o Alvarezie napisałem.
1
Okienko kończy się za ponad 2 miesiące a już widać płacz kibiców, że zaraz nie będzie kogo kupić. Widocznie skupieni jesteśmy na Alvarezie ale są mistrzostwa więc chcą to przeczekać żeby grał ze spokojną głową. Po co te płacze a Cucurella niech zatyczki do uszu sobie ogarnie.
0
@AmigoBlancos Środkowy obrońca, środkowy napastnik, doświadczony rozgrywający który pogodzi się z rolą zmiennika i taka sama opcja jezeli chodzi o prawe skrzydło.
1
@Spider_Man
0
@fenix1983 A co Bernardo później miał siedzieć na ławce dopóki Pedri nie dostałby kontuzji?
1
SPOILER w komentarzu niżej!
Trailera jeszcze nie ma ale wyciekł fragment filmu do Avengers Doomsday no i pytanie czy to nie AI. Sporo kanałow na X o tym wspomina i to takie, które są dość wiarygodne tylko dlaczego nie jest to tak szybko usuwane..
No mogliby już coś dać chociaż urywek filmu i wygląd Dooma z filmu a nie tylko w figurkach i plakatach.
2
@Bolton Pewnie nawet nie zdążyła.
5
Nie dziwi mnie że akurat ona popiera Dode. Skolim, jak pięknie Ty sporej ilości osób otworzyłeś oczy.
0
Guler dobry sezon zagrał to dostanie sobie Silve do rywalizacji.
5
Za dużo tego Alvareza. Dawajcie już ten wrzesień i koniec telenowel.
0
Gianni Ortopedini
2
@LAMC_10 I do pieca mango musztarda skibidi essa
3
@Who_you_mam Kiedyś dla próby kupiłem z ananasem. Myslalem że się zrzygam.