xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
SPOILER w komentarzu niżej!
Trailera jeszcze nie ma ale wyciekł fragment filmu do Avengers Doomsday no i pytanie czy to nie AI. Sporo kanałow na X o tym wspomina i to takie, które są dość wiarygodne tylko dlaczego nie jest to tak szybko usuwane..
No mogliby już coś dać chociaż urywek filmu i wygląd Dooma z filmu a nie tylko w figurkach i plakatach.
2
@Bolton Pewnie nawet nie zdążyła.
5
Nie dziwi mnie że akurat ona popiera Dode. Skolim, jak pięknie Ty sporej ilości osób otworzyłeś oczy.
0
Guler dobry sezon zagrał to dostanie sobie Silve do rywalizacji.
5
Za dużo tego Alvareza. Dawajcie już ten wrzesień i koniec telenowel.
0
Gianni Ortopedini
2
@LAMC_10 I do pieca mango musztarda skibidi essa
3
@Who_you_mam Kiedyś dla próby kupiłem z ananasem. Myslalem że się zrzygam.
5
@Arden Torów kolejowych
1
Jest jakiś symulator co do MŚ żeby sobie wyłonić zwycięzce?
2
@blakkudium xDDD i git
1
3
Pompujemy lecimy
1
@esem91 Armin kozak ale zobacz Kilera xd
1
2
2
Chce dożyć czasów gdy Barcelona ma więcej mistrzostw Hiszpanii od Realu
0
To Real składa ofertę za Vitinhe 150 baniek, co robi Portugalczyk? Myślicie, że przeszedłby do białych mimo pozycji w PSG i dobrego projektu? Wiecie, są kluby którym zazwyczaj się nie odmawia.
W Realu byłby jednym z wielu a w PSG jednak jest tą wyróżniającą się gwiazdą.
1
@patrykzmc2000 Vitinha/Neves/Rice
4
Halo halo tu Londyn
4
@AmigoBlancos A niech sobie siada w czym problem....
0
@Gall Cały uj 15 znaków
17
Jestem szpachlarzem i podczas rozprowadzania gładzi mogę tworzyć różne artystyczne obrazy z jakimiś rysami lub górami więc w jakimś stopniu zaliczam się do bycia artystą. Czekam na jakieś środki podatników, bo mi ciężko i smutno.
5
@marcin62 Piękny ból tyłka artystów a Skolim na wielki plus.
0
@TR3YWAY Przyjęta dawka teścia?
1
@martusiaaaa Wtedy gdy Guardiola i Aitanka
3
@July_6_BcN I te nazwy miejscowości. To powinno być karane.
2
Jakim trzeba być wieśniakiem żeby na fladze Polski napisać Foto Higiena i to wywiesić przed tyloma ludźmi w telewizji.
3
Jak gość taki jak Christensen może oczekiwać ciekawych ofert jak on tyle czasu jest kontuzjowany. Też bym chciał siedzieć w firmie na L4, dostawać 100% + premie i oczekiwać tego że dostanę lepszą ofertę pracy.
2
@MessiForeverTheBest I tak lepszy był kamień z czajnika