1

SPOILER w komentarzu niżej!
Trailera jeszcze nie ma ale wyciekł fragment filmu do Avengers Doomsday no i pytanie czy to nie AI. Sporo kanałow na X o tym wspomina i to takie, które są dość wiarygodne tylko dlaczego nie jest to tak szybko usuwane..
No mogliby już coś dać chociaż urywek filmu i wygląd Dooma z filmu a nie tylko w figurkach i plakatach.

2

@Bolton Pewnie nawet nie zdążyła.

5

Nie dziwi mnie że akurat ona popiera Dode. Skolim, jak pięknie Ty sporej ilości osób otworzyłeś oczy.


0

Guler dobry sezon zagrał to dostanie sobie Silve do rywalizacji.

5

Za dużo tego Alvareza. Dawajcie już ten wrzesień i koniec telenowel.

0

Gianni Ortopedini

2

@LAMC_10 I do pieca mango musztarda skibidi essa

3

@Who_you_mam Kiedyś dla próby kupiłem z ananasem. Myslalem że się zrzygam.

5

@Arden Torów kolejowych

1

Jest jakiś symulator co do MŚ żeby sobie wyłonić zwycięzce?

2

@blakkudium xDDD i git

1

Jedziemy, pompujemy

3

Pompujemy lecimy

1

@esem91 Armin kozak ale zobacz Kilera xd

1

jedziemy

2

Jadą

2

Chce dożyć czasów gdy Barcelona ma więcej mistrzostw Hiszpanii od Realu

0

To Real składa ofertę za Vitinhe 150 baniek, co robi Portugalczyk? Myślicie, że przeszedłby do białych mimo pozycji w PSG i dobrego projektu? Wiecie, są kluby którym zazwyczaj się nie odmawia.
W Realu byłby jednym z wielu a w PSG jednak jest tą wyróżniającą się gwiazdą.

1

@patrykzmc2000 Vitinha/Neves/Rice

4

Halo halo tu Londyn

4

@AmigoBlancos A niech sobie siada w czym problem....

0

@Gall Cały uj 15 znaków

17

Jestem szpachlarzem i podczas rozprowadzania gładzi mogę tworzyć różne artystyczne obrazy z jakimiś rysami lub górami więc w jakimś stopniu zaliczam się do bycia artystą. Czekam na jakieś środki podatników, bo mi ciężko i smutno.

5

@marcin62 Piękny ból tyłka artystów a Skolim na wielki plus.

0

@TR3YWAY Przyjęta dawka teścia?

1

@martusiaaaa Wtedy gdy Guardiola i Aitanka

3

@July_6_BcN I te nazwy miejscowości. To powinno być karane.

2

Jakim trzeba być wieśniakiem żeby na fladze Polski napisać Foto Higiena i to wywiesić przed tyloma ludźmi w telewizji.

3

Jak gość taki jak Christensen może oczekiwać ciekawych ofert jak on tyle czasu jest kontuzjowany. Też bym chciał siedzieć w firmie na L4, dostawać 100% + premie i oczekiwać tego że dostanę lepszą ofertę pracy.

2

@MessiForeverTheBest I tak lepszy był kamień z czajnika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?