xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wierzycie w transfer Bastoniego, czy wszystko skończy się podobnie jak z Nico? Ja aktualnie podchodzę do tego na luzie.
0
@draxidox Potężny Pan Mateusz Borek
0
@kuz Ok nie myślałem że w Czelsi
1
@Herato Pewnie Morata
1
Dzisiaj wleciały dwa kolejne odcinki nowego Daredevila. Szkoda, że nie można sobie resetować pamięci i oglądać na nowo odcinków. Serial klasa i oby jakimś cudem zrobili 3 sezon chociaż wątpię.
3
@Filipem Dlatego albo pokaże coś wiecej albo do widzenia.
2
Gdyby Rafa wypadł to jest to szansa dla Rashforda gdzie mógłby pokazać że jest wart tych 30 baniek. Jeżeli nie to kończyć wypożyczenie i szukać innych opcji.
4
@MesQueUnClub_87 To nie to samo ale dobrze że mam coś w jadłospisie słodkiego ale i to za mało.
Problem w tym że niby zjem słodkie a pozniej ciągnie do mięsa i tak na odwrót.
@Bykunn Pewnie tak haha
2
@July_6_BcN Ptasie mleczko, jakieś czekolady 1+1. Czasami korci tak chamsko zjeść. Może znajdę sobie dzień żeby sobie pozwolić.
4
Staram się jeść w miarę czysto od 3 miesięcy i rzadko wjedzie coś słodkiego ale jak przeglądam gazetki sklepów to mam wrażenie że tych słodkich rzeczy jest coraz więcej na przecenie xd.
3
Pierwszy odcinek Daredevila za mną. Co tu dużo mówić, odcinek na poziomie i tylko czekać do następnej środy.
A koniec odcina zaskoczył :)
1
@Bykunn Ja i lubie ryż na maśle smażyć z kucharskiem ale liczę kalorie teraz to nie chce kombinować za bardzo xD (mimo to czasami coś słodkiego wjedzie).
1
@MesQueUnClub_87 Też pewnie dobry. Kombinacji wiele jest, oby smakowało:D
0
@Bykunn Jakby spróbowali to by zmienili zdanie xd
1
@Kgorecki2500 Jak gotujesz ryż to możesz do wody troche cynamonu sypnąć albo innej przyprawy dla smaku.
2
@MesQueUnClub_87 Ostatnio w dni nietreningowe właśnie robie sobie naleśniki a w środku twaróg zmieszany ze skyrem i cynamonem a wszystko polane sosem czekoladowym i trochę dżemem. Mogę jeść codziennie.
0
A lepszy Moon Knight tylko jeden sezon xD Tak poza tym, Wonder Man będzie w Doomsday?
2
Jeden dzień!
0
@Kgorecki2500 Białko samo z siebie nic nie zmieni.
1
@Eklerek O co z nią chodzi? To jej partnerka czy jak?
1
@Konradowskyy Prosciutto, szynka z serem
2
@michaleu Jeden z powodów dlaczego jestem hetero.
1
@FcPortoFan1999 Pierwsze dni ciepła, trochę lżej ubrany i pozamiatane.
2
Nie ma to jak wejść w wiosnę przeziębionym.
1
Czy zobaczymy taką wersję Petera Parkera?
1
@blakkudium Czekamy ale najpierw Daredevil. Coś czuję że będzie mocno.
4
Mam złe wspomnienia gdzie graliśmy z Atleti w ćwierćfinale. Zobaczymy jak to będzie. Oby wszyscy byli zdrowi.
2
Teraz czekać na kolejne i premierę.
0
@Bykunn Widocznie Laporta chciał jak najszybciej zbudować drużynę poświęcając coś. Teraz pytanie czy będziemy w FFP na lato i czy to wszystko nie poszło na marne.
0
@tadzik447 Zleci jak pstryknięcie palcami