0

Wierzycie w transfer Bastoniego, czy wszystko skończy się podobnie jak z Nico? Ja aktualnie podchodzę do tego na luzie.

0

@draxidox Potężny Pan Mateusz Borek

0

@kuz Ok nie myślałem że w Czelsi

1

@Herato Pewnie Morata

1

Dzisiaj wleciały dwa kolejne odcinki nowego Daredevila. Szkoda, że nie można sobie resetować pamięci i oglądać na nowo odcinków. Serial klasa i oby jakimś cudem zrobili 3 sezon chociaż wątpię.

3

@Filipem Dlatego albo pokaże coś wiecej albo do widzenia.

2

Gdyby Rafa wypadł to jest to szansa dla Rashforda gdzie mógłby pokazać że jest wart tych 30 baniek. Jeżeli nie to kończyć wypożyczenie i szukać innych opcji.

4

@MesQueUnClub_87 To nie to samo ale dobrze że mam coś w jadłospisie słodkiego ale i to za mało.
Problem w tym że niby zjem słodkie a pozniej ciągnie do mięsa i tak na odwrót.
@Bykunn Pewnie tak haha

2

@July_6_BcN Ptasie mleczko, jakieś czekolady 1+1. Czasami korci tak chamsko zjeść. Może znajdę sobie dzień żeby sobie pozwolić.

4

Staram się jeść w miarę czysto od 3 miesięcy i rzadko wjedzie coś słodkiego ale jak przeglądam gazetki sklepów to mam wrażenie że tych słodkich rzeczy jest coraz więcej na przecenie xd.

3

Pierwszy odcinek Daredevila za mną. Co tu dużo mówić, odcinek na poziomie i tylko czekać do następnej środy.
A koniec odcina zaskoczył :)

1

@Bykunn Ja i lubie ryż na maśle smażyć z kucharskiem ale liczę kalorie teraz to nie chce kombinować za bardzo xD (mimo to czasami coś słodkiego wjedzie).

1

@MesQueUnClub_87 Też pewnie dobry. Kombinacji wiele jest, oby smakowało:D

0

@Bykunn Jakby spróbowali to by zmienili zdanie xd

1

@Kgorecki2500 Jak gotujesz ryż to możesz do wody troche cynamonu sypnąć albo innej przyprawy dla smaku.

2

@MesQueUnClub_87 Ostatnio w dni nietreningowe właśnie robie sobie naleśniki a w środku twaróg zmieszany ze skyrem i cynamonem a wszystko polane sosem czekoladowym i trochę dżemem. Mogę jeść codziennie.

0

A lepszy Moon Knight tylko jeden sezon xD Tak poza tym, Wonder Man będzie w Doomsday?


2

Jeden dzień!


0

@Kgorecki2500 Białko samo z siebie nic nie zmieni.

1

@Eklerek O co z nią chodzi? To jej partnerka czy jak?

1

@Konradowskyy Prosciutto, szynka z serem

2

@michaleu Jeden z powodów dlaczego jestem hetero.

1

@FcPortoFan1999 Pierwsze dni ciepła, trochę lżej ubrany i pozamiatane.

2

Nie ma to jak wejść w wiosnę przeziębionym.

1

Czy zobaczymy taką wersję Petera Parkera?


1

@blakkudium Czekamy ale najpierw Daredevil. Coś czuję że będzie mocno.

4

Mam złe wspomnienia gdzie graliśmy z Atleti w ćwierćfinale. Zobaczymy jak to będzie. Oby wszyscy byli zdrowi.

2

Teraz czekać na kolejne i premierę.

0

@Bykunn Widocznie Laporta chciał jak najszybciej zbudować drużynę poświęcając coś. Teraz pytanie czy będziemy w FFP na lato i czy to wszystko nie poszło na marne.

0

@tadzik447 Zleci jak pstryknięcie palcami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?