Tymczasem na 13 meczów wyjazdowych w La Lidze sędziowanych przez Soto Grado mamy 3 (słownie - TRZY) zwycięstwa XDDD Dosłownie jesteśmy spadkowiczem, gdy chłop nam sędziuje
Wyniki z dzisiaj. No tutaj widać, że bezbłędne strzelanie Żuk dałoby nawet srebro prawdopodobnie. No trzeba liczyć, że w masowym biegu, którejś z naszych załączy się idealny dzień. No i tu w sztafecie się będzie można o fajny wynik zabawić
No Włosi tu naprawdę wyciągają chory wynik w klasyfikacji medalowej. Ściany jednak jak zwykle sprzyjają gospodarzom. Kolejne złoto się tutaj szykuje w biathlonie
Znowu losowania dla nas mocno niekorzystne, no ale trzeba mieć nadzieję. Niedługo pierwsze przejazdy w slalomie gigancie
15 lutego - zapowiedź dnia
🇵🇱Starty Polaków: 🔹10:00 - Maryna Gąsienica-Daniel - narciarstwo alpejskie, slalom gigant, pierwszy przejazd 🔹10:00 - Linda Weiszewski - monoboby, pierwszy ślizg 🔹11:15 - Jan Guńka, Grzegorz Galica, Konrad Badacz -biathlon, bieg pościgowy 🔹11:50 -…
— Sporty Olimpijskie - Łukasz Gagaska (@Igrzyska2024) February 14, 2026
5
Tymczasem na 13 meczów wyjazdowych w La Lidze sędziowanych przez Soto Grado mamy 3 (słownie - TRZY) zwycięstwa XDDD
Dosłownie jesteśmy spadkowiczem, gdy chłop nam sędziuje
2
Tu się coś odwali jeszcze. Ale kurde wiatr pod narty to tragiczna dla nas informacja
0
Niedobrze. Lanisek się odpalił
1
@Arden wystarczy sekunda w Google. Stękała
0
@barcowy1899 jakby była drużynówka zwykła, to nawet bez limitów może z 6/7 państw by wystawiło skład jakiś. A tak to mamy 17 drużyn
0
No i kontrowersyjna decyzja sędziego oznacza brak awansu Michała Niewińskiego
2
Felix Pigeon awansuje o 13cm, a jak wszyscy wiemy jest to bardzo dużo
1
Plan na dziś
3
W Łyżwiarstwie Figurowym to tak naprawdę Mistrzostwa Związku Radzieckiego XD
Połowa występujących ma radzieckie nazwisko :D
1
Super przejazd naszej pary. PB i awans do finału
2
Zaczęła Kaja piekielnie mocno, ale zabrakło sił na dystansie...
2
Niedobrze dla nas. Świetny wynik Japonki. Kaja będzie musiała pojechać na poziomie najlepszego wyniku w sezonie, żeby to pobić
1
Kacper
3
@Criss18Barca Kaja Ziomek jest w gronie kilku kandydatek do medalu na 500m
0
Wyniki z dzisiaj. No tutaj widać, że bezbłędne strzelanie Żuk dałoby nawet srebro prawdopodobnie. No trzeba liczyć, że w masowym biegu, którejś z naszych załączy się idealny dzień. No i tu w sztafecie się będzie można o fajny wynik zabawić
6
12., 13. i 16. Miejsce Polek w biegu poscigowym. Brawo!!!!
Natalia Sidorowicz trzeci (!!!!!) czas biegu poscigowego
3
Natalia Sidorowicz bezbłędne strzelanie dziś i tym świetnym występem powinna sobie zapewnić miejsce w biegu masowym. Będzie też tam Kamila Żuk. Brawo
3
No Włosi tu naprawdę wyciągają chory wynik w klasyfikacji medalowej. Ściany jednak jak zwykle sprzyjają gospodarzom. Kolejne złoto się tutaj szykuje w biathlonie
1
Szkoda tego błędu z końcówki pierwszego przejazdu. Tu można naprawdę było o podium powalczyć. Minimalne różnice są
0
Bardzo ładne strzelanie leżące naszych biathlonistów. Jedynie Galica dwa błędy w pierwszym strzelaniu. Badacz i Guńka oba strzelania bezbłędne
2
Maryna Gąsienica - Daniel świetnie jechała, ale niestety na samym końcu błąd i po swoim przejeździe jest 9-ta. Ale strata do 1. Miejsca to tylko 0.42s
0
Znowu losowania dla nas mocno niekorzystne, no ale trzeba mieć nadzieję. Niedługo pierwsze przejazdy w slalomie gigancie
6
Co jest Panie Austriaku? Skąd to zwątpienie? Brak medalu indywidualnego w swojej przygodzie? Bo karierę to ma Ilja Miziernych.
2
Short Track to taka dyscyplina, że najbardziej liczysz na to, że Twój zawodnik zostanie przez kogoś wycięty XD
0
Brawo Gabrysia
4
Jest i on! Ojciec Sukcesu! Trener Roku Przeglądu Sportowego 2026! MC Siusiak!
4
Miał Żurek dwa medale przywieźć to przywiezie je Tomasiak xd
Pięknie ♥️
3
AHHAHAHAHAH
Mamy kolejny medal!!!!!
0
Stoch czy Paweł na duety? Kurde, boję się, że będzie zła decyzja, a może to o medalu zaważyć.
0
No szczęścia w Łyżwiarstwie do losowania to my nie mamy...